Home / Sprzęt / Posnet Trio Online

Posnet Trio Online

Drukarka fiskalna Posnet Trio to kolejne urządzenie pochodzące od jednego z liderów urządzeń fiskalnych w Polsce - firmy Posnet. Sprzęt w odróżnieniu od innych drukarek z podobnego przedziału cenowego jest nieco mniejszy, a ponadto cechuje go elegancki oraz nowoczesny design. Urządzenie wyposażone zostało w duży, czytelny wyświetlacz, na którym pojawiają się informacje dotyczące prowadzonej sprzedaży.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Posnet Trio Online
Drukarka fiskalna Posnet Trio to kolejne urządzenie pochodzące od jednego z lid

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Drukarka fiskalna Posnet Trio Online - otwórz się na nowe możliwości

Szukasz sprawdzonej i niezawodnej drukarki fiskalnej dla swojego biznesu? Sprawdź, jakie cechy posiada Posnet Trio i wybierz urządzenie dostosowane do twoich potrzeb.

Poznaj zalety Posnetu Trio

Poznaj zalety Posnetu Trio

Posnet Trio to świetne rozwiązanie w przystępnej cenie, które skierowane jest w głównej mierze do właścicieli małych punktów gastronomicznych. Drukarka została w 2017 roku nagrodzona za swój nowoczesny design prestiżową nagrodą Dobry Wzór przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego oraz Ministra Rozwoju i Finansów. Urządzenie posiada możliwość zamontowania obrotowego uchwytu, który pozwala na podpięcie pod nie urządzenia mobilnego, takiego jak tablet czy smartfon. Funkcja ta pozwala po zestawieniu tych 2 sprzętów przekształcić je w pełni funkcjonalny POS.

 • Najwyższe bezpieczeństwo danych
 • Wysoka jakość wykonania
 • Alternatywa dla droższych drukarek fiskalnych
 • Wydruk NIP nabywcy na paragonie
Niewielkie wymiary i wydajna bateria

Niewielkie wymiary i wydajna bateria

Drukarka posiada niezwykle wydajny akumulator, dzięki czemu może pracować również bez stałego dostępu do zasilacza. Posnet Trio wyposażony został w system drop-in “wyrzuć i drukuj”, który pozwala na wymianę rolki papieru bez straty cennego czasu. Urządzenie umożliwia oprócz standardowej funkcji drukowania paragonów wystawianie faktury VAT oraz tworzenie dowolnych wydruków niefiskalnych, jak kupony rabatowe. Istnieje również możliwość podpięcia do Posnet Trio Online dodatkowych urządzeń typu waga czy skaner kodów kreskowych.

 • Ekran LCD 192 x 64 piksele
 • Wydajny akumulator litowo-jonowy (2150mAH)
 • Tunelowanie portów COM

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
W pakiecie z systemem Basic lub Pro

W pakiecie z systemem Basic lub Pro

Zakup drukarkę fiskalną Posnet Trio Online w specjalnej, promocyjnej cenie. Do wyboru wersja z pakietem Basic oraz Pro. Pamiętaj, że decydując się na zakup sprzętu w zestawie część pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni!

Sprawdź teraz
Drukarka na miarę Twoich potrzeb

Drukarka na miarę Twoich potrzeb

Posnet Trio Online to urządzenie przeznaczone w głównej mierze dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją działalność na rynku. Rekomendowany jest przede wszystkim dla właścicieli mniejszych punktów gastronomicznych, ale znajdzie również zastosowanie w cukierniach, piekarniach czy pączkarniach. Ze względu na swój unikatowy wygląd i niewielkie rozmiary sprzęt będzie stanowił bez wątpienia ozdobę lokalu będąc przy tym maksymalnie funkcjonalnym i dopasowanym sprzętem, do Twoich potrzeb!

 • Przeznaczony głównie do mniejszych lokali gastronomicznych
 • Nie zajmuje dużo miejsca
 • Nowoczesny i unikatowy design
 • Stabilny punkt sprzedaży

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
25%
Zestaw
Posnet Trio Online
Nowoczesna i wydajna drukarka fiskalna firmy Posnet.
2399 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Posnetu Trio Online, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo