Praca w GoPOS - Specjalista ds. sprzedaży | GoPOS.pl

Specjalista ds. sprzedaży

GoPOS to młoda, prężnie rozwijająca się firma z branży IT, która dostarcza oprogramowanie oraz sprzęt POS dla rynku HoReCa. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Jeśli lubisz pracę z ludźmi oraz potrafisz budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z klientami, to właśnie ciebie poszukujemy.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami firmy
  • obsługiwanie leadów sprzedażowych
  • obsługa i koordynacja zlecenia
  • sporządzanie ofert handlowych zgodnie z polityką firmy
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Jasne i przejrzyste zasady zatrudnienia (UoP / B2B)
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oraz prowizje od sprzedaży
  • Kompletne szkolenie wdrożeniowe w siedzibie firmy

Mile widziane:

  • Znajomość rynku gastronomicznego
  • Zainteresowanie branżą IT i oprogramowaniem SaaS
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Własna baza kontaktów
  • Doświadczenie w pracy w branży HoReCa

CV prosimy podsyłać na biuro@gopos.pl, tytuł maila „rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży”.

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo