Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna Novitus Deon to urządzenie, które dedykowane jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Jest to sprzęt, który ze względu na swoje niewielkie rozmiary i dużą moc cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów. Deon Online wspiera obsługę komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów oraz warunków technicznych, którym muszą odpowiadać urządzenia fiskalne rejestrujące.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Drukarka fiskalna Novitus Deon Online
Drukarka fiskalna Novitus Deon to urządzenie, które dedy

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Novitus Deon Online - sprzedawaj jak lubisz

Szukasz drukarki fiskalnej, która umożliwi Ci prowadzenie sprzedaży zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej? Poznaj drukarkę fiskalną Novitus Deon Online i sprawdź czym się wyróżnia na tle innych sprzętów.

Poznaj zalety <strong>Novitusa Deon Online</strong>

Poznaj zalety Novitusa Deon Online

Deon Online należy do rodziny urządzeń Novitus Online Power, czyli do drukarek które cechuje niezawodność oraz niezwykle wysoka wydajność pracy. Sprzęt pracuje na systemie Linux i gwarantuje stabilną i szybką pracę nawet podczas wzmożonego ruchu oraz rejestracji wielu transakcji każdego dnia. Urządzenie podczas pełnego naładowania jest w stanie wystawić nawet do 3000 paragonów fiskalnych. Niewątpliwą zaletą Deona Online jest funkcja, która “usypia” urządzenie, podczas, gdy nikt z niego nie korzysta.

 • Wydajna i wytrzymała bateria
 • Możliwość pracy w terenie
 • Automatyczne “usypianie” urządzenia
Elegancki design i solidna obudowa

Elegancki design i solidna obudowa

Drukarka fiskalna Novitus Deon wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują niezawodność urządzenia nawet podczas terenowej pracy w trudnych warunkach pogodowych. Odporna na wstrząsy, zachlapania i zakurzenia. Drukarka fiskalna Novitus Deon Online wyposażony został w mechanizm “wrzuć i pracuj”, który umożliwia błyskawiczne wymienienie rolki papieru i dalszą pracę kasjerów. Panel Deona Online posiada alfabetyczną klawiaturę złożoną z 23 klawiszy, które pozwolą na sprawne korzystanie z menu sprzedawcy.

 • Wysoka jakość wykonania
 • Rozbudowane menu sprzedawcy
 • Mechanizm drukujący “wrzuć i pracuj”
Wydajny procesor i rozbudowana pamięć

Wydajny procesor i rozbudowana pamięć

Model Deon Online może pochwalić się obecnością dość mocnych podzespołów patrząc na rozmiaru urządzenia. Kompaktowe gabaryty nie przeszkadzają natomiast w żadnym stopniu w prowadzeniu swobodnej sprzedaży. Sprzęt oprócz zróżnicowanych portów komunikacyjnych (RS-232, USB, Ethernet) posiada również różnorodne protokoły komunikacyjne. Dodatkowo drukarka fiskalna Novitus Deon Online może zostać rozbudowana o interfejs Wi-Fi lub Bluetooth, które pozwolą na połączenie z innymi elementami rozwiązań systemowych.

 • Procesor 524 MHz
 • 256 MB pamięci RAM
 • 4.096 MB pamięci flash

Dane Techniczne

ProducentNovitus
Typ drukarkiDrukarka fiskalna
Łączność z CRKTak
Sposób połączenia z CRKEthernet, Wifi*
Liczba towarów w bazie1 000 000

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wysłanie danych jest równoznaczne ze zgodą na kontakt. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Sprawdź nasze zestawy

Sprawdź nasze zestawy

Wybierz jeden z dostępnych zestawów, które obecnie posiadamy w promocyjnej cenie i zaoszczędź nawet do kilkuset złotych na zakupie sprzętu oraz oprogramowania! Wszystkie drukarki, kasy fiskalne i terminale POS znajdujące się w ofercie posiadają roczną licencję systemu sprzedażowego GoPOS Basic lub GoPOS Pro. Nie zwlekaj i wybierz najlepiej dopasowany sprzęt do Twoich potrzeb.

Sprawdź teraz
Pozbądź się kolejek

Pozbądź się kolejek

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online umożliwia prowadzenie sprzedaży zarówno na miejscu, jak i w terenie. Jednakże ze względu na swoją specyfikę oraz kompaktowe rozmiary rekomendowana jest ona w tym pierwszym przypadku jako stacjonarny punkt sprzedaży do mniejszych lokali gastronomicznych. Sprzęt może posłużyć również jako pomocnicze narzędzie, które umożliwi obsługę gości czekających w kolejce do wejścia bądź zakupu biletu co znacznie pomoże w usprawnieniu czasu obsługi klienta. Stanowi ono swoistą alternatywę dla innych, droższych i bardziej zaawansowanych drukarek fiskalnych.

 • Mobilne urządzenie fiskalne
 • Nie zajmujące dużo miejsca
 • Możliwość prowadzenia sprzedaży na miejscu oraz w terenie

Wybierz swój pakiet

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Novitus Deon Online
Drukarka fiskalna umożliwiająca pracę stacjonarną jak i w terenie.
2290 PLN
Cena netto.

Sprawdź urządzenia polecane!

Zobacz polecany sprzęt oraz zestawy, które mamy w sprzedaży.

Zobacz pełną ofertę
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo