webinar-icon

Jak skutecznie wdrożyć nowego pracownika do zespołu w restauracji?

Czy wiesz, jak sprawne wdrożenie personelu może zwiększyć zyski Twojego lokalu? Poznaj najważniejsze zasady wdrożenia nowej osoby do zespołu oraz dowiedz się, jak opracować efektywny proces onboardingu.

 Jak skutecznie wdrożyć nowego pracownika do zespołu w restauracji? 
# 
 Czy wiesz, jak **spraw

  • Zasady wdrożenia nowej osoby do zespołu
  • Kim jest „Anioł Stróż” w organizacji
  • Opracowanie procesu onboardingu dla nowej osoby
  • Proces szkolenia nowego pracownika: zaznajomienie ze strukturą organizacji, obsługa narzędzi
  • Testy wiedzy oraz próbki pracy pod okiem menedżera lokalu
  • Skuteczne narzędzia wspierające menedżera w zarządzaniu zespołem 
  • Podnoszenie kompetencji zespołu jako warunek rozwoju biznesu w branży horeca

Słuchaj nagrania tam gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Prowadzący

Prowadzący

Rafał Pasenik

Ekspert, właściciel

Trener, mentor i doradca w Gastro. Z branżą gościnności związany od ponad 25 lat. Wspiera, szkoli i rozwija najlepszych w branży. Z jego usług korzystają między innymi Hotele Puro, Arłamow, Accor, Lagardere, Aioli, Schronisko Bukowina, Złotopolska Dolina, Hotel Bania, Ambra, Shuum, Tutti Santi, Złoty Groń, InoWino, Hotel Warszawa i wielu innych. Jego autorskie szkolenia obejmują obszar profesjonalnej obsługi kelnerskiej, organizacji różnorodnych przyjęć, sugestywnej sprzedaży, skutecznego rozwiązywania reklamacji i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami podczas serwisu. Menedżerom pomaga w budowaniu swojej pozycji skutecznego lidera. Z pasją i zaangażowaniem Rafał pomaga zarówno początkującym, jak i doświadczonym profesjonalistom w gastronomii. Jego kursy są dedykowane klientom z różnych segmentów, od fast casual po top premium. Więcej na stronach www.gastrolekcje.pl i www.hr-system.pl.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Testen Sie GoPOS kostenlos für 14 Tage