webinar-icon

Standardy obsługi kelnerskiej w restauracji

Czy wiesz, jak profesjonalna obsługa kelnerska może poprawić wrażenia Gości Twojego lokalu, a tym samym - podnieść Twoje zyski? Dowiedz się, jak utrzymać najlepsze standardy obsługi Gościa w restauracji - od ubioru po naukę menu. Oglądaj nasze darmowe szkolenie gastronomiczne online już teraz.

 Standardy obsługi kelnerskiej w restauracji 
# 
 Czy wiesz, jak **profesjonalna obsługa kelner

  • Standard obsługi kelnerskiej,
  • Standard odbierania telefonu,
  • Standard ubioru,
  • Standard rozpatrywania reklamacji,
  • Standard nauki menu,
  • Nowoczesne narzędzia zapewniające sprawną obsługę na najwyższym poziomie.

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Patryk Ziomek

Szkoleniowiec, twórca profilu na Instagramie

Od 10 lat związany ze świadomą gastronomią. Mistrz i propagator zawodu kelnera - praktyk i pragmatyk. Trener i szkoleniowiec adeptów sztuki kelnerskiej. Na co dzień rownież twórca profilu dobrykelner.pl na platformie Instagram, promującego wiedzę i zawód kelnera na Instagramie.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo