Terminal Sunmi D2s Lite + Drukarka Thermal XL Online + Szuflada SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy

Zadbaj o profesjonalne wyposażenie swojego lokalu wybierając powyższy zestaw. Pakiet tworzy terminal Sunmi oraz sprzęt od firmy Posnet - lidera wśród producentów urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Nie zwlekaj i już dziś wyposaż swój lokal w kompleksowy zestaw.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Terminal Sunmi D2s Lite + Drukarka Thermal XL Online + Szuflada SKL + Licencja GoPOS Pro 12 mi

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Zestaw Terminal Sunmi D2s Lite + Drukarka fiskalna Posnet XL Online + Szuflada Posnet SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy

Postaw na <strong>Terminal POS Sunmi</strong>

Postaw na Terminal POS Sunmi

Terminal Sunmi D2s Lite przeznaczony jest do każdego rodzaju punktów gastronomicznych. Urządzenie wyróżnia wysoka jakość i nowoczesny design. Duży, czytelny ekran sprawia, że Sunmi D2s Lite sprawdzi się doskonale nie tylko jako punkt sprzedażowy POS, ale także znajdzie zastosowanie na kuchni jako ekran dla systemu KDS. To niezwykle precyzyjne, nowoczesne urządzenie jest w pełni kompatybilne z systemami GoPOS, a jego niezawodność potwierdza wielu restauratorów.

 • Szybkie prowadzenie sprzedaży
 • Świetny stosunek ceny do jakości
 • Najwyższa stabilność pracy
Czytaj więcej
Poznaj <strong>Thermal XL Online</strong>

Poznaj Thermal XL Online

Posnet XL Online to połączenie niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania. Sprzęt wyposażony został w duży, kolorowy wyświetlacz klienta oraz ceramiczny obcinacz do papieru. Wszystkie dane z drukarki zapisują się na karcie pamięci, którą można następnie umieścić na dowolnym nośniku, jak pendrive. Thermal XL Online to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń fiskalnych przez naszych klientów.

 • Urządzenie klasy premium
 • Szybka w działaniu
 • Wysokiej jakości mechanizm drukujący
Czytaj więcej
Zakup <strong>szufladę kasową SKL</strong>

Zakup szufladę kasową SKL

Posnet SKL to nowoczesna szuflada kasowa, która wyposażona została w 8 przegród na banknoty oraz 9 przegród na bilon. Jest ona odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na uniwersalne urządzenie, które będzie gwarantowało jego użytkownikowi zarówno nieskazitelny komfort pracy, jak i najwyższe bezpieczeństwo pieniędzy znajdujących się w kasie. Posnet SKL można otworzyć na 2 sposoby: za pomocą kluczyka lub poleceniem ze stanowiska POS.

 • Wysoka jakość wykonania
 • Najwyższe bezpieczeństwo pieniędzy
 • Możliwość zamontowania urządzenia pod blatem
Czytaj więcej

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
<strong>GoPOS Pro</strong>

GoPOS Pro

GoPOS to nowoczesny, innowacyjny i bezawaryjny system sprzedaży przeznaczony dla lokali gastronomicznych. Umożliwia on kompleksowe i profesjonalne zarządzanie lokalem z poziomu komputera stacjonarnego lub dowolnego urządzenia osobistego. Aplikacja działa zarówno na systemie Android oraz Windows i doskonale sprawdzi się w każdym punkcie gastronomicznym.

 • Najwyższe bezpieczeństwo danych
 • Działa również w chmurze
 • Szczegółowe raporty sprzedażowe
Czytaj więcej
<strong>Teraz w zestawie</strong>!

Teraz w zestawie!

Wybierz pakiet Terminal Sunmi D2s Lite + Posnet XL + Szuflada SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy w specjalnej niższej, cenie i zaoszczędź nawet 877 złotych na całości! Pamiętaj, że kupując w zestawie wychodzi zawsze taniej.

Kup teraz

Wybierz swój pakiet

Postaw na sprawdzony sprzęt z niezawodnym oprogramowaniem sprzedażowym GoPOS.

Zestaw
W skład zestawu wchodzi: Terminal Sunmi D2s Lite + Posnet Thermal XL Online + Szuflada SKL + GoPOS Pro 12 miesięcy.
5299 PLN
Cena netto zestawu.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, który mamy w sprzedaży i dobierz do Zestawu Terminal Sunmi D2s Lite + Posnet Thermal XL Online + Szuflada SKL + Licencja Pro 12 miesięcy, to co dla Ciebie najlepsze.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo