Kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Kasa fiskalna Posnet Ergo to jedno z najbardziej popularnych urządzeń tego typu dostępnych na polskim rynku. Sprzęt ze względu na swoją atrakcyjną cenę stanowi świetną alternatywę dla droższych kas i znalazł zastosowanie przede wszystkim w mniejszych punktach gastronomicznych. Opisywana kasa fiskalna posiada modułową konstrukcję, która umożliwia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Kasa Ergo Online może stanowić samodzielny punkt sprzedaży, jak i również być jeden z elementów stanowiska sprzedażowego. Istnieje możliwość podłączenia do kasy, takich urządzeń jak: waga, terminal płatniczy czy skaner kodów kreskowych.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Kasa fiskalna Posnet Ergo Online
Kasa fiskalna Posnet Ergo to jedno z najbardziej popularnych

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Posnet Ergo - suma wszystkich zalet

Kasy Posnet Ergo Online to połączenie zalet wszystkich kas producenta Posnet. Nie wierzysz? Poznaj bliżej Posnet Ergo i sam zdecyduj.

Sprawdź zalety <strong>Posnetu Ergo Online</strong>

Sprawdź zalety Posnetu Ergo Online

Kasy fiskalne Posnet Ergo mogą działać zarówno samodzielnie jak i stanowić jeden z elementów systemu kasowego. Umożliwiają one podpięcie innych urządzeń, takich jak: terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych czy wagę, które sprawią, że sprzedaż stanie się dużo prostsza, a co najważniejsze bardziej efektywna. Synchronizacja kasy z wagą umożliwi jej obsługę bezpośrednio z poziomu klawiatury kasy. Ergo Online została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać różnego typu upadki, wstrząsy, a także również zachlapania.

 • Odporna na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne
 • Możliwość podpięcia dodatkowych urządzeń
 • Jedno z najbardziej popularnych urządzeń fiskalnych na rynku
 • Integracja z urządzeniami typu: terminal płatniczy
Świetny stosunek ceny do jakości

Świetny stosunek ceny do jakości

Posnet Ergo Online to uniwersalne urządzenie, które umożliwia prowadzenie sprzedaży zarówno w lokalu jak i poza nim. Kasę fiskalną Posnet Ergo wyposażono w mechanizm drukujący typu “wrzuć i drukuj”, dzięki któremu wymiana rolki papieru zajmuje dosłownie kilka sekund. Nasi klienci cenią ją przede wszystkim za wysoką jakość oraz szybkość wydruków paragonów, a także prostotę użytkowania. Pozostając przy jej zaletach nie sposób nie wspomnieć o rewelacyjnym stosunku ceny do jakości, dzięki któremu jest ona tak chętnie wybierana przez właścicieli i managerów lokali.

 • Alternatywa dla droższych kas fiskalnych
 • Możliwość pracy stacjonarnej i w terenie
 • Mechanizm drukujący “wrzuć i drukuj”
 • Integracja z urządzeniami typu: terminale kart płatniczych
 Oszczędność czasu, miejsca i energii

Oszczędność czasu, miejsca i energii

W kasie fiskalnej Posnet Ergo Online można swobodnie dostosować pojemność bazy PLU do ilości produktów, które sprzedajesz (nawet do 8000 nazw towarów). Urządzenie posiada dwa wyświetlacze graficzne od strony klienta oraz kasjera, dzięki czemu obydwie strony otrzymują pełną informację o zakupach. Posnet Ergo posiada klawiaturę złożoną z 29 klawiszy, z czego 9 z nich jesteśmy w stanie w samodzielny i dobrowolny sposób zaprogramować. Dodatkowo urządzenie ma niewielkie rozmiary i waży zaledwie 0.6 kg.

 • Pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych
 • Solida i wytrzymała konstrukcja
 • NIP nabywcy na paragonie

Dane Techniczne

ProducentPosnet
Typ drukarkiDrukarka fiskalna
Łączność z CRKTak
Sposób połączenia z CRKUSB, Wifi*
Liczba stawek PLU4 000

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wysłanie danych jest równoznaczne ze zgodą na kontakt. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Poznaj nasze zestawy

Poznaj nasze zestawy

Szukasz urządzeń dla swojego lokalu w niższej cenie? Zobacz jaki obecnie sprzęt posiadamy w pakietach z roczną licencją Basic lub Pro i zaoszczędź nawet do kilkuset złotych decydując się na zakup w zestawie. System sprzedażowy GoPOS znalazł zastosowanie we wszystkich rodzajach punktów gastronomicznych, o czym świadczyć może ilość klientów, którzy nam zaufali - ponad 1000. Sprawdź pozostałe urządzenia znajdujące się obecnie w promocji i dobierz do kasy fiskalnej Posnet Ergo Online to co dla Twojego biznesu najlepsze.

Sprawdź teraz
Dla małej gastronomii, ale nie tylko

Dla małej gastronomii, ale nie tylko

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online ze względu na swoją specyfikę oraz niewielkie, kompaktowe rozmiary jest raczej przeznaczona dla mniejszych typów lokali gastronomicznych. Można ją natomiast również wykorzystać jako pomocnicze urządzenie, które pozwoli na prowadzenie sprzedaży poza lokalem i tym samym umożliwi chociażby obsługę klientów czekających w kolejce, dzięki czemu cały proces znacząco się skróci, co wpłynie na zwiększoną satysfakcję odwiedzających nas gości.

 • Przeznaczona głównie dla małej gastronomii
 • Mobilna kasa fiskalna
 • Elegancki design

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Posnet Ergo Online
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku polskim.
1299 PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo