Home / Sprzęt / Sunmi T2s Lite

Sunmi T2s Lite

Terminal POS Sunmi T2s Lite to urządzenie działające na systemie Android 9.0, wyposażone w duży, 15.6’’ dotykowy wyświetlacz, który zapewni szybką i efektywną pracę w każdym lokalu gastronomicznym. Sprzęt mimo, że jest absolutną nowością i stosunkowo niedawno pojawił się na rynku polskim, zdążył przez ten czas podbić serca wielu restauratorów. Sunmi T2s charakteryzuje świetna jakość wykonania, niezawodność oraz wysoka kultura pracy. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z systemem i produktami GoPOS. Photo:

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Sunmi T2s Lite
Terminal POS Sunmi T2s Lite to urządzenie działające na systemie Android 9.0, wypos

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

T2s Lite - wyższy poziom obsługi klienta

Szukasz nowoczesnego terminala POS, który zapewni Twoim pracownikom najwyższy komfort pracy niezależnie od panujących warunków? Sprawdź T2s Lite!

Odkryj zalety terminala Sunmi T2s Lite

Odkryj zalety terminala Sunmi T2s Lite

Urządzenie działa na systemie operacyjnym SUNMI OS 3.0, które jest dopasowane i przystosowane do wspomnianego już Androida 9.0. Zapewnia on wysoką precyzyjność oraz szybkość działania, dzięki czemu sprzedaż zawsze prowadzona jest w sposób płynny. Rozbudowana wersja Sunmi T2s umożliwia również zamonontowanie na pleckach dodatkowego wyświetlacza dla klientów. Wszystkie przewody i okablowanie są w staranny sposób ukryte, dzięki czemu urządzenie prezentuje się niezwykle elegancko i okazale.

 • Świetny stosunek ceny do jakości
 • Wysoka jakość wykonania i niezawodność
 • Wysokiej jakości podzespoły
 • Klasyczny i elegancki wygląd
Większy i bardziej efektywny

Większy i bardziej efektywny

Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Kryo-260 o taktowaniu do 2.2 GHZ. T2s Lite wyposażony został w liczne porty komunikacyjne umożliwiające podpięcie do niego dodatkowych urządzeń, które usprawnią pracę Twojego lokalu (łącznie 11 wejść). Sprzęt wyposażony został w dotykowy, 15.6” calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080. Łączność z siecią lokalną oraz pozostałymi urządzeniami odbywa się za pomocą kabla LAN, Wifi lub też modułu Bluetooth.

 • Standardowa pamięć 32GB ROM + 3GB RAM
 • 15.6” calowy monitor o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli
 • Liczne porty komunikacyjne
 • Wymiary 430 x 382 x 215

Zostaw dane kontaktow

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
W zestawie zawsze korzystniej

W zestawie zawsze korzystniej

Sprawdź nasze zestawy i dowiedz się jaki sprzęt posiadamy w promocji. Decydując się na pakiet jesteś w stanie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na zakupie urządzeń z oprogramowaniem GoPOS w wersji Basic lub Pro.

Sprawdź teraz
 Wiele zastosowań

Wiele zastosowań

Terminal dotykowy Sunmi T2s Lite to uniwersalne urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym punkcie gastronomicznym. Może ono stanowić stacjonarny punkt sprzedaży POS, jak i również świetnie sprawdzi się na kuchni jako ekran obsługujący KDS (Kitchen Display System). Na duży plus warto zaznaczyć, że nie musi ono być przymocowane na stałe do blatu lub stołu, a można je umieścić w dowolnym miejscu lokalu dzięki uchwytom VESA.

 • Znajdzie zastosowanie zarówno w małych jak i dużych lokalach
 • Można zamontować w dowolnym miejscu
 • Sprawdzi się również na kuchni jako KDS

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Sunmi T2s Lite
Dotykowy Terminal POS, wyposażony w system Android 9.0.
1790 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Sunmi T2s Lite, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo