Mini Case Study

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detaliczno-usługowego - drukarnia COPIO

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detaliczno-usługowego - drukarnia COPIO
Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detaliczno-usługowego - drukarnia COPIO

Mini Case Study

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detaliczno-usługowego - drukarnia COPIO

Kompleksowy zestaw POS w jednym urządzeniu
Małe i kompaktowe wymiary urządzenia
Najtańsze rozwiązanie na rynku

Lokalizacja:

Sulejówek, Polska

Sektor:

Działalność usługowa i sprzedaż detaliczna

Wdrożenie:

GoPOS

O drukarni COPIO i wyzwaniach punktu

Centrum druku i kopiowania COPIO to ekspresowa drukarnia cyfrowa, mieszcząca się w Sulejówku. Firma stanowi połączenie studia produkcyjnego - graficznego - i drukarni. Swoje usługi świadczy zarówno prywatnym klientom, jak i firmom czy dużym instytucjom. Ze względu na małą przestrzeń punktu i jego specyfikę, drukarnia poszukiwała rozwiązania, które łączyłoby niezbędne narzędzia sprzedażowe w jednym, a przy tym zajmowało niewiele miejsca i było konkurencyjne cenowo, w porównaniu do tradycyjnych zestawów POS.

Z uwagi na charakter pracy drukarni, gdzie szczególnie liczy się szybkość pracy, firma poszukiwała także narzędzi, które usprawnią jej działanie, zapewnią błyskawiczną obsługę klientów oraz ułatwią przyjmowanie płatności, optymalizując cały proces. Ważnym elementem była również możliwość konfiguracji dowolnych metod płatności, które następnie drukowałyby się na paragonach. Poza tym poszukiwany system sprzedażowy musiał gwarantować możliwość wprowadzenia do niego nieograniczonej ilości produktów, ze względu na bogatą ofertę drukarni.

Rozwiązanie

W odpowiedzi na potrzeby drukarni COPIO zdecydowaliśmy się wdrożyć urządzenie Posnet Vero wraz z system GoPOS.

Vero - kompleksowy zestaw All in One

Połączenie drukarki fiskalnej, platformy POS, systemu sprzedażowego GoPOS, który zapewnia także integrację z terminalem płatniczym.

Więcej miejsca w punkcie i większe oszczędności

Wdrożone Posnet Vero, łączące drukarkę fiskalną online, platformę sprzedażową POS, zainstalowaną aplikację sprzedażową GoPOS, która zapewnia także integrację z terminalem płatniczym, znacznie ograniczyło miejsce w punkcie. Urządzenie doskonale wpasowało się w niewielką przestrzeń drukarni i bezproblemowo mieści obok innych maszyn czy rozbudowanych sprzętów do obsługi plików graficznych.

Vero pozwoliło także ograniczyć wysokie koszty związane z kupnem tradycyjnego zestawu. Koszt zakupu drukarki wiązał się z wydatkiem jedynie 1999 zł, a do tego firma opłaca odpowiedni abonament oprogramowania.

Szybka praca systemu i bezproblemowe płatności

System sprzedażowy GoPOS znacznie przyspieszył działanie drukarni. Zapewnił błyskawiczną obsługę klientów, a jego intuicyjność i prosta obsługa ułatwiły wprowadzanie niezbędnych danych. Dużym usprawnieniem okazała się także integracja z terminalem płatniczym. Dzięki temu wartość rachunku przekazywana jest od razu na urządzenie, co ogranicza pomyłki i przyspiesza cały proces płatności.

Quote mark

Vero z oprogramowaniem GoPOS znacznie przyspieszył i usprawnił cały proces zakupowy. Dotyczy to zarówno sprzedaży bezpośredniej w naszym punkcie usługowym, jak również przygotowania i obsługi zamówień wysyłkowych przygotowywanych w magazynie. Dotykowy system w sposób bardzo łatwy umożliwia zarządzanie dużą liczbą wariantów, sposobów wysyłki i rodzajów płatności. Połączenie wystawiania zamówień i rachunków fiskalnych z odpowiednim typem płatności w jednym urządzeniu jest szybkie i bardzo wygodne. System jest łatwy w obsłudze, skalowalny i umożliwia szybkie wdrożenie kolejnych pracowników. Zdecydowanie mogę polecić elastyczne oprogramowanie GoPOS niezależnie od branży. W naszym wypadku sprawdza się doskonale.

Paweł Szar
Właściciel drukarni COPIO

Konfiguracja dowolnych metod płatności

Wprowadzony system GoPOS pozwolił na konfigurację dowolnych metod płatności. Drukarnia może teraz tworzyć wiele różnych rodzajów, jak płatność za pobraniem czy przelewem, a określone metody płatności drukują się także na paragonach. Dzięki temu, bez względu na sposób sprzedaży, firma może od teraz bezproblemowo wystawiać odpowiednie paragony, z informacją o wybranym przez klienta sposobie płatności.

Bogaty asortyment drukarni odwzorowany w systemie

Pożądaną funkcjonalnością systemu okazały się jeszcze opcje dodawania wariantów do poszczególnych produktów oraz możliwość wprowadzania do oprogramowania nieograniczonej ilości pozycji. Bogaty asortyment drukarni, w tym liczne usługi, jak i sprzedaż detaliczna, musiały zostać odpowiednio odzwierciedlone w systemie sprzedażowym. W związku z tak wieloma możliwościami realizacji poszczególnych usług lub sprzedaży produktów, oprogramowanie musiało gwarantować możliwość wprowadzenia wszystkich opcji do aplikacji. Dzięki systemowi GoPOS drukarnia może teraz konfigurować nieograniczoną ilość produktów i dowolną liczbę ich wariantów.

Green dots

Wybierz Vero także dla swojego biznesu!

Porozmawiajmy bez zobowiązań! Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy sprawdzone narzędzia sprzedażowe!

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.

Najważniejsze zalety Vero dla punktów detalicznych typu piekarnie

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo