Terminale

Terminale POS stanowią serce każdego dobrze prosperującego stanowiska sprzedażowego w restauracji. W naszej ofercie znajduje się kilka różnych, dostępnych terminali sprzedażowych przeznaczonych w głównej mierze dla branży gastronomicznej. Współpracujemy z największymi polskimi firmami, które zajmują się produkcją terminali POS, jak Posnet oraz Novitus. W swojej ofercie mamy także terminale do obsługi systemu KDS, które usprawniają pracę w kuchni.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Terminale
Terminale POS stanowią serce każdego dobrze prosperującego stanowiska sprzedażowego w re

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Terminale dotykowe

Sprawdź, jakie terminale posiadamy obecnie w ofercie i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.

Producenci terminali dotykowych

Poznaj bliżej wiodących producentów terminali i dowiedz się więcej na temat ich działalności oraz specyfiki działania.

<strong>Terminale Sunmi</strong>

Terminale Sunmi

Azjatycka firma Sunmi to znany i ceniony na całym świecie producent urządzeń fiskalnych oraz terminali dotykowych POS. Ich rozwiązania zostały wdrożone już w ponad 1.5 miliona punktach sprzedażowych. Obecnie można u nas zakupić model D2s Lite, który gwarantuje wysoką funkcjonalność i świetne podzespoły w niezwykle atrakcyjnej cenie. Terminal może pełnić zarówno funkcję stacjonarnego punktu sprzedażowego POS jak i dodatkowego wsparcia pracy kucharzy w postaci innowacyjnego systemu KDS.

Czytaj więcej
<strong>Terminale iMin</strong>

Terminale iMin

Firma iMin tworzy rozwiązania sprzętowe z zakresu inteligentnego biznesu dla branży gastronomicznej i handlu. W naszej ofercie mamy trzy urządzenia od tego producenta - terminal POS iMin Swan 1, terminal iMin KDS Swan 1K oraz terminal iMin KDS K1-101, przeznaczony do korzystania z systemu Kitchen Display System. Każde z urządzeń marki iMin wyróżnia się wysoką jakością i nowoczesnym designem.

Czytaj więcej
<strong>Terminale Posnet</strong>

Terminale Posnet

Posnet jest jednym z wiodących producentów urządzeń przeznaczonych do branży gastronomicznej i sektora HoReCa na rynku polskim. W ich bogatej ofercie znajdziemy zarówno średniej wielkości 15”, jak i nieco większe 21” calowe terminale dotykowe POS, które stanowić mogą wraz z systemem sprzedażowym GoPOS element stanowiska sprzedażowego bądź wsparcie kucharzy w postaci nowoczesnego rozwiązania, jakim jest system KDS (Kitchen Display System).

Czytaj więcej
<strong>Terminale Novitus</strong>

Terminale Novitus

Terminale firmy Novitus należą do czołówki urządzeń tego typu dostępnych na rynku polskim. Urządzenia POS Novitus wraz z systemem sprzedażowym GoPOS stanowią świetne połączenie, które znalazło zastosowanie zarówno w mniejszej, jak i większej gastronomii.

Czytaj więcej

Wybierz oprogramowanie GoPOS

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu.

-23%
Na rok
Na miesiąc
Basic
Polecany dla niewielkich lokali gastronomicznych.
59PLN
Cena miesięczna przy zakupie licencji rocznej.
Wybierany przez 71% klientów
Pro
Polecany dla średnich i dużych lokali gastronomicznych.
99PLN
Cena miesięczna przy zakupie licencji rocznej.

Poznaj nasze zestawy

Sprawdź, jaki sprzęt znajduje się obecnie w specjalnych, promocyjnych pakietach i wybierz to co najlepsze dla Twojego biznesu. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo