Cennik oprogramowania dla gastronomii | GoPOS.pl

GoPOS - Cennik

Pierwsze 14 dni za darmo w ramach przetestowania oprogramowania

-25%
Na rok
Na miesiąc
Basic
Dla kawiarnii, food trucków, klubów lub restauracji.
59PLN
Cena miesięczna przy zakupie licencji rocznej
Zawiera:
Nielimitowana ilość drukarekSprzedaż Windows lub AndroidSprzedaż mobilnaDostęp do bazy w chmurze (przez WWW)Bezpłatne aktualizacjeRaporty onlineSprzedaż offlineWsparcie drukarek fiskalnych onlineObsługa stolikówZniżki i napiwkiFaktury do paragonuIntegracja z terminalami eServiceRejestracja czasu pracy1h pomocy zdalnejDodatkowe stanowisko sprzedaży +29.00 PLN
Zobacz więcej
Wybierany przez 71% klientów
Pro
Dla średnich restauracji, kawiarni, klubów oraz pizzerii.
99PLN
Cena miesięczna przy zakupie licencji rocznej
Zawiera Pakiet Basic +
Zaawansowane/zdefiniowane raportySpersonalizowane grupy uprawnieńZaawansowane zniżkiDostępności według kalendarze promocjiNielimitowana ilość pracownikówNielimitowana ilość zdefiniowanych menuRezerwacje na stolikSpersonalizowane metody płatności2h pomocy zdalnejDodatkowe stanowisko sprzedaży +59.00 PLN
Zobacz więcej
Enterprise
Dla sieci lokali, parków rozrywki, parków wodnych i indywidualnych rozwiązań.
Jesteś wymagającym klientem?
Porozmawiaj z naszymi ekspertami i uzyskaj indywidualnie dopasowany system oraz cenę dla Twojej firmy.Dostosuj pakiet tak, by był wszechstronny, elastyczny i bez limitów.Zarządzaj złożonymi operacjami rozliczeniowymi swojego biznesu poprzez integralność całego systemu.Potrzebujesz doradztwa przy tworzeniu pakietu idealnego dla Ciebie? Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami!
Skontaktuj się z nami

Dostosuj swój pakiet

Zbuduj pakiet, który pasuje do twoich unikalnych potrzeb. Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania technologiczne, by zwiększać przychody oraz usprawniać działalność.

Sprzęt
Dobierz sprzęt fiskalny, interaktywny ekran dotykowy lub tablet oraz akcesoria według swoich wymagań.
Zobacz cały sprzętArrow right
Drukarka fiskalna
Niezbędna w Twoim lokalu. W ofercie dostępne drukarki fiskalne oraz bonowe
Terminal POS
Komputer typu POS z panelem dotykowym, wyposażony w nowoczesne podzespoły
Tablet
Przenośny i funkcjonalny, ułatwi pracę np. kelnerów
Akcesoria
Dodatkowy sprzęt, jak wyświetlacze do zamówień, czytnik zbliżeniowy, szuflada kasowa i inne

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Wskazówki i odpowiedzi od Zespołu GoPOS

Licencję można opłacić kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym na nr konta podany na wygenerowanej proformie. Podpięcie karty płatniczej jest procesem o wiele szybszym i wygodniejszym.
W przypadku Androida, po zainstalowaniu aplikacji GoPOS z Google Play należy postępować zgodnie ze wskazówkami na urządzeniu mobilnym. Przy logowaniu PIN do wersji demonstracyjnej to: 1111. W przypadku Windowsa instalujemy program GoPOS plikiem otrzymanym od firmy. Proces instalacji przechodzimy kolejno według komunikatów na ekranie. Logowanie do aplikacji sprzedażowej jest dostępne poprzez adres e-mailowy i hasło takie, jak do strony www.
Jak najbardziej można zrezygnować z korzystania z systemu w każdej chwili. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. System po 14 dniach automatycznie się zablokuje. Aby uzyskać ponowny dostęp należy wybrać odpowiednią licencję i ją aktywować. Automatycznie też wygeneruje się pierwsza faktura proforma na opłatę, której przewidziane jest 14 dni.
Zmiany pakietu można dokonać samodzielnie po zalogowaniu się do swojego konta. Z pakietu wyższego na niższy można przejść dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego.
Wykup dodatkowego oprogramowania nie jest konieczny. Jednakże poprzez ich wykup możemy zwiększyć funkcjonalność naszego systemu, np. o moduł magazynowy czy KDSy.
W przypadku, gdy do konta jest podpięta karta płatnicza, to faktura jest automatycznie wysyłana na meila podanego przez klienta, a konto obciążone odpowiednią kwotą. Dzięki temu rozwiązaniu system nie zostanie zablokowany przez brak opłaty za licencję. W sytuacji, gdy karta nie jest podpięta, zostaje wystawiona faktura proforma, która następnie jest wysyłana klientowi do opłacenia. Dokumenty można również w każdej chwili pobrać z panelu administratora wchodząc w: Ustawienia -> Subskrypcja -> Faktury.
W takiej sytuacji środki za niewykorzystany okres nie będą zwracane na konto. Licencja roczna jest tańsza od miesięcznej dlatego pobierana jest za nią opłata z góry. Jeśli istnieje ryzyko zamknięcia lokalu polecamy wybrać wtedy licencję miesięczną.
Niezbędnym urządzeniem jest drukarka fiskalna, którą będzie komunikowała się z urządzeniem do wyboru (terminal dotykowy, tablet).
Zobacz więcej Arrow right

Zaufało nam 500+Restauracji, Klubów & Pubów

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo