Urządzenia iMin

iMin to młoda, jednak bardzo obiecująca firma. Producent tworzy rozwiązania z zakresu inteligentnego biznesu, takie, jak terminale POS - stacjonarne i mobilne, urządzenia przeznaczone do korzystania z systemu KDS czy kioski samoobsługowe. Oferowane przez firmę iMin sprzęty mają swoje zastosowanie w gastronomii i handlu detalicznym.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Urządzenia iMin
iMin to młoda, jednak bardzo obiecująca firma. Producent tworzy rozwiązania z za

Poznaj firmę iMin!

Dowiedz się więcej na temat dynamicznie rozwijającego się producenta terminali POS, jakim jest iMin.

Globalny rozwój i najnowocześniejsze technologie

Globalny rozwój i najnowocześniejsze technologie

iMin od początku swojej działalności stawia na dynamiczny rozwój. Producent ma swoje oddziały już w wielu krajach Azji, Europy i Ameryki. Firma specjalizuje się w tworzeniu sprzętu wyróżniającego się najnowszymi aktualizacjami z zakresu AI, IoT oraz rozwiązań związanych z przechowywaniem danych w chmurze.

Odkryj <strong>terminale iMin</strong>

Odkryj terminale iMin

Firma iMin oferuje terminale, które sprawdzą się do różnych zadań. Wśród sprzętu od tego producenta znajdziesz terminale przeznaczone zarówno do prowadzenia sprzedaży - stacjonarnej lub mobilnej, jak i korzystania z systemu KDS. Urządzenia iMin cechują się nowoczesnym, minimalistycznym designem oraz wysoką trwałością.

Zobacz więcej

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wysłanie danych jest równoznaczne ze zgodą na kontakt. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb

Sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz terminal POS iMin Swan 1 o przekątnej 15.6”, który sprawdzi się do sprzedaży zarówno w gastronomii, jak punktach handlowych. Oferujemy także dwa urządzenia stworzone z myślą o pracy w kuchni, przy użyciu systemu KDS - iMin KDS K1-101, z wyświetlaczem o przekątnej 21.5” oraz iMin KDS Swan 1K z 15.6" calowym ekranem.

Zobacz więcej
Sprzedawaj mobilnie!

Sprzedawaj mobilnie!

Chcesz obsługiwać więcej klientów w krótszym czasie? Wprowadź do swojego lokalu Mobilnych Kelnerów, inwestując w nowoczesny sprzęt - iMin Swift! To kompaktowe, wytrzymałe urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o sprzedaży mobilnej. Sprzęt działa w systemie Android 11, ma 6.5" ekran dotykowy oraz drukarkę termiczną. Postaw na mobilne rozwiązanie i sprzedawaj więcej, szybciej, wygodniej!

Zobacz więcej

Poznaj urządzenia iMin!

Sprawdź, jakie urządzenia od producenta iMin znajdziesz u nas w sprzedaży.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo