Terminal dotykowy Sunmi D2s Lite

Terminal dotykowy POS Sunmi D2s Lite to urządzenie działające na systemie Android 7.1, wyposażone w duży, 15.6’’ dotykowy wyświetlacz, który zapewni szybką i efektywną pracę w każdym lokalu gastronomicznym. Sprzęt mimo, że jest absolutną nowością i stosunkowo niedawno pojawił się na rynku polskim, zdążył przez ten czas podbić serca wielu restauratorów. Sunmi D2s charakteryzuje świetna jakość wykonania, niezawodność oraz wysoka kultura pracy. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z systemem i produktami GoPOS.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Terminal dotykowy Sunmi D2s Lite
Terminal dotykowy POS Sunmi D2s Lite to urządzenie działające

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

D2s Lite - wyższy poziom obsługi klienta

Szukasz nowoczesnego terminala POS, który zapewni Twoim pracownikom najwyższy komfort pracy niezależnie od panujących warunków? Sprawdź D2s Lite!

Odkryj zalety <strong>terminala Sunmi D2s Lite</strong>

Odkryj zalety terminala Sunmi D2s Lite

Urządzenie działa na systemie operacyjnym SUNMI OS, które jest dopasowane i przystosowane do wspomnianego już Androida 7.1. Zapewnia on wysoką precyzyjność oraz szybkość działania, dzięki czemu sprzedaż zawsze prowadzona jest w sposób płynny. Rozbudowana wersja Sunmi D2s umożliwia również zamontowanie na pleckach dodatkowego wyświetlacza dla klientów. Wszystkie przewody i okablowanie są w staranny sposób ukryte, dzięki czemu urządzenie prezentuje się niezwykle elegancko i okazale.

 • Świetny stosunek ceny do jakości
 • Wysoka jakość wykonania i niezawodność
 • Wysokiej jakości podzespoły
 • Klasyczny i elegancki wygląd
Większy i bardziej efektywny

Większy i bardziej efektywny

Sercem urządzenia jest procesor Cortex-A17. D2s Lite wyposażony został w liczne porty komunikacyjne umożliwiające podpięcie do niego dodatkowych urządzeń, które usprawnią pracę Twojego lokalu (łącznie 10 wejść). Sprzęt wyposażony został w dotykowy, 15.6” calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080. Łączność z siecią lokalną oraz pozostałymi urządzeniami odbywa się za pomocą kabla LAN, Wifi lub też modułu Bluetooth.

 • Standardowa pamięć 8GB ROM + 2GB RAM
 • 15.6” calowy monitor o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli
 • Liczne porty komunikacyjne
 • Wymiary 99,7 x 381,6 x 345,51 mm

Dane Techniczne

ProducentSunmi
Przekątna ekranu15,6 cali
Proporcje ekranu16:9
Rozdzielczość ekranu1920 x 1080
System operacyjnyAndroid

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
W zestawie zawsze korzystniej

W zestawie zawsze korzystniej

Sprawdź nasze zestawy i dowiedz się jaki sprzęt posiadamy w promocji. Decydując się na pakiet jesteś w stanie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na zakupie urządzeń z oprogramowaniem GoPOS w wersji Basic lub Pro.

Sprawdź teraz
 Wiele zastosowań

Wiele zastosowań

Terminal dotykowy Sunmi D2s Lite to uniwersalne urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym punkcie gastronomicznym. Może ono stanowić stacjonarny punkt sprzedaży POS, jak i również świetnie sprawdzi się na kuchni jako ekran obsługujący KDS (Kitchen Display System). Na duży plus warto zaznaczyć, że nie musi ono być przymocowane na stałe do blatu lub stołu, a można je umieścić w dowolnym miejscu lokalu dzięki uchwytom VESA.

 • Znajdzie zastosowanie zarówno w małych jak i dużych lokalach
 • Można zamontować w dowolnym miejscu
 • Sprawdzi się również na kuchni jako KDS

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
-15%
Zestaw
Sunmi D2s Lite
Dotykowy Terminal POS, wyposażony w system Android 7.1.
1790 PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Sunmi D2s Lite, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo