webinar-icon

Najczęściej popełniane błędy na starcie z nowym lokalem

Czy wiesz, jakie błędy przy otwieraniu w lokalu gastronomicznym popełnia większość restauratorów otwierających nowy biznes? Dowiedz się, jak zweryfikować, czy Twój pomysł na biznes jest dobry oraz jak otworzyć efektywną gastronomię krok po kroku. Sprawdź nasze bezpłatne szkolenie gastronomiczne online i przekonaj się również, jakie narzędzia ułatwią Ci otwarcie restauracji.

 Najczęściej popełniane błędy na starcie z nowym lokalem 
# 
 Czy wiesz, jakie błędy przy otwie

  • Działanie marzycielskie czyli pomysł i szukanie lokalu bez weryfikacji
  • Dwie fazy pracy przy tworzeniu nowego lokalu
  • Solidny plan - analiza pomysłu biznesowego, czyli biznes gastronomiczny krok po kroku: analiza pomysłu biznesowego pod lokal, wybór lokalizacji pod dochodowe gastro, plan biznesowy, kwestie formalne, kwestie pracownicze, planowane etapy prac
  • Realizacja inwestycji: projekt technologiczny, projekt wnętrza, opracowanie menu, opracowanie procedur, tworzenie zespołu, działania marketingowe
  • Zanim rozpoczniesz - błędy przy otwieraniu restauracji, które mogą zniszczyć Twój projekt

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Zuza Strzelczyk

Twórczyni podcastu

Od 16 lat zajmuje się gastronomią, prowadziła w tym czasie 4 lokale gastro. Sama je otwierała od „0”. Jest twórczynią podcastu gastronomicznego Projekt Gastro, w którym dzieli się bezpłatnie swoją wiedzą i do którego zaprasza ciekawych gości. Doradza przy otwieraniu nowych lokali. Robi audyty i konsultacje dotyczące strategii przy lokalach już istniejących. Pomaga uzdrawiać lokale z problemami. Jest praktykiem - cała jej wiedza z branży gastro została zdobyta przez własne doświadczenia. Pokazuje jak planować i zarządzać gastronomią z głową.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo