Mini Case Study

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - Cukiernica by Cup&Me

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - Cukiernica by Cup&Me
Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - Cukiernica by Cup&Me

Mini Case Study

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - Cukiernica by Cup&Me

Kompleksowy zestaw POS w jednym urządzeniu
Małe i kompaktowe wymiary urządzenia
Najtańsze rozwiązanie na rynku

Lokalizacja:

Warszawa, Polska

Sektor:

Sprzedaż detaliczna

Wdrożenie:

PROKAS

O Cukiernicy by Cup&Me i wyzwaniach punktu

Cup&Me to warszawska cukiernia, specjalizująca się w wyrobie tortów, ciasteczek, babeczek i cake popsów, wytwarzanych z naturalnych składników. Firma oferuje także słodkie stoły, doskonale nadające się na wszelkie uroczystości, a od niedawna - kawę. Do swojego nowo otwartego punktu, właścicielka poszukiwała nowoczesnych rozwiązań sprzedażowych. Przede wszystkim urządzenia, które posiadałoby funkcję pełnego zestawu POS, ale było przy tym niewielkich wymiarów i wyróżniało się atrakcyjną ceną - w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań tego typu.

Ważnym aspektem przy wyborze nowego narzędzia był także system sprzedażowy, gdyż dotychczas firma nie korzystała z takich rozwiązań. Oprogramowanie musiało zapewniać szybką obsługę klientów oraz łatwe prowadzenie sprzedaży, a dodatkowo ułatwiać zdalne zarządzanie biznesem. Poza tym system musiał być prosty i intuicyjny w obsłudze, a także zapewniać sprawną edycję produktów i ich cen.

Rozwiązanie

W odpowiedzi na potrzeby Cukiernicy by Cup&Me Partner PROKAS postanowił wdrożyć urządzenie Posnet Vero wraz z systemem sprzedażowym GoPOS.

Vero - kompleksowy zestaw All in One

Połączenie drukarki fiskalnej, platformy POS, systemu sprzedażowego GoPOS, który zapewnia także integrację z terminalem płatniczym.

Urządzenie odpowiadające na potrzeby niewielkiego punktu

Posnet Vero będące połączeniem drukarki fiskalnej, platformy POS, systemu sprzedażowego GoPOS, który zapewnia także integrację z terminalem płatniczym, pozwoliło na dużą oszczędność miejsca w punkcie. Dzięki rozwiązaniu all in one i połączeniu wszystkiego, co niezbędne w jednym sprzęcie, lokal zyskał wiele dodatkowego miejsca i ograniczył wydatki. Cena drukarki wynosiła 1999 zł, a do tego firma opłaca odpowiedni abonament oprogramowania.

Łatwość konfiguracji i sprzedaży

Intuicyjny system sprzedażowy GoPOS pozwolił na prowadzenie szybkiej sprzedaży, która teraz odbywa się już nawet 3 kliknięciach. Proste w obsłudze oprogramowanie umożliwiło łatwą konfigurację menu cukierni i szybką edycję, w momencie pojawienia się nowych pozycji, jak np. zmieniających się produktów sezonowych, czy modyfikacji cen. Pracownicy cukierni doceniają także prostotę systemu i łatwość jego obsługi. Co więcej, wprowadzone rozwiązania doskonale wspierają sprzedaż detaliczną cukierni, jak i obsługę klientów, chcących skorzystać z oferty kawiarni. Dzięki możliwości tworzenia dowolnych kategorii, punkt może łatwo grupować produkty, a następnie sprawniej nabijać je. Wszystko to składa się na jeszcze szybszą obsługę klientów.

Quote mark

Obsługa Vero wraz z systemem GoPOS jest prosta i intuicyjna, łatwa nawet dla osoby bez wcześniejszego przygotowania. Dzięki graficznemu widokowi menu prosto można zarządzać sprzedażą dużej ilości asortymentu towaru. Także raportowanie dzienne oraz miesięczne jest nieskomplikowane oraz przydatne do analizy finansów.

Katarzyna Kwiatkowska
Właścicielka Cukiernicy Cup&Me

Kontrol biznesu - nawet z dala od punktu

Wprowadzone rozwiązanie umożliwiło także stałą kontrolę biznesu i podgląd najważniejszych raportów. Dzięki temu właścicielka cukierni może monitorować aktualną sprzedaż w punkcie, a także porównywać wyniki sprzedażowe pomiędzy poszczególnymi dniami. Dostęp do najważniejszych danych możliwy jest także zdalnie, co znacznie ułatwia zarządzanie nawet z dala od punktu.

Green dots

Wybierz Vero także dla swojego biznesu!

Porozmawiajmy bez zobowiązań! Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy sprawdzone narzędzia sprzedażowe!

Wysłanie danych jest równoznaczne ze zgodą na kontakt. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Najważniejsze zalety Vero dla punktów detalicznych typu cukiernie

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo