Home / Sprzęt / Novitus Bono Online

Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna Bono Online to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które wyposażone zostało w podświetlane przyciski oraz 2 ekrany graficzne LCD, mające za zadanie zwiększyć komfort pracy kasjera. Sprzęt należy do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych i jest to jeden z najczęstszych wyborów wśród naszych klientów, którzy szukają alternatywy dla droższych drukarek.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Novitus Bono Online
Drukarka fiskalna Bono Online to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które w

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Drukarka fiskalna Bono Online - wygoda przede wszystkim

Szukasz niezawodnej drukarki fiskalnej? Sprawdź, jakie cechy posiada Novitus Bono i wybierz urządzenie dopasowane do swoich potrzeb!

Poznaj zalety Novitusa Bono Online

Poznaj zalety Novitusa Bono Online

Drukarka fiskalna Bono Online wyposażona została w wydajny i trwały mechanizm drukujący typu “clamshell” szerzej znany jako “wrzuć i pracuj”. Kopia wydruków zapisywana jest w wewnętrznej pamięci ochronnej, które można w każdej chwili odczytać na komputerze lub wydrukować. Urządzenie wspiera akceptację kart płatniczych i umożliwia współpracę z pinpadem.

 • Najwyższe bezpieczeństwo danych
 • Wysoka jakość wykonania
 • Wygodna współpraca z innymi urządzeniami (np. karty płatnicze)
 • Możliwość zdalnego zarządzania
Nowoczesna technologia zamknięta w ergonomicznej obudowie

Nowoczesna technologia zamknięta w ergonomicznej obudowie

Novitus Bono Online umożliwia połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Drukarki fiskalne Bono Online wyposażone zostały w 2 duże, granatowe wyświetlacze graficzne o rozdzielczości 132 x 32 piksele po stronie klienta i 132 x 64 piksele po stronie kasjera. Urządzenie oferuje szeroką gamę wydruków niefiskalnych oraz możliwość umieszczenia numery NIP nabywcy na paragonie fiskalnym.

 • Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
 • 7 stawek PTU do zaprogramowania
 • 256 MB pamięci RAM
 • 4.096 MB pamięci flash

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Poznaj nasze zestawy

Poznaj nasze zestawy

Dowiedz się jaki sprzęt posiadamy obecnie w zestawach promocyjnych i wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Pamiętaj, że decydując się na zakup sprzętu w pakiecie jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych!

Sprawdź teraz
Drukarka o wszechstronnym zastosowaniu

Drukarka o wszechstronnym zastosowaniu

Novitus Bono przeznaczony jest w głównej mierze do mniejszych oraz średnich punktów gastronomicznych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z POS’a, a sama drukarka stanowi uzupełnienie tego stanowiska. Świetnie sprawdzi się w kawiarniach, food truck’ach, pączkarniach czy też małych restauracjach. Niewielkie rozmiary sprawią, że bez problemu będziesz w stanie umieścić go niemal w każdym miejscu w lokalu.

 • Przeznaczony głównie do mniejszych i średnich punktów gastronomicznych
 • Stabilny punkt sprzedaży
 • Nie zajmuje dużo miejsca

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Novitus Bono Online
Zaawansowana drukarka fiskalna wyposażona w 2 ekrany graficzne LCD.
2490 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Novitusa Bono, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo