Poznaj GoPOS

GoPOS to nowoczesny system sprzedażowy skierowany do właścicieli punktów gastronomicznych. Oprogramowanie posiada wiele rozbudowanych funkcji, które pozwolą wprowadzić Twój lokal na wyższy poziom zarządzania i obsługi klienta.

Green dots
Quote mark

Prostota i intuicyjność programu przerosła nasze oczekiwania. W pracy managera liczy się czytelność oraz pełna kontrola nad tym co dzieje się podczas zmiany. Czytelne menu, wszystko dostępne online w każdym miejscu, gdzie sięga zasięg internetu, to jest to czego oczekuję od systemu POS w dzisiejszych czasach.

Artur Majstrak
Manager Klubu, COCO Music Club Kraków

Green dots
Quote mark

Wcześniej pracowaliśmy na innym systemie POS, w którym większość ustawień trzeba było zlecać informatykom. Obecnie po kilku godzinach nauczyłem się wszystkiego sam z małą pomocą infolinii, system bardzo intuicyjny dający wiele możliwości.

Andrzej Frymar
Manager Restauracji, Shrimp House

Green dots
Quote mark

Dla restauracji wyróżnionej w przewodniku MICHELIN Guide istotną kwestią przy wyborze oprogramowania była szybkość oraz prostota obsługi kelnerskiej. GoPOS to idealne rozwiązanie dla naszego miejsca, prosta obsługa nie zaburza interakcji kelnera z klientem.

Przemek Greniewicz
Właściciel restauracji, Enoteka Pergamin Kraków

Green dots
Quote mark

Przy wyborze oprogramowania najistotniejszą kwestią była dla nas obsługa selekcji na bramce oraz możliwość tworzenia kart lojalnościowych. Dzięki GoPOS nasi stali goście nie muszą już czekać w kolejce do wejścia, a my wiemy dokładnie, ilu ludzi nas odwiedziło przez całą noc.

Mariusz Modyński
Właściciel Klubu, Frantic Music Club Kraków

Green dots
Quote mark

W naszym schronisku często zdarzają się problemy z Internetem, dlatego szukając systemu POS najważniejsza była dla nas możliwość sprzedaży offline. Ostatecznie wybór padł na GoPOS i jesteśmy zadowoleni.

Konrad Kałkowski
Manager Schroniska, PTTK Murowaniec

Green dots
Quote mark

Po wyposażeniu kelnerów w tablety nasza sprzedaż znacznie wzrosła. Obsłudze przyjmującej zamówienie wyświetlają się produkty polecane do posiłków, dzięki czemu nawet nowe osoby mogą zacząć więcej sprzedawać od samego początku.

Katarzyna Krasuska
Właściciel Restauracji, Casa Mia Kraków

Green dots
Quote mark

Ręczne liczenie wszystkich produktów było bardzo uciążliwe i zdarzały się niejednokrotnie pomyłki podczas inwentaryzacji. Przeprowadzanie jej telefonem komórkowym z pomocą wagi i kodów kreskowych znacznie skróciło czas, a co najważniejsze wyeliminowało błędy.

Michał Uszko
General Manager Klubu, Teatro Cubano Kraków

Green dots
Quote mark

Obsługa klienta znacznie się skróciła odkąd używamy tabletów do obsługi gości. Złożone zamówienia trafiają bezpośrednio na kuchnię, dzięki czemu od razu pojawiają się na ekranie telewizora. Znacznie usprawniło nam to pracę restauracji.

Emil Hołubiczko
Właściciel Restauracji, Nadwiślańska Resto & Vodka Bar Kraków

Green dots
Quote mark

Wybraliśmy system GoPOS, ponieważ daje on naszym kelnerom większą swobodę działania. Dodatkowo system numerków pozwolił nam w prosty sposób przyspieszyć realizację zamówień i obsługę gości.

Stanisław Majerczyk
Właściciel, Gospoda u Olejorzy

Green dots
Quote mark

Prowadzę dwupiętrowy lokal w centrum Krakowa. Jakiś czas temu zdecydowałem się na wyposażenie kelnerów w tablety, aby jak najbardziej ograniczyć czas związany z obsługą zamówień. Obecnie po przyjęciu zamówienia przez kelnera, trafia ono od razu na bar co znacznie przyspiesza cały proces.

Tobiasz Kałkowski
Właściciel Kawiarni, Bubble Toast

Green dots
Quote mark

Podczas sezonu odwiedzają nas goście z całego Świata. Rozglądając się za systemem zależało nam, aby był on w stanie kontrolować na bieżąco liczbę osób znajdujących się w lokalu oraz miał możliwość tworzenia dowolnych kart lojalnościowych. Wybór padł na GoPOS'a i jesteśmy zadowoleni z efektów.

Jagoda Gibas
Manager Klubu, La Bodega del Ron

Green dots
Quote mark

Wyposażenie kelnerów w tablety pozwoliło naszej restauracji na szybszą i sprawniejszą obsługę gości. Kelner nie musi już biegać z każdym zamówieniem na bar czy kuchnię, a komunikacja między zespołem znacznie się poprawiła.

Iza Lazarowicz
Manager Restauracji, VELO Food&Bar

Green dots
Quote mark

W GoPOS najbardziej spodobała nam się możliwość sprzedaży produktów na wagę. Klienci mogą zamówić dowolną ilość pieczywa, które następnie jest przez nas ważone i sprzedawane. System tworzy również raporty sprzedażowe dzięki którym wiemy dokładnie, które produkty sprzedają się najlepiej.

Iza Lazarowicz
Manager, Piekarnia Zmączeni

Green dots
Quote mark

Otwarcie sklepu internetowego pozwoliło nam dotrzeć do większej ilości klientów i zwiększyć naszą rozpoznawalność. Dużym plusem jest dedykowana aplikacja dla kierowców, z którą kontrola naszych dostaw stała się znacznie prościejsza.

Przemek Greniewicz
Właściciel Restauracji, Tashi Thai & Sushi

Green dots
Quote mark

Karty klubowicza cieszą się w klubie olbrzymią popularnością. Pozwalają one wchodzić naszym stałym klientom bez konieczności czekania w kolejce. Na duży plus mogę zaliczyć również możliwość tworzenia Happy Hours w wybranych dniach tygodnia oraz w konkretnych godzinach.

Tobiasz Kałkowski
Właściciel Klubu, Klub 2.0

Green dots
Quote mark

W GoPOS najbardziej cenię możliwość szybkiej obsługi klienta. System jest intuicyjny i przejrzysty, dzięki czemu pracownicy mogą przyjąć zamówienie zaledwie w kilku ruchach. Zakupione urządzenia działają płynnie i zajmują bardzo mało miejsca co w przypadku Food Truck'a jest dość istotnym elementem.

Tobiasz Kałkowski
Właściciel, What a Truck

Green dots
Quote mark

“Potrzebowaliśmy systemu, który połączy zarządzanie wszystkimi naszymi lokalami. Dodatkowym wyzwaniem było stworzenie własnej platformy sprzedażowej online. System GoOrder działa bezbłędnie, a my kontynuujemy sprzedaż nawet podczas lockdownu. Nasze wyniki sprzedaży i promocji stale rosną”

Tomasz Dereń
Właściciel restauracji Tao

Green dots
Quote mark

Kilkanaście lat pracowaliśmy na konkurencyjnym systemie operacyjnym, jednak to co oferuje GOPOS przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Program jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, obsługa klienta zawsze pomocna, wdrożenie przebiegło szybko i sprawnie, a dostęp do systemu mamy z każdego miejsca na ziemi. Szczerze polecamy rozwiązania zastosowane w GOPOS, jedyne czego żałujemy to to, że nie zmieniliśmy systemu dużo wcześniej.

Andrzej Kozubowski
Właściciel, Fat Cow

Green dots
Quote mark

GoPOS używamy w Food Trucku, system bardzo się sprawdza, działa szybko i bezproblemowo. Urządzenia nie są drogie, aby wyposażyć lokal w porównaniu do standardowych systemów POS. Abonament można w dowolnej chwili zawiesić i odwiesić. Polecam.

Łukasz Kasztelan
Właściciel, Przybij Piątaka

Green dots
Quote mark

System sprzedażowy oferowany przez GoPOS spełnia wszystkie moje oczekiwania - jest prosty, intuicyjny, pozwala na wprowadzenie szybkich zmian, zbiera mnóstwo danych. Dodajmy do tego niezawodne wsparcie techniczne. Otrzymałem produkt, z którego jestem bardzo zadowolony.

Michał Musiał
Manager Kawiarni, Boardowa

Green dots
Quote mark

System GoPOS to najlepsze rozwiązanie dla naszej restauracji. Posiada dużo funkcji, przydatnych w prowadzeniu biznesu. Kelnerzy szybko się w nim odnajdują. Jako właściciel mam prosty dostęp do raportów oraz statystyk. System GoPOS posiada wszystko co potrzebne w każdej restauracji.

Julia Powierża
Właściciel Restauracji, Lokalna Saska

Green dots
Quote mark

GoPOS jest naszym jedynym systemem sprzedaży w trzech różnych miejscach. Ogromną zaletą systemu jest niezawodność, a jeśli w jakimkolwiek przypadku zawiedzie - zawsze można liczyć na szybką obsługę klienta poprzez zawarty w systemie czat. Z czystym sumieniem możemy polecić GOPOS dla początkujących w branży gastronomicznej, jak również i tych o wiele bardziej zaawansowanych. Kolejnym plusem jest możliwość założenia dedykowanego sklepu online.

Agnieszka Hajduk
Manager, Toaster, Cakester, Placek Wolnica

Green dots
Quote mark

Ekspansja Energylandii i jej atrakcji jest fundamentem rozwoju, który zauważalny jest od samego początku funkcjonowania naszego Parku Rozrywki, czyli od lipca 2014 roku. Aktualnie możemy pochwalić się 105 atrakcjami na zagospodarowanym terenie 43 ha, a co więcej, mianem Parku roller coasterów nr 1 w Europie. Żaden inny tego typu obiekt na starym kontynencie nie ma większej ilości roller coasterów. U nas jest ich aż 18! Rozwojowi i popularyzacji naszego miejsca towarzyszy zwiększająca się liczba odwiedzających, dzięki którym dalszy rozwój jest możliwy. By to koło zamachowe mogło toczyć się odpowiednim tempem, należy je usprawniać i udoskonalać. Krokiem ku zwiększeniu świetności naszej obsługi Gości jest wprowadzony system mobilnych kas, dzięki współpracy z firmą GoPOS. Już teraz zauważamy przydatność zastosowanego rozwiązania, co cieszy nie tylko nas, ale przyjeżdżających do Parku Gości!

Kris Kojder
dyrektor ds. wizerunku Energylandii

Green dots
Quote mark

Zrozumienie potrzeb naszych klientów i sprostanie wyzwaniom przed jakimi stają są priorytetem dla naszej firmy. Energylandia to jeden z największych kontrahentów, z jakim przyszło nam współpracować i od początku staramy się, aby była to współpraca jak najbardziej owocna. Widząc, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się największy Park Rozrywki w Polsce poszukiwaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby znacząco przyspieszyć obsługę, a przy tym zwiększyć satysfakcję klientów. Dlatego też postawiliśmy na Mobilnych Sprzedawców - rozwiązanie najbardziej ergonomiczne i nowatorskie. Nasz system sprzedażowy, w pełni zintegrowany z kasą Novitus One oraz terminalem płatniczym firmy eService doskonale sprawdza się podczas obsługi i sprzedaży biletów wejściowych, realizując tym samym najważniejsza zadanie - przyspieszenie obsługi gości.

Grzegorz Kożuchowski
Dyrektor generalny, GoPOS

Green dots
Quote mark

Novitus bardzo chętnie bierze udział w tego typu innowacyjnych i wymagających projektach. W roku 2016 wprowadziliśmy na rynek pierwszą kasę fiskalną opartą o system Android - kasę Novitus NEXT z 7 calowym ekranem dotykowym, a 3 lata później jej mniejszą 5 calową mobilną wersję, kasę ONE. Oba urządzenia stanowią otwartą platformę dla dostawców nowoczesnego oprogramowania na system operacyjny Android, takich jak GoPOS. Otwarta architektura kasy Novitus One daje przede wszystkim potencjał do szeregu integracji, trudnych lub wręcz niemożliwych do zrealizowania na zwykłych kasach fiskalnych. Firma GoPOS doskonale wykorzystała ten potencjał dodatkowo integrując w swoim oprogramowaniu obsługę terminali kart płatniczych eService, które dzisiaj są konieczne niemal w każdym biznesie. Kluczowe dla udziału Novitus w tym projekcie było szybkie reagowanie na potrzeby firmy GoPOS i elastyczne podejście do wymagań związanych z systemem Android, który w takich przypadkach jest modyfikowany pod indywidualne wymagania wdrożenia.

Robert Sztaba
dyrektor ds. sprzedaży dystrybucyjnej, COMP SA, Oddział Novitus

Green dots
Quote mark

Ogromną zaletą rozwiązania jest elastyczność tej formy sprzedaży. Dzięki niemu w Energylandii dostępne jest jeszcze więcej miejsc, w których będzie można zakupić bilet wstępu przeprowadzając szybką i bezpieczną transakcję przy pomocy karty płatniczej, BLIKa czy smartfona. Kasjerzy mogą aktywnie reagować na bieżącą sytuację i obsługiwać chcących kupić bilet w dowolnym miejscu, w którym zaczynają się gromadzić. Goście Energylandii z kolei nie będą musieli czekać w kolejkach do kas, a zaoszczędzony w ten sposób czas będą mogli spędzić na zabawie z rodziną i znajomymi.

Renata Zielińska
dyrektor Departamentu Sprzedaży i Relacji z Klientami, eService

Quote mark

Ideą powstania Międzymiastowej było międzykontynentalne połączenie kuchni. Nasz lokal łączy najbardziej charakterystyczne smaki, ale też lokalną społeczność, co potwierdza niesłabnące zainteresowanie i stale powiększająca się liczba gości. Wierzymy, że za sukcesem danego miejsca stoi nie tylko niepowtarzalna oferta, ale i otwartość na nowe technologie oraz stała potrzeba udoskonalania dotychczasowych działań. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta i tworzyć miejsce, które zwróci uwagę każdego.

Emil Hołubiczko
Właściciel, Międzymiastowa

Quote mark

Mobilni Kelnerzy to rozwiązanie stworzone dla naszego lokalu. Obsługa na tabletach znacznie ułatwiła pracę naszemu personelowi, który w zaledwie kilku kliknięciach może przyjąć całe zamówienie i od razu przesłać je na kuchnię. Jest ogromną wygodą także dla nowych pracowników, bo aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze. System pomógł też usprawnić pracę managera, który dzięki przeróżnym raportom może teraz porównywać i zarządzać lokalem w dowolnej chwili i miejscu. Dostęp do wszystkich danych znacznie skrócił czas, jaki wcześniej potrzebowałam, by przygotować wszystkie zestawienia. Teraz, gdy oprogramowanie robi to za mnie, mogę skupić się na pozostałych czynnościach.

Beata Puciłowska
Manager, Międzymiastowa

Green dots
Quote mark

Tworząc nasze oprogramowanie staramy się, aby klientom dostarczało ono kompleksowych rozwiązań, a przy tym dobranych do ich indywidualnych potrzeb. W końcu każdy lokal jest inny, a jego wyzwania różnią się w zależności od wielu aspektów. W Międzymiastowej zadbaliśmy, aby system skutecznie usprawnił i przyspieszył obsługę gości, a także ułatwił pracę kelnerów. Rozwiązania wzbogaciliśmy o programy lojalnościowe, które dodatkowo uatrakcyjniają niepowtarzalną ofertę restauracji.

Grzegorz Kożuchowski
Dyrektor generalny, GoPOS

Green dots
Quote mark

Nasza przygoda z systemem GoPOS związana jest ściśle z programem nauczania. Współpraca z firmą jest dobra i przebiega bez żadnych problemów. Specjaliści, którzy przeprowadzili szkolenie z obsługi systemu, chętnie udzielali odpowiedzi na stawiane przez nas pytania i starali się wytłumaczyć zagadnienia w sposób jak najbardziej przystępny i prosty.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu

Green dots
Quote mark

Cechą, którą cenimy sobie najbardziej w GoPOS jest jego intyicyjność i łatwość obsługi. Program jest także bardzo czytelny, co ułatwia pracę szczególnie osobom nowozatrudnionym.

Michał Łoziński
Event Bar

Quote mark

Coraz więcej konsumentów docenia wygodę, jaką dają dowozy jedzenia. W całej Polsce rośnie grono osób, które postrzega zamawianie jedzenia jako dobrą alternatywę do samodzielnego gotowania, zarówno w większych miastach, jak i mniejszych ośrodkach.

Grzegorz Aksamit
Wiceprezes Stava S.A.

Green dots
Quote mark

Nawiązywanie wartościowych, biznesowych relacji jest dla naszej firmy wyjątkowo ważne. Współpraca resellerska w GoPOS polega na partnerstwie, ustalaniu najlepszych dla obu stron warunków i maksymalizacji wspólnych korzyści. Dla firm zainteresowanych odsprzedażą naszych produktów oferujemy atrakcyjną prowizję, a także stałe wsparcie ze strony indywidualnie przydzielonego opiekuna.

Grzegorz Kożuchowski
Dyrektor generalny, GoPOS

Green dots
Quote mark

Coraz więcej klientów zamawia sushi z dowozem do domu. Dzięki GoOrder przekierowaliśmy dużą część sprzedaży online z zewnętrznych platform do własnego sklepu, co pozwoliło nam zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na prowizji.

Agata Drużkowska
Właścicielka, Tao Thai & Sushi i Tao Garden

Green dots
Quote mark

Dla Restauracji Dwór Kaliszki, która zdobyła po trzykroć wyróżnienie „Złotego Widelca”, kluczowym elementem był wybór oprogramowania dla gastronomii, dzięki któremu przyśpieszyłoby obsługę gości i poprawiłoby komunikację między pracownikami działu kelnerskiego i kuchennego. Wybór padł na oprogramowanie systemu GoPOS, które jest idealnym rozwiązaniem w naszej restauracji. Przyjazny interfejs i łatwa, wygodna obsługa programu w czytelnej i atrakcyjnej formie. Polecamy jako sprawdzone oprogramowanie w naszej restauracji.

Mohamed Elsayed
Dyrektor Generalny, Restauracja Dwór Kaliszki

Green dots
Quote mark

Połączenie systemu sprzedażowego z platformami zewnętrznych dostawców, takich jak Uber Eats, Pyszne.pl, Glovo, Wolt i Bolt Food bardzo ułatwiło nam zarządzanie zamówieniami z dostawą. Wszystkie zlecenia przyjmowane są na jednym urządzeniu, dzięki czemu w zamówieniach pojawia się mniej błędów a ich realizacja jest o wiele szybsza.

Damian Kobos
Manager Restauracji, Corleone

Green dots
Quote mark

Prowadzimy włoską restaurację, w której podajemy wiele dań z owoców morza, dlatego bardzo zależy nam na świeżości produktów. Z GoStock możemy stale kontrolować ilość składników w magazynie, dzięki czemu zawsze uzupełniamy zapasy na czas i oferujemy tylko najwyższej jakości, świeże potrawy.

Damian Kobos
Manager Restauracji, Corleone

Green dots
Quote mark

Dzięki GoOrder stworzyliśmy dla naszej pizzerii nasz własny sklep online. Narzędzie pozwala klientom wygodnie i szybko zamawiać, a także zapewnia wiele sposobów płatności. Z systemem wyznaczamy również własne strefy dostaw, dzięki czemu ustalenie właściwej opłaty za dowóz jest znacznie łatwiejsze.

Damian Kobos
Manager Pizzerii, Trzy Papryczki

Green dots
Quote mark

Dzięki połączeniu z platformami zewnętrznych dostawców - Uber Eats, Pyszne.pl, Glovo, Wolt i Bolt Food, możemy jednym kliknięciem aktualizować nasze menu na wszystkich platformach jednocześnie. Narzędzie umożliwia także porównywanie wyników sprzedaży z różnych źródeł, co pozwala nam dokładnie analizować nasze działania.

Damian Kobos
Manager Pizzerii, Trzy Papryczki

Green dots
Quote mark

Jesteśmy klientem GoPOS od ponad roku. Dzięki zdalnemu wsparciu zastąpienie innego systemu oprogramowaniem GoPOS od razu w 4 różnych lokalizacjach przebiegło bardzo szybko i łatwo. Aplikacje przez większość czasu działają bez zarzutu, a w przypadku usterek możemy liczyć na błyskawiczną pomoc ze strony serwisu. Czytelny system pozwala na szybkie wdrożenie nowych pracowników, a generowanie raportów, faktur lub dodawanie nowych produktów jest bardzo intuicyjne. Planujemy otwarcie nowego punktu, w którym na pewno również będziemy korzystać z GoPOS.

Jagoda Salamończyk-Trynka
Właściciel, Istne Lody Rzemieślnicze

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo