Terminal POS Android 15” + Thermal XL Online + Szuflada SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy

Zadbaj o profesjonalne wyposażenie swojego lokalu wybierając powyższy zestaw. Pakiet tworzą autorskie urządzenia GoPOS oraz te, od firmy Posnet - lidera wśród producentów urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Nie zwlekaj i już dziś wyposaż swój lokal w kompleksowy zestaw.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Terminal POS Android 15” + Thermal XL Online + Szuflada SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy
Z

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Zestaw Terminal POS Android 15” + Drukarka fiskalna Posnet XL Online + Szuflada Posnet SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy

Postaw na <strong>Terminal POS Android</strong>

Postaw na Terminal POS Android

Terminal POS Android przeznaczony jest do każdego punktu gastronomicznego i stanowi nasz autorski produkt, który można zakupić bezpośrednio u nas lub naszych przedstawicieli. Jest on odpowiedzią na liczne zapytania ze strony klientów, którzy poszukiwali w pełni funkcjonalnego, nowoczesnego terminala POS w niższej kwocie niż inne modele dostępne na rynku.

 • Szybkie prowadzenie sprzedaży
 • Świetny stosunek ceny do jakości
 • Najwyższa stabilność pracy
Czytaj więcej
Poznaj <strong>Thermal XL Online</strong>

Poznaj Thermal XL Online

Posnet XL Online to połączenie niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania. Sprzęt wyposażony został w duży, kolorowy wyświetlacz klienta oraz ceramiczny obcinacz do papieru. Wszystkie dane z drukarki zapisują się na karcie pamięci, którą można następnie umieścić na dowolnym nośniku, jak pendrive. Thermal XL Online to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń fiskalnych przez naszych klientów.

 • Urządzenie klasy premium
 • Szybka w działaniu
 • Wysokiej jakości mechanizm drukujący
Czytaj więcej
Zakup <strong>szufladę kasową SKL</strong>

Zakup szufladę kasową SKL

Posnet SKL to nowoczesna szuflada kasowa, która wyposażona została w 8 przegród na banknoty oraz 9 przegród na bilon. Jest ona odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na uniwersalne urządzenie, które będzie gwarantowało jego użytkownikowi zarówno nieskazitelny komfort pracy, jak i najwyższe bezpieczeństwo pieniędzy znajdujących się w kasie. Posnet SKL można otworzyć na 2 sposoby: za pomocą kluczyka lub poleceniem ze stanowiska POS.

 • Wysoka jakość wykonania
 • Najwyższe bezpieczeństwo pieniędzy
 • Możliwość zamontowania urządzenia pod blatem
Czytaj więcej

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
<strong>GoPOS Pro</strong>

GoPOS Pro

GoPOS to nowoczesny, innowacyjny i bezawaryjny system sprzedaży przeznaczony dla lokali gastronomicznych. Umożliwia on kompleksowe i profesjonalne zarządzanie lokalem z poziomu komputera stacjonarnego lub dowolnego urządzenia osobistego. Aplikacja działa zarówno na systemie Android oraz Windows i doskonale sprawdzi się w każdym punkcie gastronomicznym.

 • Najwyższe bezpieczeństwo danych
 • Działa również w chmurze
 • Szczegółowe raporty sprzedażowe
Czytaj więcej
<strong>Teraz w zestawie</strong>!

Teraz w zestawie!

Wybierz pakiet Terminal POS Android 15” + Posnet XL + Szuflada SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy w specjalnej niższej, cenie i zaoszczędź nawet 877 złotych na całości! Pamiętaj, że kupując w zestawie wychodzi zawsze taniej.

Kup teraz

Wybierz swój pakiet

Postaw na sprawdzony sprzęt z niezawodnym oprogramowaniem sprzedażowym GoPOS.

Zestaw
W skład zestawu wchodzi: Terminal POS Android 15 cali + Posnet Thermal XL Online + Szuflada SKL + GoPOS Pro 12 miesięcy.
5199 PLN
Cena netto zestawu.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, który mamy w sprzedaży i dobierz do Zestawu Terminal POS Android 15” + Posnet Thermal XL Online + Szuflada SKL + Licencja Pro 12 miesięcy, to co dla Ciebie najlepsze.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo