webinar-icon

Jak powiększyć sprzedaż wina w restauracji

Stosując odpowiednie techniki sprzedaży wina, możesz znacząco powiększyć zyski swojej restauracji. Dowiedz się, jak tworzyć kartę win, która będzie wsparciem pracy kelnera. Przekonaj się również, jak pozyskać dostawców wina, którzy staną się Twoimi partnerami biznesowymi a także dlaczego profesjonalny serwis uzasadnia marżę.

  Jak powiększyć sprzedaż wina w restauracji 
# 
 Stosując odpowiednie **techniki sprzedaży win

  • You get what You measure!
  • Karta win - asekuracją sprzedaży, gdy kelner ma zły dzień.
  • Profesjonalny serwis wina to uzasadnienie marży.
  • Obsługa przeciętna vs ponadprzeciętna.
  • Dostawca - dobry partner.
  • Triki - POS / wkładka / aperitivo / digestivo.

Słuchaj nagrania tam gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Gość webinaru

Gość webinaru

Jerzy Kruk

Sommelier

Od 2004 roku członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Dwukrotnie zdobył drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Sommelierów. W 2007 roku nie tylko reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Sommelierów na Rodos, ale także debiutował jako juror na Mistrzostwach Polski Barmanów. W latach 2016 i 2017 pełnił funkcję sommeliera w atelier Amaro*. W 2017 roku rozpoczął także pracę jako Trener Standardów Obsługi w grupie restauracji MSHG w Krakowie. W latach 2019-2021 pełnił funkvję F&B Managera oraz Head Sommeliera w ZR Hotele i Restauracje w Zabytkach. Od 2022 roku jest także Kierownikiem Oddziału Gdańsk w Mielżyński Sp. z o.o. Obecnie pełni funkcję Kierownika Sprzedaży w Partner Center HoReCa makroregionu mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, podlaskie.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo