Home / Cennik

Cennik oprogramowania GoPOS

Od gastronomii, przez handel detaliczny po branżę usługową. Sprawdź wszystkie funkcjonalności i postaw na GoPOS u siebie. Wybierz najlepszy plan dla Twojego biznesu.

Dla gastronomii
Dla retail
Do -19%
Na rok
Na miesiąc
Basic
Dla kawiarni, food trucków, klubów lub restauracji.
79PLN
Cena miesięczna netto przy zakupie licencji w wersji rocznej. Zaoszczędzasz 11%.
Zawiera:
Nielimitowana ilość drukarekSprzedaż AndroidSprzedaż mobilnaDostęp do bazy w chmurze (przez WWW)Bezpłatne aktualizacjeRaporty onlineSprzedaż offlineWsparcie drukarek fiskalnych onlineObsługa stolikówZniżki i napiwkiFaktury do paragonuIntegracja z terminalami eServiceRejestracja czasu pracyDodatkowe stanowisko sprzedaży +39.00 PLN
Zobacz więcej
Wybierany przez 71% klientów
Pro
Dla średnich restauracji, kawiarni, klubów oraz pizzerii.
129PLN
Cena miesięczna netto przy zakupie licencji w wersji rocznej. Zaoszczędzasz 19%.
Zawiera Pakiet Basic +
Zaawansowane/zdefiniowane raportySpersonalizowane grupy uprawnieńZaawansowane zniżkiDostępności zniżek według kalendarza promocjiNielimitowana ilość pracownikówNielimitowana ilość zdefiniowanych menuRezerwacje na stolikSpersonalizowane metody płatnościDodatkowe stanowisko sprzedaży +69.00 PLN
Zobacz więcej
Enterprise
Dla sieci lokali, parków rozrywki, parków wodnych i indywidualnych rozwiązań.
Jesteś wymagającym klientem?
Porozmawiaj z naszymi ekspertami i uzyskaj indywidualnie dopasowany system oraz cenę dla Twojej firmy.Dostosuj pakiet tak, by był wszechstronny, elastyczny i bez limitów.Zarządzaj złożonymi operacjami rozliczeniowymi swojego biznesu poprzez integralność całego systemu.Potrzebujesz doradztwa przy tworzeniu pakietu idealnego dla Ciebie? Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami!
Skontaktuj się z nami

Masz pytanie dotyczące cennika?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista odezwie się do Ciebie i pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wysłanie danych jest równoznaczne ze zgodą na kontakt. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosuj swój pakiet

Zbuduj pakiet, który pasuje do twoich unikalnych potrzeb. Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania technologiczne, by zwiększać przychody oraz usprawniać działalność.

Dodatkowe oprogramowanie
Rozbuduj funkcjonalność systemu według swoich potrzeb.
Zobacz wszystkie integracjeArrow right
GoOrder - od 129 zł
Własny sklep online oraz e-menu dla Twojego lokalu. Sprzedawaj jedzenie na wynos z odbiorem osobistym lub z dostawą bez pośredników.
GoHub - od 129 zł
Integracja z najpopularniejszymi portalami takimi jak Uber Eats, Glovo, Pyszne.pl, Wolt i więcej - zarządzaj wszystkimi zamówieniami w jednym miejscu.
Centralka telefoniczna - od 49 zł
Aplikacja do przyjmowania zamówień telefonicznych. Odbieraj zamówienia w wygodny sposób i przechowuj wszystkie na swoim POS.
Aplikacja dla kierowców - od 89 zł
Aplikacja do zarządzania prywatnymi dostawcami. Kontroluj pracę kierowców i rozdzielaj zamówienia dowolnie pomiędzy nimi.
E-menu - od 59 zł
Wprowadź możliwość bezkontaktowego składania zamówień, ogranicz ilość zatrudnionych kelnerów i skrócić czas obsługi gości.
GoKiosk - od 199 zł
Samoobsługowy kiosk pozwalający na składanie zamówień. Zredukuj kolejki i przyspiesz czas obsługi gości.
GoStock - od 89 zł
Aplikacja magazynowa – Gospodaruj zakupionym towarem wydajniej i zarządzaj magazynem w dowolnym miejscu i czasie.
Aplikacja do inwentaryzacji - od 99 zł
System umożliwiający szybką inwentaryzację. Przeprowadzaj inwentaryzację szybko i precyzyjnie za pomocą telefonu komórkowego, wagi oraz kodów kreskowych.
Kitchen Display System (KDS) - od 79 zł
System usprawniający komunikację między salą, a kuchnią. Wyświetlaj zamówienia bezpośrednio na ekranie w kuchni i realizuj je bezbłędnie. 
GoClient / GoCRM - od 79 zł
Aplikacja lojalnościowa. Nagradzaj stałych klientów rabatami oraz przyciągaj nowych gości, generując atrakcyjne zniżki i promocje.
Numerki - od 79 zł
Aplikacja do wyświetlania numerków zamówień na ekranie telewizora w lokalu. Wpłyń na satysfakcję gości i realizuj zamówienia szybciej i bezbłędnie. 
Roomservice - od 159 zł
Wykorzystaj kody QR, by usprawnić zamawianie posiłków przez gości bezpośrednio z pokoju hotelowego.
Integracje hotelowe - od 89 zł
Połącz system sprzedażowy GoPOS z Twoją aplikacją hotelową i rozliczaj gości sprawniej.
Sprzęt
Dobierz sprzęt fiskalny, interaktywny ekran dotykowy lub tablet oraz akcesoria według swoich wymagań.
Zobacz cały sprzętArrow right
Drukarka fiskalna
Niezbędna w Twoim lokalu. W ofercie dostępne drukarki fiskalne oraz bonowe.
Terminal POS
Komputer typu POS z panelem dotykowym, wyposażony w nowoczesne podzespoły.
Tablet
Przenośny i funkcjonalny, ułatwi pracę np. kelnerów.
Akcesoria
Dodatkowy sprzęt, jak wyświetlacze do zamówień, czytnik zbliżeniowy, szuflada kasowa i inne.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Wskazówki i odpowiedzi od Zespołu GoPOS

Licencję można opłacić kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym na nr konta podany na wygenerowanej proformie. Podpięcie karty płatniczej jest procesem o wiele szybszym i wygodniejszym.
W przypadku Androida, po zainstalowaniu aplikacji GoPOS z Google Play należy postępować zgodnie ze wskazówkami na urządzeniu mobilnym. Przy logowaniu PIN do wersji demonstracyjnej to: 1111. W przypadku Windowsa instalujemy program GoPOS plikiem otrzymanym od firmy. Proces instalacji przechodzimy kolejno według komunikatów na ekranie. Logowanie do aplikacji sprzedażowej jest dostępne poprzez adres e-mailowy i hasło takie, jak do strony www.
Jak najbardziej można zrezygnować z korzystania z systemu w każdej chwili. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. System po 14 dniach automatycznie się zablokuje. Aby uzyskać ponowny dostęp należy wybrać odpowiednią licencję i ją aktywować. Automatycznie też wygeneruje się pierwsza faktura proforma na opłatę, której przewidziane jest 14 dni.
Zmiany pakietu można dokonać samodzielnie po zalogowaniu się do swojego konta. Z pakietu wyższego na niższy można przejść dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego.
Wykup dodatkowego oprogramowania nie jest konieczny. Jednakże poprzez ich wykup możemy zwiększyć funkcjonalność naszego systemu, np. o moduł magazynowy czy KDSy.
W przypadku, gdy do konta jest podpięta karta płatnicza, to faktura jest automatycznie wysyłana na meila podanego przez klienta, a konto obciążone odpowiednią kwotą. Dzięki temu rozwiązaniu system nie zostanie zablokowany przez brak opłaty za licencję. W sytuacji, gdy karta nie jest podpięta, zostaje wystawiona faktura proforma, która następnie jest wysyłana klientowi do opłacenia. Dokumenty można również w każdej chwili pobrać z panelu administratora wchodząc w: Ustawienia -> Subskrypcja -> Faktury.
W takiej sytuacji środki za niewykorzystany okres nie będą zwracane na konto. Licencja roczna jest tańsza od miesięcznej dlatego pobierana jest za nią opłata z góry. Jeśli istnieje ryzyko zamknięcia lokalu polecamy wybrać wtedy licencję miesięczną.
Niezbędnym urządzeniem jest drukarka fiskalna, którą będzie komunikowała się z urządzeniem do wyboru (terminal dotykowy, tablet).
Zobacz więcej Arrow right
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo