Home / Sprzęt / Novitus Deon Online

Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna Novitus Deon to urządzenie, które dedykowane jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Jest to sprzęt, który ze względu na swoje niewielkie rozmiary i dużą moc cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów. Wspiera on obsługę komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów oraz warunków technicznych, którym muszą odpowiadać urządzenia fiskalne rejestrujące.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Novitus Deon Online
Drukarka fiskalna Novitus Deon to urządzenie, które dedykowane jest zarówno do

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Novitus Deon Online - sprzedawaj jak lubisz

Szukasz drukarki fiskalnej, która umożliwi Ci prowadzenie sprzedaży zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej? Poznaj drukarkę fiskalną Novitus Deon Online i sprawdź czym się wyróżnia na tle innych sprzętów.

Poznaj zalety Novitusa Deon Online

Poznaj zalety Novitusa Deon Online

Deon Online należy do rodziny urządzeń Novitus Online Power, czyli do drukarek które cechuje niezawodność oraz niezwykle wysoka wydajność pracy. Sprzęt pracuje na systemie Linux i gwarantuje stabilną i szybką pracę nawet podczas wzmożonego ruchu oraz rejestracji wielu transakcji każdego dnia. Urządzenie podczas pełnego naładowania jest w stanie wystawić nawet do 3000 paragonów fiskalnych. Niewątpliwą zaletą Deona Online jest funkcja, która “usypia” urządzenie, podczas, gdy nikt z niego nie korzysta.

 • Wydajna i wytrzymała bateria
 • Możliwość pracy w terenie
 • Automatyczne “usypianie” urządzenia
Elegancki design i solidna obudowa

Elegancki design i solidna obudowa

Drukarka fiskalna Novitus Deon wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują niezawodność urządzenia nawet podczas terenowej pracy w trudnych warunkach pogodowych. Odporna na wstrząsy, zachlapania i zakurzenia. Sprzęt wyposażony został w mechanizm “wrzuć i pracuj”, który umożliwia błyskawiczne wymienienie rolki papieru i dalszą pracę kasjerów. Panel Deona Online posiada alfabetyczną klawiaturę złożoną z 23 klawiszy, które pozwolą na sprawne korzystanie z menu sprzedawcy.

 • Wysoka jakość wykonania
 • Rozbudowane menu sprzedawcy
 • Mechanizm drukujący “wrzuć i pracuj”
Wydajny procesor i rozbudowana pamięć

Wydajny procesor i rozbudowana pamięć

Model Deon Online może pochwalić się obecnością dość mocnych podzespołów patrząc na rozmiaru urządzenia. Kompaktowe gabaryty nie przeszkadzają natomiast w żadnym stopniu w prowadzeniu swobodnej sprzedaży. Sprzęt oprócz zróżnicowanych portów komunikacyjnych (RS-232, USB, Ethernet) posiada również różnorodne protokoły komunikacyjne. Dodatkowo Novitus Deon Online może zostać rozbudowany o interfejs Wi-Fi lub Bluetooth, które pozwolą na połączenie z innymi elementami rozwiązań systemowych.

 • Procesor 524 MHz
 • 256 MB pamięci RAM
 • 4.096 MB pamięci flash

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Sprawdź nasze zestawy

Sprawdź nasze zestawy

Wybierz jeden z dostępnych zestawów, które obecnie posiadamy w promocyjnej cenie i zaoszczędź nawet do kilkuset złotych na zakupie sprzętu oraz oprogramowania od GoPOS!

Sprawdź teraz
Pozbądź się kolejek

Pozbądź się kolejek

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online umożliwia prowadzenie sprzedaży zarówno na miejscu, jak i w terenie. Jednakże ze względu na swoją specyfikę oraz kompaktowe rozmiary rekomendowana jest ona w tym pierwszym przypadku jako stacjonarny punkt sprzedaży do mniejszych lokali gastronomicznych. Sprzęt może posłużyć również jako pomocnicze narzędzie, które umożliwi obsługę gości czekających w kolejce do wejścia bądź zakupu biletu co znacznie pomoże w usprawnieniu czasu obsługi klienta. Stanowi ono swoistą alternatywę dla innych, droższych i bardziej zaawansowanych drukarek fiskalnych.

 • Mobilne urządzenie fiskalne
 • Nie zajmujące dużo miejsca
 • Możliwość prowadzenia sprzedaży na miejscu oraz w terenie

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Novitus Deon Online
Drukarka fiskalna umożliwiająca pracę stacjonarną jak i w terenie.
2290 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do drukarki fiskalnej Novitus Deon, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo