webinar-icon

Skróć czas obsługi Gości, zarabiaj więcej i kontroluj przychody w swojej lodziarni

Prowadzenie lodziarni to znacznie więcej niż tylko serwowanie lodów. Zobacz nasze bezpłatne szkolenie gastronomiczne online i dowiedz się, jak zwiększyć sprzedaż w lodziarni krok po kroku. Zobacz, jak łatwo obsługiwać opłatę SUP, a także w jaki sposób kontrolować sprzedaż dzięki raportom.

  Skróć czas obsługi Gości, zarabiaj więcej i kontroluj przychody w swojej lodziarni 
# 
 Prowa

  • Czym jest POS?
  • Płynna sprzedaż w lodziarni krok po kroku Sprzedaż w 3 kliknięciach Zarządzanie menu lodziarni Szybki przepływ informacji
  • Raporty i analizy - sprzedaż w lodziarni pod pełną kontrolą!
  • Ile to wszystko kosztuje? Niezawodne rozwiązania w atrakcyjnej cenie
  • Wydajna obsługa Gości w lodziarni i zarządzanie - przydatne narzędzia! Programy lojalnościowe Elektroniczne menu System magazynowy
  • Łatwa obsługa opłaty SUP

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Aleksander Pitura

Szkoleniowiec, technolog i wynalazca

Szkoleniowiec, technolog i wynalazca. Współautor aplikacji do projektowania lodów wykorzystującej sztuczną inteligencję, która wspiera nie tylko proces bilansowania, ale także produkcję i etykietowanie. Twórca szkolenia lodziarskiego metodą Kangura, które pozwala w jeden dzień nauczyć się bilansowania lodów. Fan optymalizacji procesów w firmach. Badacz zachowań konsumenckich, decyzji zakupowych i podnoszenia wartości koszyków zakupowych.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo