Home / Sprzęt / Novitus POS Intensa

Novitus POS Intensa

Terminal Novitus Intensa to urządzenie wyposażone w duży, dotykowy wyświetlacz, który pozwoli na szybszą oraz bardziej efektywną pracę kasjerów. Obudowa została wykonana z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu wszystkie podzespoły sprzętu są zabezpieczone w należyty sposób.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Novitus POS Intensa
Terminal Novitus Intensa to urządzenie wyposażone w duży, dotykowy wyświetlacz

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Novitus POS Intensa - ergonomia i szybkość obsługi

Szukasz sprawdzonego terminala POS dla swojego biznesu? Sprawdź, jakie cechy posiada terminal Novitus POS Intensa i postaw na najwyższy komfort pracy.

Sprawdź zalety Novitusa Intensy

Sprawdź zalety Novitusa Intensy

Standardowa wersja terminala Novitus Intensa oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Urządzenie posiada wysokiej jakości podzespoły, które zapewnią komfort pracy niezależnie od natężenia ruchu w lokalu. Wysoka moc obliczeniowa zapewnia płynną pracę aplikacji sprzedażowych, a dodatkowo istnieje możliwość rozbudowy sprzętu o czytnik kart magnetycznych, a także wyświetlacz dla klienta.

  • Wysoka jakość wykonania
  • Niezawodność pracy
  • Świetny stosunek ceny do jakości
Wydajne podzespoły w standardzie

Wydajne podzespoły w standardzie

Za płynną pracę urządzenia odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Celeron J1900 Quad Core z taktowaniem 2.0GHz oraz 2GB pamięci DDR3, którą można rozbudować aż do 8GB. Novitus Intensa wyposażony jest w 15 calowy ekran o maksymalnej rozdzielczości 1024x768 pikseli. Terminal pracuje na systemie operacyjnym Windows.

  • 15 calowy ekran dotykowy
  • Ilość portów USB: 3x USB 2.0 + 1x USB 3.0
  • Ilość portów szeregowych: 3x (RJ45->COM)
  • Zasilacz: zewnętrzny 60W 19V

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Sprawdź nasze zestawy

Sprawdź nasze zestawy

Dowiedz się jaki sprzęt posiadamy obecnie w zestawach promocyjnych i wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Pamiętaj, że decydując się na zakup sprzętu w pakiecie jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych!

Sprawdź teraz
Dla każdego typu biznesu

Dla każdego typu biznesu

Urządzenie zapewnia wysoką jakość pracy oraz niezawodność użytkowania nawet w momencie wzmożonego ruchu w lokalu. Przeznaczone jest ono głównie do punktów gastronomicznych typu: restauracje, bary oraz kawiarnie. Klasyczny, minimalistyczny styl wykonania, a także głęboka czerń, która charakteryzuje Novitusa Intense sprawi, że sprzęt będzie stanowił swoistą ozdobę Twojego lokalu.

  • Przeznaczony do wszystkich typów gastronomii
  • Stabilny punkt sprzedaży
  • Klasyczny i elegancki design

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Novitus POS Intensa
Dotykowy terminal POS wyposażony w system operacyjny Windows
2500 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Novitusa POS Intensy, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo