Drukarka fiskalna Posnet Temo Online

Drukarka fiskalna Posnet Temo Online to najmniejsze urządzenie fiskalne w wersji Online dostępne na rynku polskim. Bez problemu można spakować je do plecaka lub torby i prowadzić sprzedaż zarówno stacjonarnie, jak i w terenie. Drukarka fiskalna Posnet Temo posiada wytrzymałą baterię, która pozwala na wydruk 80 000 wierszy paragonu bez konieczności podpięcia zewnętrznego zasilania. W razie potrzeby sprzęt można naładować za pomocą ładowarki samochodowej lub komputera używając gniazda USB.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Drukarka fiskalna Posnet Temo Online
Drukarka fiskalna Posnet Temo Online to najmniejsze urząd

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Drukarka fiskalna Posnet Temo Online - używaj wszędzie, gdzie potrzebujesz

Szukasz drukarki fiskalnej w niewielkich rozmiarach, którą będziesz mógł zabrać do pracy w terenie? Sprawdź Temo Online i poznaj jego specyfikę.

Poznaj zalety <strong>Posnetu Temo Online</strong>

Poznaj zalety Posnetu Temo Online

Temo Online to urządzenie, które umożliwi Ci zarówno pracę stacjonarną jak i mobilną. W tym pierwszym przypadku możemy wykorzystać port USB do połączenia z CRK. W przypadku tej drugiej z opcji wystarczy dodać do sprzętu moduł WiFi i wykorzystać go do połączenia z CRK. Instalacja przebiega w szybki i bezproblemowy sposób, a Twoi pracownicy mogą rozpocząć sprzedaż już po krótkiej chwili.

 • Najmniejsza drukarka fiskalna dostępna na rynku
 • Mechanizm drukujący “wrzuć i drukuj”
 • NIP nabywcy na paragonie
 • Wydajny akumulator
Odporna na warunki atmosferyczne

Odporna na warunki atmosferyczne

Drukarka fiskalna Posnet Temo Online zaprojektowana została w taki sposób, aby można było z niej korzystać w różnego typu sytuacjach. Urządzenie posiada solidną, wytrzymałą konstrukcję i jest odporne na zachlapania, zakurzenia oraz wstrząsy. Drukarka fiskalna stacjonarna daje możliwość drukowania wszelkiego rodzaju formatek, dzięki czemu drukując paragon można klientowi wręczyć również chociażby kupon rabatowy do wykorzystania przy kolejnej wizycie. Dodatkowo na wydrukach można umieścić logo firmy czy dodać kod kreskowy.

 • Monitor transakcji
 • Wymienny i wydajny akumulator (2150 mAh)
 • Wymiary: 86 x 46 x 128 mm
 • Waga: 0,315 kg

Dane Techniczne

ProducentPosnet
Typ drukarkiDrukarka fiskalna
Łączność z CRKTak
Sposób połączenia z CRKUSB, Wifi*
Liczba stawek PLU100 000

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Sprawdź nasze zestawy

Sprawdź nasze zestawy

Dowiedz się jaki sprzęt znajduje się obecnie w zestawie. Pamiętaj, decydując się na zakup w pakiecie jesteś w stanie zaoszczędzić na całym sprzęcie nawet kilkaset złotych!

Sprawdź teraz
Na miejscu i w terenie

Na miejscu i w terenie

Używaj drukarki fiskalnej Posnet Temo Online według własnych preferencji. Przy sprzedaży stacjonarnej sprzęt rekomendowany jest raczej do mniejszych punktów gastronomicznych, które nie wymagają dużej i zaawansowanej drukarki fiskalnej. Jest to zatem świetna alternatywa dla droższych urządzeń klasy premium. Temo Online można wykorzystać również jako pomocnicze narzędzie, które pozwoli obsłużyć gości czekających w długich kolejkach do kasy lub wejścia i tym samym pozwala znacząco zmniejszyć kolejki i skrócić czas obsługi klienta. Wybierz *drukarkę fiskalną Posnet Online i postaw na sprzęt, który Cię nie zawiedzie.

 • Mobilne urządzenie fiskalne
 • Zmieści się nawet w kieszeniach spodni
 • Alternatywa dla droższych drukarek

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Posnet Temo Online
Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna umożliwiająca pracę stacjonarną jak i w terenie.
2299 PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Posnetu Temo, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo