Terminale

Terminale POS stanowią serce każdego dobrze prosperującego stanowiska sprzedażowego w restauracji. W naszej ofercie znajduje się kilka różnych, dostępnych terminali sprzedażowych przeznaczonych w głównej mierze dla branży gastronomicznej. Współpracujemy z największymi polskimi firmami, które zajmują się produkcją terminali POS, jak Posnet oraz Novitus. W swojej ofercie mamy także terminale do obsługi systemu KDS, które usprawniają pracę w kuchni.

Masz pytanie? Skontaktuj się z działem sprzedaży

 Terminale
Terminale POS stanowią serce każdego dobrze prosperującego stanowiska sprzedażowego w re

Zaufało nam 1000+Restauracji, Klubów & Pubów

Terminale dotykowe

Sprawdź, jakie terminale posiadamy obecnie w ofercie i wybierz najlepszy dla swojego biznesu.

Twoja wiedza o urządzeniach fiskalnych!

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój własny egzemplarz poradnika!

Zostaw dane kontaktowe

Wypełnij poniższy formularz, a specjalista GoPOS pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.

Producenci terminali dotykowych

Poznaj bliżej wiodących producentów terminali i dowiedz się więcej na temat ich działalności oraz specyfiki działania.

<strong>Terminale Sunmi</strong>

Terminale Sunmi

Firma Sunmi to znany i ceniony na całym świecie producent urządzeń fiskalnych oraz terminali dotykowych POS. Ich rozwiązania zostały wdrożone już w ponad 1.5 miliona punktach sprzedażowych. Obecnie można u nas zakupić model D2s Lite, który gwarantuje wysoką funkcjonalność i świetne podzespoły w niezwykle atrakcyjnej cenie. Terminal może pełnić zarówno funkcję stacjonarnego punktu sprzedażowego POS jak i dodatkowego wsparcia pracy kucharzy w postaci innowacyjnego systemu KDS.

Czytaj więcej
<strong>Terminale iMin</strong>

Terminale iMin

Firma iMin tworzy rozwiązania sprzętowe z zakresu inteligentnego biznesu dla branży gastronomicznej i handlu. W naszej ofercie mamy kilka urządzeń od tego producenta - terminal POS iMin Swan 1 - stworzony z myślą o sprzedaży stacjonarnej, a także terminal iMin KDS Swan 1K i terminal iMin KDS K1-101, przeznaczone do korzystania z systemu Kitchen Display System. Każde z urządzeń marki iMin wyróżnia się wysoką jakością i nowoczesnym designem.

Czytaj więcej
<strong>Terminale Posnet</strong>

Terminale Posnet

Posnet jest jednym z wiodących producentów urządzeń przeznaczonych do branży gastronomicznej i sektora HoReCa na rynku polskim. W ich bogatej ofercie znajdziemy zarówno średniej wielkości 15”, jak i nieco większe 21” calowe terminale dotykowe POS, które stanowić mogą wraz z systemem sprzedażowym GoPOS element stanowiska sprzedażowego bądź wsparcie kucharzy w postaci nowoczesnego rozwiązania, jakim jest system KDS (Kitchen Display System).

Czytaj więcej
Poznaj Vero!

Poznaj Vero!

Posnet Vero to urządzenie łączące drukarkę fiskalną online, platformę sprzedażową POS oraz zainstalowaną aplikację sprzedażową GoPOS, która zapewnia również integrację z terminalem płatniczym. Takie rozwiązanie All in One wyróżniają niewielkie wymiary, co zapewnia znacznie wyższy komfort użytkowania, a także zdecydowanie niższa cena w porównaniu ze standardowym zestawem POS.

Czytaj więcej
<strong>Terminale Novitus</strong>

Terminale Novitus

Terminale firmy Novitus należą do czołówki urządzeń tego typu dostępnych na rynku polskim. Urządzenia POS Novitus wraz z systemem sprzedażowym GoPOS stanowią świetne połączenie, które znalazło zastosowanie zarówno w mniejszej, jak i większej gastronomii.

Czytaj więcej

Wybierz oprogramowanie GoPOS

Sprawdź dostępne plany cenowe i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu.

Do -19%
Na rok
Na miesiąc
Basic
Polecany dla niewielkich lokali gastronomicznych.
79PLN
Cena miesięczna netto przy zakupie licencji w wersji rocznej. Zaoszczędzasz 11%.
Wybierany przez 71% klientów
Pro
Polecany dla średnich i dużych lokali gastronomicznych.
129PLN
Cena miesięczna netto przy zakupie licencji w wersji rocznej. Zaoszczędzasz 19%.

Poznaj nasze zestawy

Sprawdź, jaki sprzęt znajduje się obecnie w specjalnych, promocyjnych pakietach i wybierz to co najlepsze dla Twojego biznesu. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni kompatybilne z systemem GoPOS.

Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo