Urządzenia Novitus

Novitus to polska firma, która dostarcza na rynek najwyższej jakości kasy i drukarki fiskalne, terminale POS, a także inne rozwiązania dla branży gastronomicznej i nie tylko. Ich urządzenia wielokrotnie nagradzane były licznymi nagrodami m.in. za ich funkcjonalność, nowoczesność czy też unikatowy i niepowtarzalny design.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Urządzenia Novitus
Novitus to polska firma, która dostarcza na rynek najwyższej jakości **kasy

Poznaj firmę Novitus

Dowiedz się więcej na temat jednego z liderów urządzeń fiskalnych na polskim rynku gastronomicznym.

Odkryj historię Novitusa

Odkryj historię Novitusa

Przedsiębiorstwo funkcjonuje pod obecną nazwą od 2005 roku, natomiast sama firma powstała już w 1994 roku i nosiła nazwę Optimus IC. Produkty Novitus idealnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych. Popularność urządzeń potwierdza fakt, że już ponad 1 000 000 urządzeń fiskalnych tego producenta zostało sprzedanych w Polsce.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Dostosowane do Twoich potrzeb

Terminale Novitusa należą do jednych z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń tego typu dostępnych na rynku polskim. Producent oferuje szeroki wybór terminali, w zależności od ceny oraz parametrów technicznych. Urządzenia te znalazły zastosowanie w wielu sektorach polskiej gospodarki i cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród restauratorów.

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Szeroki wybór drukarek

Szeroki wybór drukarek

W bogatej ofercie Novitusa poza terminalami POS znajdziesz również drukarki oraz kasy fiskalne. Wśród nich wyróżnić możemy takie modele jak: Next Online i One Online, które po wgraniu oprogramowania sprzedażowego GoPOS, stanowią samodzielny punkt sprzedaży. Oprócz tego znajdziemy tutaj zarówno mniejsze, jak i większe drukarki fiskalne, które świetnie sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym.

Poznaj urządzenia Novitus!

Sprawdź, jakie urządzenia od producenta Novitus znajdziesz u nas w sprzedaży.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo