Szkol uczniów na najlepszym systemie

Z GoPOS wyróżnisz swoją ofertę edukacyjną i przygotujesz uczniów do pracy w branży gastronomicznej oraz handlowej. Nasze systemy dostarczamy do szkół i placówek edukacyjnych na terenie całej Polski, by pomóc uczniom w nauce i poznaniu systemów sprzedażowych. Chcesz wykorzystać oprogramowanie w swoim centrum szkoleniowymi? Zgłoś się do nas już dziś i odbierz system za darmo!

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Szkol uczniów na najlepszym systemie
Z GoPOS wyróżnisz swoją ofertę edukacyjną i przygotujesz

Co o współpracy mówią szkoły i ośrodki szkoleniowe?

Twoja placówka edukacyjna też może zyskać system za darmo!

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

GoPOS - idealny system szkoleniowy

Uatrakcyjnij swoją ofertę i zapewnij niezbędne narzędzia w placówce edukacyjnej. Ucz na sprawdzonym systemie i ciesz się z osiągnięć swoich uczniów.

GoPOS dla szkół

GoPOS dla szkół

My dostarczamy nasz system, Ty szkolisz uczniów na gotowym rozwiązaniu! Wspieramy szkoły i ośrodki edukacyjne na terenie całej Polski, oferując oprogramowanie GoPOS w celach szkoleniowych całkowicie za darmo. Dzięki temu uczniowie mogą uczyć się na nowoczesnym i intuicyjnym narzędziu, a Ty - wprowadzasz je bez żadnych opłat.

Zgłoś się teraz
Wyróżnij ofertę szkoły

Wyróżnij ofertę szkoły

Zapewnij uczniom najlepsze przygotowanie do ich przyszłej pracy! Wzbogać swoją ofertę i wyróżnij się większymi możliwościami, ucząc na najnowszych technologiach.

  • Wzbogać ofertę placówki dzięki praktycznym rozwiązaniom
  • Przygotuj uczniów do przyszłej pracy, wybierając sprawdzone narzędzia
  • Ucz na najlepszym systemie i kontroluj osiągnięcia uczniów

Zostaw swoje dane kontaktowe

Uzupełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie z propozycją najlepszych rozwiązań dla Twojej placówki edukacyjnej.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.

Korzyści dla Twojej szkoły

Zdobądź system dla szkoły!

Zdobądź system dla szkoły!

Zgłoś swoją szkołę lub ośrodek edukacyjny i przygotuj uczniów do przyszłej pracy! Wybierz system GoPOS i korzystaj ze wszystkich możliwości oprogramowania całkowicie za darmo!

Zgłoś się teraz
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo