webinar-icon

Gospodarka magazynowa w restauracji

Czy wiesz, jak odpowiednie zarządzanie magazynem może poprawić wydajność Twojej restauracji? Dowiedz się, jak przyjmować dostawy, aby nie tracić na tym pieniędzy, a także jak kontrolować to, co wyrzucasz do kosza. Przekonaj się również, jak system magazynowy i aplikacja do inwentaryzacji pomogą usprawnić zarządzanie magazynem w restauracji.

 Gospodarka magazynowa w restauracji 
# 
 Czy wiesz, jak odpowiednie **zarządzanie magazynem**

  • Przyjmowanie dostaw - kontrola ilościowa i jakościowa - jak prawidłowo przyjmować dostawy i nie tracić na tym pieniędzy?
  • Rzetelne receptury - jak tworzyć i aktualizować księgę receptur?
  • Realne gramatury na talerzu - standaryzacja procesów przygotowywania potraw
  • Straty i odpisy - jak prawidłowo kontrolować to, co wyrzucamy do kosza?
  • Sprytne remanenty - jak robić je szybko i efektywnie?
  • Bezbłędny i jeszcze szybszy remanent z aplikacją
  • Wydajne i wygodne zarządzanie gospodarką magazynową w gastronomii z odpowiednim systemem

Słuchaj nagrania tam gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Gość webinaru

Gość webinaru

Leszek Szczepaniak

Właściciel firmy doradczej

Właściciel firmy doradczej BON VIVANT ADVISORY, która kieruje swoje usługi do nowoczesnej gastronomii. Od ponad dekady prowadzi autorskie koncepty restauracyjne. Specjalizuje się w otwieraniu nowych lokali, rebrandingu, optymalizacji procesów i kosztów. Pełni rolę trenera i mentora w FoodTech.ac - akceleratorze innowacyjnych start-up'ów w branży spożywczej. Jest Alumni Shaper w Global Shapers Warsaw Hub stworzonego z inicjatywy World Economic Forum w Davos.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo