webinar-icon

Trendy menu - jak prawidłowo skomponować kartę dań, która przyciągnie Gości?

Karta menu to wizytówka Twojej restauracji - dlatego tak ważne jest jej odpowiednie przygotowanie. Oglądaj już teraz nasze bezpłatne szkolenie gastronomiczne online, by poznać najświeższe i najciekawsze trendy w gastronomii dotyczące kreowania menu oraz dowiedz się, jak kreować wizerunek, rozkład dań i ceny w karcie. Przekonaj się także, jak tworzyć atrakcyjne wkładki oraz jak skomponować kartę dań na wydarzenia okolicznościowe.

 Trendy menu - jak prawidłowo skomponować kartę dań, która przyciągnie Gości? 
# 
 Karta menu

 • Karta menu kluczem do sukcesu restauracji
 • Wizerunek karty menu
 • Analiza i zmiany w karcie
 • Macierz BCG
 • Wkładki do karty
 • Planowanie rozkładu dań w karcie menu
 • Ceny w karcie menu
 • Ciekawe menu okolicznościowe restauracji
 • Zasady kompozycji menu okolicznościowego
 • Negocjowanie menu okolicznościowego
 • Twoje menu w wersji elektronicznej

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Paweł Wojtyga

Szef kuchni

Posiada doświadczenie gastronomiczne zdobywane od 1997r. Pracując w dobrych, znanych restauracjach, hotelach Krakowa i Europy. Uczestnik staży wyjazdowych, ciągle zwiększający swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne. Od roku 2019 jest szefem kuchni w krakowskiej szkole gotowania „Warsztat Qulinarny”, w której jest odpowiedzialny za realizację szkoleń dla kucharzy i pasjonatów gotowania, tworzenie kart menu w licznych restauracjach w kraju oraz wspomaganie pre-opening restauracji w Polsce. Juror licznych konkursów gastronomicznych o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim. Jako instruktor sztuki kulinarnej od lat zaraża pasją do gotowania tysiące adeptów sztuki kucharskiej.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo