webinar-icon

Jak skutecznie nauczyć kelnerów sprzedaży sugerowanej w Twojej restauracji

Czy wiesz ile dodatkowych zysków może wygenerować Twój kelner? Sprzedaż sugerowana w gastronomii to potężne źródło i sposób na wzrost dochodów. Zatem jak nauczyć kelnerów sprzedaży sugerowanej? Jakie cele wyznaczyć, aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie oraz jakie narzędzia mogą wspomóc ich realizację?

 Jak skutecznie nauczyć kelnerów sprzedaży sugerowanej w Twojej restauracji 
# 
 Czy wiesz ile

  • Sprzedajesz czy Goście sami kupili?
  • Co wpływa na skuteczną sprzedaż?
  • Gościnność – Gość jest najważniejszy
  • Znajomość karty menu
  • Rozumienie potrzeb Gości i stosowanie właściwych pytań
  • Cele sprzedażowe i odpowiednie narzędzia sprzedażowe
  • Rodzaje Gości i ich potrzeby
  • Dosprzedaż w trakcie i podczas zamykania stołu
  • Cel – brak celu to jak gra w piłkę bez bramek

Słuchaj nagrania tam gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Gość webinaru

Gość webinaru

Rafał Pasenik

Ekspert, właściciel

Trener, mentor i doradca w Gastro. Z branżą gościnności związany od ponad 25 lat. Wspiera, szkoli i rozwija najlepszych w branży. Z jego usług korzystają między innymi Hotele Puro, Arłamow, Accor, Lagardere, Aioli, Schronisko Bukowina, Złotopolska Dolina, Hotel Bania, Ambra, Shuum, Tutti Santi, Złoty Groń, InoWino, Hotel Warszawa i wielu innych. Jego autorskie szkolenia obejmują obszary takie, jak: profesjonalna obsługa kelnerska, organizacja różnorodnych przyjęć, sprzedaż sugestywna w restauracji, skuteczne rozwiązywanie reklamacji i radzenie sobie z trudnymi sytuacjami podczas serwisu. Menedżerom pomaga w budowaniu swojej pozycji skutecznego lidera. Z pasją i zaangażowaniem Rafał pomaga zarówno początkującym, jak i doświadczonym profesjonalistom w gastronomii. Jego kursy są dedykowane klientom z różnych segmentów, od fast casual po top premium. Więcej na stronach www.gastrolekcje.pl i www.hr-system.pl.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Testen Sie GoPOS kostenlos für 14 Tage