Home / Sprzęt / Novitus Quant

Novitus Quant

Novitus Quant stanowi idealne połączenie najwyższej jakości komponentów oraz przystępnej ceny. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli i managerów punktów gastronomicznych szukających sprzętu, który zapewni płynną pracę oraz niezawodność w połączeniu z systemami sprzedażowymi w lokalu. Terminal dotykowy Quant to urządzenie znajdujące się w średniej półce cenowej, który zapewni Twoim pracownikom najwyższy komfort pracy, a dodatkowo szybką, profesjonalną i co najważniejsze bezawaryjną obsługę klienta.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Novitus Quant
Novitus Quant stanowi idealne połączenie najwyższej jakości komponentów oraz przystę

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Novitus Terminal Quant - wejdź na wyższy poziom obsługi klienta

Szukasz terminala dotykowego POS, który Cię nigdy nie zawiedzie? Poznaj Novitusa Quant i postaw na jakość!

Sprawdź zalety Novitus Quant

Sprawdź zalety Novitus Quant

Novitus Terminal Quant w odróżnieniu od tańszych urządzeń tego typu wyposażony został w 15 calowy, bezramkowy ekran o formacie 4:3. Urządzenie pracuje na systemie Windows, który zapewnia doskonałą kompatybilność z systemem GoPOS, a także zewnętrznymi aplikacjami sprzedażowymi czy magazynowymi . Wyświetlacz spełnia normę IP64 dla wodo i pyłoodporności, a ponadto jest zgodny z normą ISO 13406-2 klasy II. której jednym z kryteriów jest określenie tolerancji liczby wyświetlanych pikseli. Sprzęt możemy zamontować zarówno na blacie jak i na ścianie w lokalu za pomocą standardowych uchwytów VESA.

  • 15 calowy, bezramkowy ekran w formacie 4:3
  • Wysoka jakość wykonania
  • Płynność i niezawodność pracy
  • Możliwość zamocowania do blatu lub ściany
Stabilny punkt sprzedaży w lokalu

Stabilny punkt sprzedaży w lokalu

Novitus Quant wyposażony został w 4 rdzeniowy procesor Intel Celeron J1900 QuadCore 2.0 GHz oraz 4 GB pamięci RAM, które można rozszerzyć do 8 GB. Szybki, nowoczesny dysk twardy SSD posiada pojemność 120 GB i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo danych. Dodatkowo terminal dotykowy Novitus Quant doskonale współpracuje na systemach operacyjnych Windows, a także posiada liczne rozszerzenia w postaci portów (1x USB 3.0, 3x USB 2.0, 3x COM). Urządzenie można dodatkowo wyposażyć w dodatkowe akcesoria, jak czytnik kodów kreskowych, kart magnetycznych oraz wyświetlacz VFD i LCD w formatach 8’ i 10’.

  • Rozdzielczość ekranu 1024x768
  • Procesor Celeron J1900 QuadCore 2.0 GHz
  • Możliwość podpięcia dodatkowych akcesoriów, jak czytnik kodów kreskowych

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Poznaj nasze zestawy

Poznaj nasze zestawy

Sprawdź jakie urządzenia posiadamy obecnie w specjalnej, promocyjnej cenie. Wybierz sprzęt w pakiecie i zaoszczędź nawet do kilkuset złotych ma zakupie całego sprzętu wraz z oprogramowaniem GoPOS.

Sprawdź teraz
Dla każdego typu gastronomii

Dla każdego typu gastronomii

Novitus Quant to urządzenie, które gwarantuje wysoką jakość pracy oraz niezawodność. Znajdzie ono zastosowanie zarówno w mniejszych jak i większych lokalach gastronomicznych, natomiast biorąc pod uwagę jego rozmiary oraz moc, rekomendowany jest on raczej do średnich oraz większych restauracji. Polecane jest ono szczególnie do miejsc, którym zależy na płynnej pracy oraz bezawaryjności sprzętu nawet podczas wzmożonego ruchu w lokalu. Sprzęt posiada nowoczesny i ponadczasowy design, który z pewnością będzie stanowił niewątpliwą ozdobę Twojej restauracji.

  • Znajdzie zastosowanie w każdym typie gastronomii
  • Niezajmujący dużo miejsca
  • Zapewnia płynną i bezawaryjną pracę

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Novitus Quant
Terminal dotykowy wyposażony w 4 rdzeniowy procesor Intel Celeron J1900 QuadCore 2.0 GHz.
3500 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Novitusa Termianala Quant, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo