Drukarka fiskalna Novitus HD Online

Novitus drukarka fiskalna HD Online to urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów z branży gastronomicznej. Charakteryzuje je bezawaryjność i możliwość pracy na najwyższych obrotach niezależnie od natężenia ruchu w lokalu. HD Online to zdecydowanie jedna z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych drukarek pochodzących od producenta Novitus. Sprzęt umożliwia wyświetlanie animowanych reklam na ekranie wyświetlacza, dzięki czemu może on pełnić rolę również nośnika reklamowego.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Drukarka fiskalna Novitus HD Online
Novitus drukarka fiskalna HD Online to urządzenie przezna

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Novitus HD Online - bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie

Szukasz zaawansowanej drukarki fiskalnej dla swojego punktu gastronomicznego? Sprawdź, jakie cechy posiada HD Online i postaw na jakość!

Poznaj zalety <strong>drukarki Novitus HD Online</strong>

Poznaj zalety drukarki Novitus HD Online

Novitus drukarka fiskalna HD Online to jedno z najszybszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku polskim. Dodatkowo jako jedyne posiada kolorowy, 4,3” wyświetlacz TFT pracujący w trybie High Color z możliwością wyświetlania animacji reklamowych. Sprzęt wyposażony został w uproszczony system zakładania papieru znany szerzej jako mechanizm “wrzuć i pracuj”, a ponadto posiada wbudowany automatyczny obcinacz papieru, który usprawni proces wydawania paragonów.

 • Urządzenie klasy premium
 • Duży kolorowy wyświetlacz TFT z opcją wyświetlania reklam
 • Wbudowany mechanizm “wrzuć i pracuj”
 • Szybka w działaniu
Najwyższe bezpieczeństwo danych

Najwyższe bezpieczeństwo danych

Novitus HD Online pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną za pomocą samodzielnie ustawionego hasła do menu drukarki. Funkcja ta zapobiega możliwości wykonania raportów sprzedażowych oraz raportów dobowych przez osoby, które nie mają do tego odpowiednich uprawnień. Dane chronione są przez moduł TMP, a także dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej. Urządzenie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) i umożliwia podpięcie do niego sprzętów typu: drukarka fiskalna, drukarka bonowa czy kasa szufladowa.

 • Najwyższe bezpieczeństwo danych
 • Komunikacja z CRK
 • Kompatybilność z zewnętrznymi urządzeniami

Dane Techniczne

ProducentNovitus
Typ drukarkiDrukarka fiskalna
Łączność z CRKTak
Sposób połączenia z CRKLAN
Liczba towarów w bazie1 000 000

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
 Odkryj nasze zestawy

Odkryj nasze zestawy

Sprawdź, jaki sprzęt znajduje się obecnie w naszej ofercie promocyjnej i wybierz najlepiej dopasowany zestaw do Twoich potrzeb. Urządzenia w promocji zawierają roczny pakiet licencji GoPOS Basic lub GoPOS Pro, dzięki czemu będziesz w stanie zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych na całości. Nie czekaj i już dziś zainwestuj w to co dla Twojego lokalu najlepsze.

Sprawdź teraz
Dla średniej i dużej gastronomii

Dla średniej i dużej gastronomii

HD Online znajdzie zastosowanie w każdym typie działalności gastronomicznej, natomiast najlepiej odnajdzie się i będzie w stanie wykorzystać w pełni swój potencjał w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Liczne, rozbudowane funkcje drukarki sprawią, że obsługa klienta wejdzie na znacznie wyższy poziom, a Ty raz na zawsze pożegnasz się z problemem zbyt wolno wydawanych paragonów.

 • Przeznaczona raczej do średnich i większych lokali gastronomicznych
 • Świetnie sprawdzi się nawet podczas wzmożonego ruchu w restauracji
 • Stabilny punkt sprzedaży

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Novitus HD Online
Zaawansowana drukarka fiskalna klasy premium.
2990 PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do drukarki fiskalnej Novitus HD Online, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo