webinar-icon

Jak wdrożyć nowego pracownika restauracji?

Czy wiesz, jak sprawne wdrożenie pracownika restauracji może zwiększyć Twoje zyski? Dowiedz się, jak powinno wyglądać wdrożenie pracownika gastronomii, a także przekonaj się, jak opracować efektywny onboarding w restauracji. Sprawdź to szkolenie gastronomiczne online, aby poznać przydatne wskazówki na temat przeprowadzania skutecznych wdrożeń w swoim zespole.

 Jak wdrożyć nowego pracownika restauracji? 
# 
 Czy wiesz, jak **sprawne wdrożenie pracownika*

  • Zasady wdrożenia nowej osoby do zespołu
  • Kim jest „Anioł Stróż” w organizacji
  • Opracowanie procesu onboardingu dla nowej osoby
  • Proces szkolenia nowego pracownika: zaznajomienie ze strukturą organizacji, obsługa narzędzi
  • Testy wiedzy oraz próbki pracy pod okiem menedżera lokalu
  • Skuteczne narzędzia wspierające menedżera w zarządzaniu zespołem 
  • Podnoszenie kompetencji zespołu jako warunek rozwoju biznesu w branży horeca

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Rafał Pasenik

Ekspert, właściciel

Trener, mentor i doradca w Gastro. Z branżą gościnności związany od ponad 25 lat. Wspiera, szkoli i rozwija najlepszych w branży. Z jego usług korzystają między innymi Hotele Puro, Arłamow, Accor, Lagardere, Aioli, Schronisko Bukowina, Złotopolska Dolina, Hotel Bania, Ambra, Shuum, Tutti Santi, Złoty Groń, InoWino, Hotel Warszawa i wielu innych. Jego autorskie szkolenia obejmują obszar profesjonalnej obsługi kelnerskiej, organizacji różnorodnych przyjęć, sugestywnej sprzedaży, skutecznego rozwiązywania reklamacji i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami podczas serwisu. Menedżerom pomaga w budowaniu swojej pozycji skutecznego lidera. Z pasją i zaangażowaniem Rafał pomaga zarówno początkującym, jak i doświadczonym profesjonalistom w gastronomii. Jego kursy są dedykowane klientom z różnych segmentów, od fast casual po top premium. Więcej na stronach www.gastrolekcje.pl i www.hr-system.pl.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo