mobilny kelner

Poznaj Mobilnego Kelnera 2.0 - zapisz się na testy już teraz!

Przyjmuj zamówienie, realizuj płatność m.in. kartą płatniczą i wydrukuj paragon - bezpośrednio przy stolikach gości! Obsługuj jeszcze szybciej, efektywniej i wygodniej. Zapisz się na testy już teraz!

Przyjmuj zamówienie, zrealizuj płatność kartą i wydrukuj paragon - bezpośrednio przy stolikach gości!

Urządzenia Posnet

Posnet to jeden z wiodących polskich producentów urządzeń fiskalnych. Produkty pochodzące od tej firmy charakteryzuje wysoka jakość wykonania, ergonomia oraz stabilność pracy. W ich asortymencie znajdziemy wielofunkcyjne urządzenie All in One - Vero, a także zarówno małe, mobilne kasy i drukarki fiskalne, jak i nieco większe urządzenia przeznaczone do każdego biznesu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Urządzenia Posnet
Posnet to jeden z wiodących polskich producentów urządzeń fiskalnych. Produkty p

Poznaj firmę Posnet!

Dowiedz się więcej na temat jednego z liderów urządzeń fiskalnych na polskim rynku gastronomicznym.

Niejednokrotnie nagrodzona marka

Niejednokrotnie nagrodzona marka

Posnet to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji z wielkimi planami na przyszłość. Powstało 1993 roku i z roku na rok może pochwalić się coraz większą liczbą klientów korzystających z ich usług. Marka za swój całokształt niejednokrotnie nagrodzona została licznymi wyróżnieniami i certyfikatami, jak “Złoty Laur Klienta”, “Solidna firma” czy “Dobry wzór”.

Sprawdź rozwiązanie All in One

Sprawdź rozwiązanie All in One

Marka ma w swojej ofercie innowacyjne urządzenie Vero. To połączenie drukarki fiskalnej, platformy sprzedażowej POS oraz systemu sprzedażowego GoPOS, zapewniającego także integrację z terminalem płatniczym. Sprzęt ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu zmieści się w każdym, nawet najmniejszym punkcie sprzedażowym. Vero to nie tylko oszczędność miejsca, ale i pieniędzy - urządzenie jest o ponad połowę tańsze niż standardowy zestaw POS!

Czytaj więcej
Odkryj <strong>terminale Posnet</strong>

Odkryj terminale Posnet

Producent oferuje niezwykle szeroki wybór terminali POS. Wśród nich znajdziemy średniej wielkości, 15" urządzenia, a także modele o większej, 21" przekątnej, jak Elo 22i. Dostępne terminale mają różne zastosowania. Można je wykorzystywać jako stacjonarne punkty sprzedaży POS, dodatkowe ekrany na kuchni w postaci systemu KDS (Kitchen Display System) czy kioski samoobsługowe.

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.
Lider drukarek fiskalnych

Lider drukarek fiskalnych

W ofercie Posnet znajdziesz wiele urządzeń fiskalnych. Dostępne są różnego rodzaju modele, od przenośnych kas mobilnych po większe drukarki fiskalne, a każdy z tych sprzętów to gwarancja najwyższej jakości pracy oraz solidnego wykonania. Wśród nich znajduje się najczęściej wybierana przez naszych klientów drukarka - Thermal XL Online.

Poznaj urządzenia Posnet!

Sprawdź, jakie urządzenia od producenta Posnet znajdziesz u nas w sprzedaży.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo