Mini Case Study

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - sklep Dla kochanej rodzinki

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - sklep Dla kochanej rodzinki
Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - sklep Dla kochanej rodzinki

Mini Case Study

Wykorzystanie Vero na przykładzie punktu detalicznego - sklep Dla kochanej rodzinki

Kompleksowy zestaw POS w jednym urządzeniu
Małe i kompaktowe wymiary urządzenia
Najtańsze rozwiązanie na rynku

Lokalizacja:

Warszawa, Polska

Sektor:

Sprzedaż detaliczna

Wdrożenie:

PROKAS

O sklepie Dla kochanej rodzinki i wyzwaniach punktu

Dla kochanej rodzinki to warszawski sklep specjalizujący się w sprzedaży mrożonych wyrobów garmażeryjnych, takich jak pierogi, pielmeni, naleśniki, czebureki i gołąbki. Wszystkie produkty wyrabiane są na miejscu i sprzedawane bezpośrednio w punkcie. Ze względu na połączenie sklepu i kuchni, nowo otwarty lokal poszukiwał korzystnego cenowo, nowoczesnego rozwiązania sprzedażowego o małych wymiarach tak, by nie ograniczało ono niewielkiej przestrzeni w punkcie. Ważnym było, aby wprowadzone narzędzie zapewniało szybką obsługę klientów i posiadało integrację z terminalem, eliminując konieczność ręcznego wprowadzania danych o wartościach rachunków.

W związku ze sprzedażą produktów na wagę, rozwiązanie musiało gwarantować także integrację ze sprzętem i płynne przesyłanie danych do systemu sprzedażowego. Właścicielowi punktu zależało ponadto na bieżącym i zdalnym dostępie do raportów sprzedażowych oraz podglądzie zapasów, z dowolnego urządzenia osobistego.

Rozwiązanie

W odpowiedzi na potrzeby sklepu Dla kochanej rodzinki Partner PROKAS postanowił wdrożyć urządzenie Posnet Vero wraz z systemem sprzedażowym GoPOS.

Vero - kompleksowy zestaw All in One

Połączenie drukarki fiskalnej, platformy POS, systemu sprzedażowego GoPOS, który zapewnia także integrację z terminalem płatniczym.

Mały i poręczny POS

Dzięki Posnet Vero, będącego połączeniem drukarki fiskalnej, platformy POS oraz systemu sprzedażowego GoPOS, który zapewnia także integrację z terminalem płatniczym, kompleksowy POS ograniczył się tak naprawdę do jednego urządzenia i doskonale wpasował w niewielką przestrzeń punktu. Lokal wdrożył nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, dodatkowo w najkorzystniejsze na rynku cenie. Zakupu drukarki wyniósł jedyne 1999 zł, a do tego firma opłaca odpowiedni abonament oprogramowania.

Quote mark

Do naszego mieszczącego się w Warszawie sklepu, szukaliśmy odpowiedniego urządzenia sprzedażowego, połączonego dodatkowo z wagą. Zdecydowaliśmy się na Vero i system sprzedażowy GoPOS. Urządzenie jest małe i nie zajmuje dużo miejsca, a aplikacja czytelna i prosta w obsłudze. Jako właścicielka szczególnie doceniam możliwość zdalnego podglądu aktualnej sprzedaży w sklepie, nawet z telefonu komórkowego. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszystko można mieć pod stałą kontrolą.

Alisa Yaniuk
Właścicielka sklepu Dla kochanej rodzinki

Szybka sprzedaż z graficznym menu

Oprogramowanie GoPOS zapewniło błyskawiczną sprzedaż, a dzięki integracji z terminalem płatniczym - wyeliminowało błędy i konieczność ręcznego wprowadzania danych do systemu. W aplikacji właściciel może teraz wygodnie dodawać wszystkie nowo pojawiające się produkty, a dodatkowo skonfigurować wygląd menu według własnych preferencji. Dzięki graficznemu podglądowi w aplikacji sprzedażowej, obsługa systemu i prowadzenie sprzedaży jest bardzo proste i intuicyjne, także dla pracownika.

Sprzedaż na wagę sprawna i bezbłędna

Wprowadzone rozwiązanie sklep rozbudował także o wagę, która posiada pełną integrację z aplikacją sprzedażową GoPOS. W ten sposób w momencie ważenia wybranych produktów takich jak przykładowo uszka, ich cena zostaje automatycznie przekazana do systemu, a cały proces sprzedaży znacznie się skraca. Funkcjonalność znacznie wspomogła działanie biznesu i ułatwiła pracownikom obsługę klientów.

Biznes pod kontrolą także zdalnie

System GoPOS zapewnił dostęp do bieżących raportów sprzedażowych oraz umożliwił monitorowanie sprzedaży - nawet z dala od punktu. Dzięki temu właściciel może kontrolować sprzedaż poszczególnych produktów, a na podstawie dostępnych analiz porównywać ją pomiędzy pozycjami. Kontrola raportów sprzedażowych umożliwiła także lepsze zarządzanie zapasami. W rezultacie teraz uzupełniane są zawsze na czas, a sklep nie wstrzymuje swojej sprzedaży. Właściciel docenia również możliwość wyświetlania najważniejszych danych na dowolnym urządzeniu, w tym także na telefonie komórkowym, co jest szczególnie przydatne by skontrolować biznes zdalnie.

Green dots

Najważniejsze zalety Vero dla punktów detalicznych typu sklepy spożywcze

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo