Twój lokal od A do Z - pobierz e-book i działaj z sukcesem!

Marzysz o własnym biznesie gastronomicznym, ale nie wiesz jak zrobić swój pierwszy krok? A może jesteś już właścicielem i prowadzisz lokal, ale intensywnie poszukujesz nowych pomysłów i strategii, bo wiesz jak ważny jest ciągły rozwój? Jeśli tak, ten e-book jest właśnie dla Ciebie! Dowiedz się, jak zacząć i co będzie niezbędne, gdy otwierasz nową restaurację oraz poznaj liczne rady i wskazówki od ekspertów, które okażą się prawdziwą pomocą nawet wtedy, gdy prowadzisz już gastronomiczny biznes.

 Twój lokal od A do Z - pobierz e-book i działaj z sukcesem!
# 
 Marzysz o własnym **biznesie g

Zamień marzenia w realizację!

Pomysł to jedno, ale tworząc swoje miejsce marzeń potrzebujesz także wiedzy i odpowiednich narzędzi, które wspomogą Twoje działania już od pierwszych kroków. Sprawdź, co znajdziesz w naszym e-booku i dla kogo będzie on szczególnie przydatny!

Dla kogo nasz e-book?

Dla kogo nasz e-book?

Prawdziwe kompendium wiedzy, które wspomoże Cię, jeśli:

  • Zaczynasz przygodę z gastronomią i stawiasz pierwsze kroki w branży
  • Masz już lokal, ale intensywnie poszukujesz nowych pomysłów i strategii na rozwój własnego biznesu
  • Chcesz poznać rozwiązania, które skutecznie wspomogą działania każdego lokalu gastronomicznego
Własna restauracja to dochodowy biznes, ale też przedsięwzięcie, które wymaga wielu poświęceń i regularnego kontrolowania dynamicznie zmieniającego się rynku. Praca z personelem, dostawcami i wspólnikami czy własny magazyn i kuchnia to pełen wachlarz wyzwań i nieoczekiwanych wydarzeń, na które trzeba być zawsze przygotowanym. Branża oferuje jednak coraz więcej narzędzi, z którymi można wspierać swoje zarządzanie na wielu poziomach. Systemy sprzedażowe POS i inne pomocne aplikacje to obecnie podstawa każdego biznesu, która przy okazji pozwala generować większy zysk i zapewnić oszczędność."Grzegorz Kożuchowski, Dyrektor generalny, GoPOS

To znajdziesz w środku!

Założenie własnej restauracji jeszcze nigdy nie było tak proste! Z tym e-bookiem całą wiedzę zyskasz w jednym miejscu. Co znajdziesz w środku?

  • Wskazówki jak stworzyć biznesplan i zarejestrować działalność
  • Niezbędne wymogi Sanepidu, przepisy dotyczące BHP oraz podatków VAT
  • Kalkulację kosztów, czyli wszystko o wydatkach, których musisz się spodziewać
  • Wyposażenie, którego będziesz potrzebować już od pierwszych chwil działalności
  • Sprawdzone rozwiązania sprzedażowe, które wspomogą różne aspekty Twojej działalności
  • Rady dotyczące tego jak zatrudniać i stworzyć zgrany personel
  • Wskazówki, które wypromują Twoją restaurację

Zacznij tworzyć swoją restaurację marzeń jeszcze dziś!

Zostaw swój adres e-mail, pobierz własny egzemplarza e-book'a i zamień plany w prawdziwe działania!

Wyposaż swój lokal w odpowiednie rozwiązania!

Skontaktuj się z nami już teraz! Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepsze narzędzia dla Twojego przyszłego biznesu.

Wysłanie danych jest równoznaczne ze zgodą na kontakt. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to darmowa platforma edukacyjna dla wszystkich działających w branży HoReCa, w ramach której możesz zdobywać wiedzę tak, jak Ci najwygodniej - oglądając webinary, słuchając podcastów lub czytając artykuły. Treści dla Akademii GoPOS tworzą najlepsi eksperci z różnych obszarów. Specjaliści dzielą się bogatą wiedzą, praktycznymi strategiami i nieszablonowymi inspiracjami, dzięki którym Ty możesz rozwijać swoją gastronomię i skutecznie zwiększać zyski.

Zobacz więcej

Porady od najlepszych ekspertów w branży!

Nie zapomnieliśmy o tych, którzy na swoich dziedzinach znają się najlepiej. Dlatego w poradniku znajdziesz liczne wskazówki od największych specjalistów! Sprawdź, z kim współpracowaliśmy przy naszym e-booku!