mobilny kelner

Poznaj Mobilnego Kelnera 2.0 - zapisz się na testy już teraz!

Przyjmuj zamówienie, realizuj płatność m.in. kartą płatniczą i wydrukuj paragon - bezpośrednio przy stolikach gości! Obsługuj jeszcze szybciej, efektywniej i wygodniej. Zapisz się na testy już teraz!

Przyjmuj zamówienie, zrealizuj płatność kartą i wydrukuj paragon - bezpośrednio przy stolikach gości!

Mobilna kasa Novitus One Online

Kasa fiskalna Novitus One Online to połączenie dużej mocy i dotykowego ekranu zamknięte w eleganckim, niewielkim urządzeniu. Przedrostek “One” w tym wypadku oznacza jeden, jedyny, wyjątkowy, a sam producent określa sprzęt mianem jednej z najlepszych kas jaką udało mu się wyprodukować w ciągu 25 letniej działalności na rynku. Gastronomiczna kasa Novitus Online obsługuje sieć LAN oraz moduły WiFi, Bluetooth, GSM, a ponadto posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, które potrzebne są do prowadzenia profesjonalnego stanowiska sprzedaży.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Mobilna kasa Novitus One Online
Kasa fiskalna Novitus One Online to połączenie dużej mocy i do

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Mobilna kasa Novitus One Online - połączenie kasy fiskalnej oraz smartfona

Szukasz małej i mobilnej kasy dla swojego biznesu? Sprawdź, jakie cechy posiada Novitus One i wybierz sprawdzone urządzenie, które idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb!

Sprawdź zalety <strong>Novitusa One Online</strong>

Sprawdź zalety Novitusa One Online

Model One Online to jeden z flagowych produktów producenta Novitus. Mobilna kasa fiskalna online ze względu na swoje niewielkie rozmiary umożliwia prowadzenie szybkiej sprzedaży stacjonarnej jak i mobilnej. Jest to urządzenie, które cieszy się dużą popularnością wśród kelnerów oraz bileterów chcących w szybki sposób obsłużyć dużą liczbę gości. Kasa fiskalna stwarza możliwość utworzenia indywidualnego, spersonalizowanego wyglądu panelu sprzedaży, dzięki możliwości samodzielnego zaprogramowania przycisków.

 • Łatwa i intuicyjna sprzedaż
 • Dostęp do szczegółowych raportów sprzedażowych
 • Możliwość dowolnego zaprogramowania przycisków
 • Niewielkie gabaryty
O krok przed konkurencją

O krok przed konkurencją

Novitus One Online to bez wątpienia kasa fiskalna, która wyróżnia się na tle innych tego typu urządzeń. Kasa fiskalna Novitus Online wyposażona została w dotykowy, 5 calowy wyświetlacz o dużej rozdzielczości, który pokrywa hartowane szkło. Dzięki dużej, wytrzymałej (wymiennej) baterii możemy na niej pracować przez wiele godzin bez konieczności podpinania urządzenia do zasilacza. Model One Online pozwala na ewidencję towarów i kontrahentów. Dodatkowo możemy z jego poziomu wystawiać faktury, kontrolować stany magazynowe oraz otwarte rachunki, a ponadto sprzęt oferuje wiele dodatkowych unikatowych opcji, których nie znajdziemy w innych kasach fiskalnych.

Jedyny w swoim rodzaju

Jedyny w swoim rodzaju

Najnowszy system Android gwarantuje stabilną pracę przez wiele lat niezależnie od przyszłych wyzwań, a ponadto daje możliwość zainstalowania na urządzeniu dodatkowych aplikacji sprzedażowych. Producenci deklarują, że jest to jedne z ich najlepszych urządzeń fiskalnych na przełomie ostatnich 25 lat. Novitus One Online posiada wszystkie potrzebne porty komunikacyjne, które umożliwiają podłączenie pozostałych urządzeń.

 • Łączność z CRK za pomocą kabla LAN/WiFi
 • Wyświetlacz po stronie kasjera i klienta
 • Wymiary: 92 x 51 x 207 mm
 • Waga: 0,67 kg

Dane Techniczne

ProducentNovitus
Typ kasyOnline
Łączność z CRKTak
Sposób połączenia z CRKLAN, Wifi (opcja GSM)*
Liczba towarów w bazieBez ograniczeń

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Zobacz nasze zestawy

Zobacz nasze zestawy

Sprawdź jaki sprzęt znajduje się obecnie w zestawach promocyjnych. Wszystkie terminale, drukarki i kasy fiskalne znajdujące się na promocji posiadają roczną licencję systemu sprzedażowego GoPOS Basic lub GoPOS PRO, który zapewni Twoim pracownikom najwyższą jakość pracy niezależnie od natężenia ruchu w lokalu .Pamiętaj, że decydując się na sprzęt w pakiecie jesteś w stanie zaoszczędzić łącznie nawet do kilkuset złotych na urządzeniach i oprogramowaniu!

Sprawdź teraz
Dwa oblicza Novitusa One

Dwa oblicza Novitusa One

Kasa fiskalna Novitus One Online jako stanowisko sprzedażowe przeznaczone jest w głównej mierze dla małej gastronomii, ale znalazło również zastosowanie w średnich i dużych lokalach. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary gastronomiczna kasa Novitus One może funkcjonować jako mobilny punkt sprzedaży, który pozwoli na sprawną obsługę gości oczekujących w kolejce do zapłaty. W restauracjach umożliwia to szybszą rotację stolików, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć więcej klientów w ciągu dnia. Kasa fiskalna Novitus Online to gwarancja najwyższej jakości wykonania i świetnych podzespołów.

 • Znajdzie zastosowanie w każdym typie działalności
 • Pozwala obsłużyć więcej klientów w krótszym czasie
 • Mała i poręczna gastronomiczna kasa
 • Kasa fiskalna o zaawansowanych możliwościach

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
-15%
Zestaw
Novitus One Online
Mała i poręczna kasa fiskalna, wyposażona w system Android.
1790PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do kasy fiskalnej Novitus One Online, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo