GoPOS - Twój partner w biznesie!

Każda firma ma potencjał by osiągnąć sukces, ale pomysł i pasja są dopiero początkiem. To odpowiednie narzędzia mogą zagwarantować jej powodzenie, a jako specjaliści w branży sprzedażowej, wiemy to najlepiej. Dlatego tworzymy GoPOS - łatwą w obsłudze aplikację sprzedażową, która usprawnia prowadzenie każdego biznesu.

 GoPOS - Twój **partner** w biznesie!
Każda firma ma potencjał by osiągnąć sukces, ale pomysł i

Zacznij rozwijać swój biznes z zaufanym partnerem na rynku!

Twój sukces jest naszym sukcesem. Tworzymy sprawdzone rozwiązania sprzedażowe dla tysięcy przedsiębiorstw w Polsce. Zobacz co nas wyróżnia!

Wspólnie zapracujemy na Twój sukces

Wspólnie zapracujemy na Twój sukces

Jesteśmy zespołem pasjonatów, oddanym tworzeniu innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb biznesów gastronomicznych i detalicznych. Nasza siła tkwi nie tylko w produkcie, ale przede wszystkim w ludziach, którzy z pełnym zaangażowaniem pracują nad usprawnieniem każdego aspektu działalności naszych klientów. Chcemy służyć Ci wsparciem, dzielić się wiedzą i dostarczać narzędzi dostosowanych do indywidualnych potrzeb także Twojego biznesu. Wierzymy, że wszystko to nie tylko usprawni sprzedaż i zarządzanie, ale także przyczyni się do wzrostu Twoich zysków.

Zobacz więcej
Nasza misja

Nasza misja

czekamy na treść

Poznaj naszą historię

Pasja i zaangażowanie prowadziły nas od pierwszych chwil działalności, po to by dziś wyznaczać nowe trendy i stać się pionierem w branży. Poznaj niezwykłą historię, która kształtowała naszą firmę i sprawdź, jak ewoluowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat.

Liczy się każdy sukces - GoPOS w liczbach

Zadowolonych Klientów
+3 tys.
Zaufanych Partnerów
+260
Udanych integracji
+22

To, co nas łączy, napędza nas do ciągłego rozwoju

Stawiamy Twój biznes na pierwszym miejscu! Nasze wartości to coś więcej niż słowa - kreują to, jak podchodzimy do każdej kooperacji i jak dbamy o to, byś mógł osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Green dots
Quote mark

Rozwijamy się razem! W naszej firmie widzimy pracowników jako partnerów w naszym wspólnym sukcesie. Oferujemy nie tylko miejsce pracy, ale również możliwość ciągłego rozwoju. Wartość, jaką każdy wnosi do firmy, jest nieoceniona. To kreatywność oraz zaangażowanie całego zespołu wpływa na nasz rozwój. Dołącz do nas, aby stać się częścią GoPOS-owej społeczności.

Grzegorz Kożuchowski
Dyrektor generalny, GoPOS

Siła naszej firmy - poznaj nasz zespół kierowniczy!

Oto zespół managerów, który napędza naszą organizację do osiągania sukcesów. To razem z nimi kreujemy przyszłość naszej firmy.

mobilny kelner
Grzegorz Kożuchowski

Chief Executive Officer

mobilny kelner
Grzegorz Kożuchowski 2

Chief Executive Officer

mobilny kelner
Grzegorz Kożuchowski 3

Chief Executive Officer

mobilny kelner
Grzegorz Kożuchowski 4

Chief Executive Officer

mobilny kelner
Grzegorz Kożuchowski 5

Chief Executive Officer

mobilny kelner
Grzegorz Kożuchowski 6

Chief Executive Officer

Pracuj w GoPOS!

W naszym środowisku pracy każdy może rozwijać się i realizować własne pomysły. Chcesz do nas dołączyć? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i aplikuj na najlepiej pasujące stanowisko.

Sprawdź aktualne oferty

Poznaj prawdziwe historie naszych klientów

Oto kilka inspirujących case study, w których nasi klienci dzielą się swoimi doświadczeniami i opowiadają, jak nasze rozwiązania przyczyniły się do usprawnienia ich pracy.

Oni także mają GoPOS u siebie!

Prawie 3000 klientów korzysta już z rozwiązań GoPOS i skutecznie usprawnia swoje działania. To oni inspirują nas do dalszego rozwoju i w efekcie pomagają tworzyć jeszcze lepsze produkty. Dołącz do nich i stań się częścią GoPOS jeszcze dziś!

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo