Home / Sprzęt / Posnet Thermal HD Online

Posnet Thermal HD Online

Thermal HD Online to unikatowa jakość oraz niezwykle nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku drukarek fiskalnych. Urządzenie idealne do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Sprzęt zaprojektowany został z najwyżej jakości materiałów, a dodatkowo wzbogacono go w ceramiczny obcinacz papieru, dzięki któremu praca na nim nawet podczas wzmożonego ruchu w lokalu nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Posnet Thermal HD Online
Thermal HD Online to unikatowa jakość oraz niezwykle nowoczesne rozwiązan

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Posnet HD Online - drukarka na miarę Twoich potrzeb

Szukasz niezawodnej drukarki fiskalnej, która będzie pracować bez zarzutów nawet podczas wzmożonego ruchu w lokalu? Poznaj Thermal HD Online i postaw na jakość!

Sprawdź zalety Thermala HD Online

Sprawdź zalety Thermala HD Online

Urządzenia firmy Posnet to jedne z najbardziej cenionych sprzętów zarówno na rynku gastronomicznym jak i hotelarskim. Cechuje je niezwykle wysoka wydajność, a ponadto jest ono świetnie przystosowane do długiej pracy na intensywnych obrotach nawet podczas wzmożonego ruchu. Model Thermal HD Online oferuje szeroki wybór wyświetlaczy, które pozwolą zaaranżować Twój punkt sprzedaży w dowolny sposób. Drukarka Posnet Thermal HD jest w pełni kompatybilna z systemem GoPOS.

 • Urządzenie klasy premium
 • Monitoring transakcji
 • NIP nabywcy na paragonie
 • Kody kreskowe QR oraz 2D
Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Decydując się na zakup Posnetu HD Online uwolnisz się od konieczności przechowywania dużych ilości papierowych kopii paragonów. Wszystkie dane z drukarki zapisują się na karcie pamięci, którą można następnie umieścić na dowolnym innym nośniku, np. na pendrive. Dodatkowo zostało ono wzbogacone o duży pojemnik na papier wzbogacony o ceramiczny obcinacz ułatwiający pracę, a także w czujnik informujący o konieczności wymiany kończącej się rolki papieru, dzięki czemu kasjerzy są w stanie zareagować z odpowiednim wyprzedzeniem.

 • Pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych
 • Tunelowanie portów COM
 • Dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie
 • Drukowanie faktur VAT (FV)

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Sprawdź nasze zestawy

Sprawdź nasze zestawy

Dowiedz się jaki sprzęt posiadamy obecnie w zestawach promocyjnych i wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Pamiętaj, że decydując się na zakup sprzętu w pakiecie jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych!

Sprawdź teraz
Dostosowana do Twoich potrzeb

Dostosowana do Twoich potrzeb

Jeżeli prowadzisz biznes w miejscu, które nastawione jest na szybką sprzedaż i obsługujesz wielu klientów w ciągu dnia to drukarka fiskalna Posnetu - Thermal HD Online będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego lokalu. Przeznaczona jest ona przede wszystkich dla średnich oraz dużych restauracji, natomiast znajdzie również zastosowanie w miejscach typu pizzeria czy food truck. Nie zwlekaj i już dziś sięgnij po Thermala HD Online, który zapewni Twoim pracownikom najwyższy komfort pracy i obsługi klienta.

 • Idealna dla każdego średnich i większych punktów gastronomicznych
 • Świetnie sprawdzi się nawet podczas wzmożonego ruchu w lokalu
 • Elegancki i ponadczasowy design

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
Zestaw
Posnet Thermal HD Online
Wydajna drukarka fiskalna klasy premium.
3099 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do Posnetu Thermal HD Online, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo