Home / Sprzęt / Novitus One Online

Novitus One Online

Kasa fiskalna Novitus One Online to połączenie dużej mocy i dotykowego ekranu zamknięte w eleganckim, niewielkim urządzeniu. Przedrostek “One” w tym wypadku oznacza jeden, jedyny, wyjątkowy, a sam producent określa sprzęt mianem jednej z najlepszych kas jaką udało mu się wyprodukować w ciągu 25 letniej działalności na rynku.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Novitus One Online
Kasa fiskalna Novitus One Online to połączenie dużej mocy i dotykowego ekranu z

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Novitus One Online - połączenie kasy fiskalnej oraz smartfona

Szukasz małej i mobilnej kasy dla swojego biznesu? Sprawdź, jakie cechy posiada Novitus One i wybierz sprawdzone urządzenie, które idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb!

Sprawdź zalety Novitusa One Online

Sprawdź zalety Novitusa One Online

Model One Online to jeden z flagowych produktów producenta Novitus. Sprzęt ze względu na swoje niewielkie rozmiary umożliwią prowadzenie szybkiej sprzedaży stacjonarnej jak i mobilnej. Jest to urządzenie, które cieszy się dużą popularnością wśród kelnerów oraz bileterów chcących w szybki sposób obsłużyć dużą liczbę gości. Kasa fiskalna stwarza możliwość utworzenia indywidualnego, spersonalizowanego wyglądu panelu sprzedaży, dzięki możliwości samodzielnego zaprogramowania przycisków.

 • Łatwa i intuicyjna sprzedaż
 • Dostęp do szczegółowych raportów sprzedażowych
 • Możliwość dowolnego zaprogramowania przycisków
 • Niewielkie gabaryty
O krok przed konkurencją

O krok przed konkurencją

Novitus One Online to bez wątpienia kasa, która wyróżnia się na tle innych tego typu urządzeń. Sprzęt wyposażony został w dotykowy, 5 calowy wyświetlacz o dużej rozdzielczości, który pokrywa hartowane szkło. Dzięki dużej, wytrzymałej (wymiennej) baterii możemy na nim pracować przez wiele godzin bez konieczności podpinania urządzenia do zasilacza. Model One Online pozwala na ewidencję towarów i kontrahentów. Dodatkowo możemy z jego poziomu wystawiać faktury, kontrolować stany magazynowe oraz otwarte rachunki, a ponadto sprzęt oferuje wiele dodatkowych unikatowych opcji, których nie znajdziemy w innych kasach fiskalnych.

Jedyny w swoim rodzaju

Jedyny w swoim rodzaju

Najnowszy system Android gwarantuje stabilną pracę przez wiele lat niezależnie od przyszłych wyzwań, a ponadto daje możliwość zainstalowania na urządzeniu dodatkowych aplikacji sprzedażowych. Producenci deklarują, że jest to jedne z ich najlepszych urządzeń fiskalnych na przełomie ostatnich 25 lat. Novitus One Online posiada wszystkie potrzebne porty komunikacyjne, które umożliwiają podłączenie pozostałych urządzeń.

 • Łączność z CRK za pomocą kabla LAN/WiFi-
 • Wyświetlacz po stronie kasjera i klienta
 • Wymiary: 92 x 51 x 207 mm
 • Waga: 0,67 kg

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Zobacz nasze zestawy

Zobacz nasze zestawy

Sprawdź jaki sprzęt znajduje się obecnie w zestawach promocyjnych. Pamiętaj, że decydując się na sprzęt w pakiecie jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych na urządzeniach!

Sprawdź teraz
Dwa oblicza Novitusa One

Dwa oblicza Novitusa One

Kasa fiskalna Novitus One Online jako stanowisko sprzedażowe przeznaczone jest w głównej mierze dla małej gastronomii, ale znalazło również zastosowanie w średnich i dużych lokalach. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary może funkcjonować jako mobilny punkt sprzedaży, który pozwoli na sprawną obsługę gości oczekujących w kolejce do zapłaty. W restauracjach umożliwia to szybszą rotację stolików, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć więcej klientów w ciągu dnia.

 • Znajdzie zastosowanie w każdym typie działalności
 • Pozwala obsłużyć więcej klientów w krótszym czasie
 • Nie zajmuje dużo miejsca

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Urządzenie
26%
Zestaw
Novitus One Online
Mała i poręczna kasa fiskalna, wyposażona w system Android.
1990 PLN
Cena urządzenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Zobacz pozostały sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży i dobierz do kasy fiskalnej Novitus One Online, to co dla Ciebie najlepsze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo