webinar-icon

Organizacja i automatyzacja dowozów z różnych aplikacji marketplace oraz własnej strony www

Obecnie organizacja systemu dowozów może być wspierana przez różne rozwiązania, a wybór najlepszego z nich dla Twojego biznesu wcale nie jest łatwy. Poznaj wady i zalety każdego z modeli dostaw, przekonaj się, czym się kierować, wybierając formę idealną dla siebie oraz dowiedz się, jak skutecznie wypromować własny kanał dostaw, oglądając nasze darmowe szkolenie dla gastronomii.

 Organizacja i automatyzacja dowozów z różnych aplikacji marketplace oraz własnej strony www 
#

  • Modele dowozów - własna flota kurierska, aplikacje marketplace, zewnętrzna flota kurierska - wady i zalety rozwiązań.
  • Organizacja dowozów jedzenia - które formy dowozów wybrać dla swojego lokalu oraz jak skutecznie je połączyć, aby były efektywne.
  • Obsługa zamówień przez kilka urządzeń czy 1 tablet? Skuteczne zarządzanie delivery.
  • Własny kanał dostaw = większe zyski. Tłumaczymy dlaczego i jak to zrobić.

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Maciej Statkiewicz

Kierownik usługi kurierskiej

Head of Wolt Drive Polska. Logistyk i entuzjasta cyfrowych rozwiązań w gastronomii. Doradza restauratorom jak zoptymalizować proces i koszty obsługi zamówień z dostawą. Współorganizator konferencji #NowoczesnaGastronomia. Prywatnie dużo jeździ na gravelu i pochłania niezdrowe ilości street-foodu.

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Sebastian Brusik

Dyrektor sprzedaży

Dyrektor sprzedaży w GoPOS - firmie tworzącej nowoczesne oprogramowania sprzedażowe, głównie dla branży gastronomicznej. Ekspert w dziedzinie sprzedaży, zarządzania i HR z 12-letnim doświadczeniem.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo