Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kasa fiskalna Novitus Next to urządzenie zaprojektowane przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii na rynku. Sprzęt pracuje na system Android, a odpowiednie rozmieszczenie ekranu i klawiatury ułatwia pracę nawet początkującym kasjerom. Gastronomiczna kasa fiskalna Novitus Next jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń pochodzących od producenta Novitus. Paragony są systematycznie wysyłane do CRK za sprawą elektrycznego przesyłu, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty, a użytkownik posiada stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Kasa fiskalna Novitus Next Online
Kasa fiskalna Novitus Next to urządzenie zaprojektowane przy

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Kasa fiskalna Next Online - kasa dostosowana do Twoich potrzeb

Szukasz sprawdzonej i niezawodnej kasy fiskalnej? Sprawdź, jakie cechy posiada Novitus Next i wybierz urządzenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

 Sprawdź zalety <strong>Novitusa Next Online</strong>

Sprawdź zalety Novitusa Next Online

Kasy Novitus Next charakteryzuje wytrzymałość, solidność oraz wysoka jakość pracy. Potwierdzeniem tych słów jest nagrodzenie modelu Next Online prestiżową nagrodą Godła Teraz Polska w kategorii innowacyjnych produktów. Kasy fiskalne Novitus Next Online posiadają czuły na dotyk ekran dotykowy, który dodatkowo został wzbogacony przez producentów tradycyjną klawiaturę fizyczną, której przyciski można w dowolny sposób zaprogramować. Urządzenie łączy się za pomocą jednego kabla USB z PIN Padem Paytel i współpracuje z nim bez specjalnej konfiguracji. Oferuj konsumentom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie marnuj czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – Novitus Next Online zrobi to za Ciebie.

 • Najwyższe bezpieczeństwo danych
 • Działa również w przypadku chwilowego braku Internetu
 • Wysoka jakość wykonania
 • Możliwość samodzielnego zaprogramowania przycisków
 • Nagrodzona prestiżową nagrodą Godła Teraz Polska
Kasa fiskalna nowej generacji

Kasa fiskalna nowej generacji

Producent określa model Novitus Next Online mianem najlepszej kasy fiskalnej jaką udało mu się stworzyć na przełomie 25 lat. Kasa fiskalna Novitus Next oferuje szybki dostęp do najważniejszych danych biznesowych, a ponadto umożliwia łatwą i przyjemną analizę raportów sprzedażowych. Kasa fiskalna posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których będziesz w stanie podłączyć najpotrzebniejsze urządzenia. Port LAN, który znajduje się w zestawie umożliwia bezproblemową łączność z Internetem oraz zewnętrznymi systemami sprzedaży. Istnieje możliwość skorzystania również z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM, podłączonych opcjonalnie do portu USB.

 • Również wydruki niefiskalne
 • Dowolna ilość kasjerów
 • Procesor 2x 1000 MHz + 524 MHz
 • 1024 MB + 256 MB pamięci RAM
 • 4.096 MB + 4.096 MB pamięci flash

Dane Techniczne

ProducentNovitus
Typ kasyOnline
Łączność z CRKTak
Sposób połączenia z CRKEthernet, WLAN, GSM_3G lub GSM_LTE*
Liczba towarów w bazieBez ograniczeń

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
<strong>Kasa fiskalna Novitus Next</strong> z rocznym oprogramowaniem GoPOS

Kasa fiskalna Novitus Next z rocznym oprogramowaniem GoPOS

Wybierz kasę Novitus Next Online w promocyjnej cenie! Zakup kasę fiskalną Novitus Next z rocznym oprogramowaniem GoPOS w wersji Pro lub Basic i zaoszczędź nawet do 361 zł kupując urządzenie w specjalnym zestawie. Nie zwlekaj i już dziś wybierz to co najlepsze dla Twojego punktu gastronomicznego. Poznaj również inne sprzety, które obecnie znajdują się na wyprzedaży, takie jak: drukarki fiskalne, kasy fiskalne czy terminal POS, klikając w poniższy przycisk "Sprawdź teraz".

Sprawdź teraz
Idealny partner w biznesie

Idealny partner w biznesie

Novitus Next Online to urządzenie skierowane w głównej mierze do małych i średnich punktów gastronomicznych, natomiast równie dobrze sprawdzi się jako narzędzie do przeprowadzania selekcji w klubie. Oprócz niezawodności i wysokiej jakości wykonania użytkownicy cenią go również za możliwość ewidencji towarów i kontrahentów, a także wystawianie faktur i wysyłanie ich na wskazany adres e-mail.

 • Stabilny punkt sprzedaży
 • Idealny do obsługi kawiarnii i klubów
 • Niezajmujący dużo miejsca
 • Kasa fiskalna i drukarka w jednym

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Novitus Next Online
Kasa fiskalna wyposażona w dotykowy tablet i system Android.
2390PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do kasy fiskalnej Novitus Next Online, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo