Urządzenia Posnet

Posnet to jeden z wiodących polskich producentów urządzeń fiskalnych. Produkty pochodzące od tej firmy charakteryzuje wysoka jakość wykonania, ergonomia oraz stabilność pracy. W ich asortymencie znajdziemy zarówno małe, mobilne kasy i drukarki fiskalne, jak i nieco większe urządzenia przeznaczone do każdego biznesu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Urządzenia Posnet
Posnet to jeden z wiodących polskich producentów urządzeń fiskalnych. Produkty p

Poznaj firmę Posnet!

Dowiedz się więcej na temat jednego z liderów urządzeń fiskalnych na polskim rynku gastronomicznym.

Niejednokrotnie nagrodzona marka

Niejednokrotnie nagrodzona marka

Posnet to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji z wielkimi planami na przyszłość. Powstało 1993 roku i z roku na rok może pochwalić się coraz większą liczbą klientów korzystających z ich usług. Marka za swój całokształt niejednokrotnie nagrodzona została licznymi wyróżnieniami i certyfikatami, jak “Złoty Laur Klienta”, “Solidna firma” czy “Dobry wzór”.

Odkryj <strong>terminale Posnet</strong>

Odkryj terminale Posnet

Producent może pochwalić się szerokim asortymentem terminali POS w swojej ofercie. Wśród nich wyróżnić możemy zarówno średniej wielkości 15” urządzenia, jak i znacznie większe, jak Elo 22i o przekątnej 21”, który można bezpośrednio u nas zakupić. Urządzenia te w zależności od wielkości i przeznaczenia mogą stanowić: stacjonarny punkt sprzedaży POS, dodatkowy ekran na kuchni w postaci systemu KDS (Kitchen Display System) czy zostać wykorzystane jako kioski samoobsługowe.

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Lider drukarek fiskalnych

Lider drukarek fiskalnych

Posnet oferuje również niezwykle szeroki wybór urządzeń fiskalnych. W jego ofercie znajdziesz urządzenia od przenośnych mobilnych kas po większe drukarki fiskalne. Drukarki Posnet to gwarancja najwyższej jakości pracy oraz solidnego wykonania. Wśród nich znajduje się najczęściej wybierana drukarka przez naszych klientów - Thermal XL Online.

Poznaj urządzenia Posnet!

Sprawdź, jakie urządzenia od producenta Posnet znajdziesz u nas w sprzedaży.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo