webinar-icon

Dofinansowania i formy wsparcia na cyfryzację w gastronomii

Czy wiesz, jak możesz rozwinąć swój biznes, wykorzystując dofinansowania na cyfryzację w restauracji? Dowiedz się, jak zdobyć dotacje dla gastronomii oraz sprawdź zasady i warunki pozyskiwania dofinansowań, oglądając bezpłatne szkolenie gastronomiczne przygotowane z naszą ekspertką.

 Dofinansowania i formy wsparcia na cyfryzację w gastronomii 
# 
 Czy wiesz, jak możesz rozwiną

  • Jakie są możliwości dofinansowań na szkolenia i cyfryzację dla branży HoReCa w 2024 roku?
  • Jakie szkolenia i działania można zrealizować?
  • Nowoczesne narzędzia dla gastronomii.
  • Kto może ubiegać się o dofinansowanie na cyfryzację w gastronomii?
  • Jakie są warunki dofinansowania?
  • Jak ubiegać się o środki?
  • Jak długo trwa cała procedura?
  • Czy to wszystko jest skomplikowane? - Restrukturyzacja restauracji, czyli postępowanie naprawcze, zabezpieczenie restauracji na przyszłość.

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Aleksandra Makles-Bijańska

CEO Krawat i Muszka

CEO Krawat i Muszka. Z wykształcenia hotelarz, trener i psycholog biznesu. Od 10 lat związana z branżą szkoleniową, gdzie od początku rozwijała dwie marki szkoleniowe - Krawat i Muszka - dedykowaną dla sektora HoReCa i Strefa Szkoleń związaną z projektami rozwojowymi dla biznesu PREMIUM. Audytor jakości, odpowiedzialna za procesy badań Tajemniczy Klient w sektorach premium. Twórca rozwiązań Custumer Experience i Guest Experience.

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Dorota Mańka-Rucz

Ekspert ds. projektów rozwojowych i dofinansowań z KFS i BUR

Ekspert ds. projektów rozwojowych i dofinansowań z KFS i BUR. Kobieta-komputer – wszelkie analizy finansowe, projekty prowadzone dla klientów i dofinansowania ma w małym palcu. Kręcą ją cyfry, pisma i urzędy dlatego każdy jej klient może mieć pewność, że jego dane zostaną prześwietlone z laserową dokładnością.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo