EuroGastro 2024 – spotkaj GoPOS wraz z eService i Wolt Drive na największym wydarzeniu branżowym w roku!

W dniach od 12 do 14 marca 2024 roku odbędzie się 27 edycja Międzynarodowych Targów Rozwiązań dla Branży HoReCa – EuroGastro. GoPOS wraz z Wolt Drive i eService to jedni z wystawców podczas tegorocznej edycji! O wszystkich szczegółach wydarzenia, w tym o tym, jak uzyskać bilet wstępu oraz co szykujemy dla Ciebie na miejscu, dowiesz się z tego artykułu.

Czytaj dalej

Jak stworzyć właściwą atmosferę w restauracji dzięki muzyce?

Restauracje nie tylko oferują wyśmienite dania, ale również starają się dostarczyć klientom niezapomniane wrażenia. Jednym z kluczowych elementów, który może znacząco wpłynąć na atmosferę w restauracji, jest muzyka. Odpowiednio dobrana muzyka może podnieść komfort i zadowolenie klientów, sprawiając, że pobyt w lokalu stanie się jeszcze bardziej przyjemny. W tym artykule przedstawiamy kilka wskazówek, jak stworzyć właściwą atmosferę w restauracji dzięki muzyce.

Czytaj dalej

Efektywne strategie marketingowe dla restauracji: kiedy inwestować w reklamy, a kiedy polegać na SEO?

Google Ads oraz pozycjonowanie to dwie strategie marketingu internetowego, umożliwiające skuteczną reklamę firmy w środowisku online. Prowadząc restaurację, często zastanawiasz się, czy wybrać SEO, czy kampanie Google Ads. Przeanalizujemy obie strategie, przedstawimy ich zalety i wady, a następnie pokażemy, dlaczego łączenie SEO i Google Ads może być kluczem do osiągnięcia maksymalnych wyników w branży gastronomicznej.

Czytaj dalej

Dotacje dla gastronomii 2024 – KPO

Nowy rok otwiera przed branżą gastronomiczną w Polsce nowe perspektywy w postaci dofinansowań z KPO. Planowane wsparcie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z sektorów najbardziej dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. Na jaką kwotę możesz liczyć, na co ją przeznaczyć i jakie wymogi musisz spełnić, by uzyskać dotację? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w tym artykule. Oto wszystko co musisz wiedzieć o dotacjach dla branży HoReCa 2024!
Czytaj dalej

Akademia GoPOS: Jak nauczyć kelnerów sprzedaży sugerowanej i generować większe zyski?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak nauczyć kelnerów sztuki sprzedaży sugerowanej i tym samym generować większe zyski? Temat sugestii w sprzedaży gastronomicznej podjął Rafał Pasenik – właściciel firmy H&R system wraz z Sebastianem Brusikiem – szefem działu sprzedaży GoPOS w najnowszym webinarze w ramach Akademii GoPOS. W tym artykule przedstawimy Ci kluczowe wskazówki i najważniejsze kwestie, które prowadzący poruszyli podczas webinaru. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie sugerować klientom pozycje z menu, jakie znaczenie ma gościnność oraz które narzędzia pomogą Ci w osiąganiu celów sprzedażowych – czytaj dalej!

Czytaj dalej

Krajowy System e-Faktur, czyli KSeF – co to jest, dla kogo i od kiedy obowiązkowy?

Wraz z postępem technologicznym coraz więcej dziedzin gospodarki przechodzi na cyfrowe rozwiązania. Nie inaczej jest w przypadku fakturowania. W tym celu powstał Krajowy System e-Faktur, a już wkrótce nastąpi także połączenie KSeF z GoPOS. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, na czym dokładnie polega to rozwiązanie oraz od kiedy musisz obowiązkowo zacząć z niego korzystać.

Czytaj dalej