Kasa fiskalna Posnet Mobile Hs Online

Posnet Mobile to najmniejsza kasa fiskalna dostępna na rynku polskim. Urządzenie umożliwia prowadzenie 2 typów sprzedaży. Na miejscu - skierowane raczej do małych punktów gastronomicznych oraz w terenie. Kasa fiskalna Posnet Mobile dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieści się zarówno w teczce, plecaku, jak i w torbie na laptopa. Posnet Mobile Hs posiada 2 porty - RS232 oraz USB mini, które dają możliwość współpracy z dodatkowymi urządzeniami, takimi jak skaner kodów kreskowych, modem czy waga.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Kasa fiskalna Posnet Mobile Hs Online
Posnet Mobile to najmniejsza kasa fiskalna dostępna na ryn

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Posnet Mobile - najmniejsza kasa fiskalna na rynku

Jeżeli szukasz małej i mobilnej kasy fiskalnej do prowadzenia sprzedaży na miejscu lub w terenie to kasy fiskalne Posnet Mobile będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Poznaj zalety <strong>Posnetu Mobile HS Online</strong>

Poznaj zalety Posnetu Mobile HS Online

Kasa fiskalna Posnet Mobile mimo swoich niewielkich rozmiarów posiada niezwykle dużą moc. Pozwala ona na wydrukowanie nawet do 8000 paragonów bez konieczności podpięcia do prądu. Dzieje się tak ponieważ urządzenie posiada wydajny akumulator, który umożliwia pracę nawet bez stałego źródła zasilania. Używając Posnetu Mobile w terenie możemy go podładować również za pomocą ładowarki samochodowej. Mobile Online wyposażona została w mechanizm drukujący “wrzuć i drukuj”, a na paragonach możemy umieścić dodatkowo dowolne logo czy nazwę naszego lokalu.

 • Najmniejsza kasa fiskalna online
 • Możliwość zaprojektowania grafiki na paragonach
 • Wytrzymała bateria
Niezawodność i elegancki design

Niezawodność i elegancki design

Kasy Posnet Mobile to bez wątpienia urządzenia, które wzbudzają uwagę i zainteresowanie wśród wielu osób. Sprzęt posiada wysoki stosunek jakości do ceny, którą należy za niego zapłacić, dzięki czemu może być swoistą alternatywą dla właścicieli mniejszych lokali, którzy nie potrzebują bardzo zaawansowanego urządzenia do obsługi gości. Dodatkowo Posnet Mobile wyposażony został w funkcję przypomnień, które na bieżąco będą informować o konieczności wykonania obowiązkowych przeglądów technicznych czy raportów dobowych.

 • Alternatywa dla droższych kas fiskalnych
 • Przypominanie o obowiązkowym przeglądzie technicznym
 • Wydruk nabywcy NIP na paragonie
Odporna na uszkodzenia

Odporna na uszkodzenia

Posnet Mobile Hs Online to połączenie wszystkich najbardziej istotnych cech, jakie posiadać powinna kasa fiskalna, aby móc sprawnie obsługiwać klientów. Urządzenie wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów i jest odporne na wstrząsy oraz upadki. Dodatkowo mobile online posiada 2 duże, czytelne wyświetlacze, jeden po stronie klienta, drugi po stronie kasjera, na których wyświetla się kwota zakupów.

 • Solidna i wytrzymała obudowa
 • Wyświetlacz po stronie klienta oraz kasjera
 • Wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację)

Dane Techniczne

ProducentPosnet
Typ kasyKasa fiskalna
Łączność z CRKNie
Sposób połączenia z CRK-
Liczba stawek PLU4 000

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Sprawdź nasze zestawy

Sprawdź nasze zestawy

Zdecyduj się na zakup urządzeń w pakiecie z systemem GoPOS Pro lub GoPOS Bacic z licencją roczną i nie przepłacaj. Dowiedz się jakie produkty posiadamy obecnie w zestawach i zaoszczędź nawet do kilkuset złotych na całości! Każdy z oferowanych sprzętów, znajdujących się pakieci, posiada wgrane oprogramowanie sprzedażowe, które znalazło zastosowanie i sprawdziło się już u setek naszych klientów. Nie czekaj i już dziś dobierz do Posnet Mobile Hs to co najlepsze dla Twojego punktu gastronomicznego.

Sprawdź teraz
 Sprzedawaj mobilnie

Sprzedawaj mobilnie

Kasa fiskalna Posnet Mobile jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest w głównej mierze do pracy w terenie. Niemniej jednak można jej używać również jako stacjonarnego punktu sprzedaży w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu lub wykorzystać jako narzędzie, które umożliwi szybszą obsługę klientów oczekujących w kolejce, w klubach bądź pubach. Posnet Mobile to urządzenie, które skierowane jest w głównej mierze do właścicieli i managerów lokali, którzy szukają alternatywy dla droższych kas fiskalnych.

 • Przeznaczona raczej do sprzedaży mobilnej
 • Znajdzie zastosowanie również w klubach i pubach
 • Elegancki wygląd urządzenia

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Posnet Mobile Hs Online
Najmniejsza i jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku polskim.
1549 PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Posnetu Mobile, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo