Urządzenia Sunmi

Sunmi to znany i ceniony azjatycki producent terminali POS, tabletów, kiosków samoobsługowych i wielu innych urządzeń. Jej misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań informatycznych dla firm zewnętrznych, w tym restauracji na całym świecie. Pierwsze produkty tego producenta pojawiły się w naszej ofercie pod koniec 2021 roku.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Urządzenia Sunmi
Sunmi to znany i ceniony azjatycki producent terminali POS, tabletów, kiosków s

Poznaj firmę Sunmi

Dowiedz się więcej na temat azjatyckiego producenta terminali POS.

Niesłabnące zainteresowanie produktami

Niesłabnące zainteresowanie produktami

Przedsiębiorstwo, prosto z Chin - Sunmi - działa na rynku od 2013 roku i przez ten okres prężnie rozwinęło się i stale udoskonala swoje produkty, dzięki czemu udało im się w krótkim czasie wejść na rynki zagraniczne. Świetny stosunek ceny do jakości oraz niezwykła funkcjonalność urządzeń sprawiły, że ich produkty szybko stały się bardzo popularne i na dzień dzisiejszy ich rozwiązania zostały wdrożone już w ponad 1.5 milionach punktach sprzedażowych.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Wysoka jakość w niskiej cenie

Rozbudowana oferta terminali POS sprawiła, że każdy z restauratorów z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Producent oferuje, aż 13 modeli terminali, które znajdują się w różnych klasach oraz przedziałach cenowych. Urządzenia działają na systemie Android, dzięki czemu są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem sprzedażowym GoPOS oraz innymi naszymi produktami i modułami. Sprawdź terminal D2s lite, który znajdziesz u nas w sprzedaży.

Zobacz więcej

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Rozpocznij sprzedaż mobilną

Rozpocznij sprzedaż mobilną

Zależy Ci na przyspieszeniu obsługi kelnerskiej? Wprowadź mobilnych kelnerów wykorzystując dedykowany sprzęt - Sunmi V2 PRO, który zawiera wszystkie potrzebne funkcje prowadzenia szybkiej i płynnej sprzedaży. Urządzenie posiada wytrzymałą i pojemną baterię oraz skaner kodów kreskowych.

Zobacz polecany sprzęt!

Sprawdź po jakie urządzenia nasi klienci sięgają najchętniej. Poznaj naszą ofertę i dobierz to co dla Twojego biznesu najlepsze.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo