webinar-icon

Zarządzanie czasem pracy w restauracji - jak tworzyć efektywne grafiki?

Skuteczne zarządzanie czasem pracy dla wielu restauratorów bywa sporym wyzwaniem. Sprawdź to darmowe szkolenie gastronomiczne i dowiedz się, jak planować harmonogramy z uwzględnieniem kosztów pracy, a także jak dostosowywać je do celów sprzedażowych. Przekonaj się także, jak menu wpływa na grafik i koszt pracy.

  Zarządzanie czasem pracy w restauracji - jak tworzyć efektywne grafiki? 
# 
 Skuteczne **zarz

  • Harmonogram w odniesieniu do kosztów pracy
  • Działamy na celach, czyli koszty pracy vs założenia budżetowe
  • Główne wskaźniki związane z kosztami pracy
  • Dostosowanie harmonogramu do założeń sprzedażowych
  • Wpływ menu na harmonogram i koszty pracy
  • Elastyczność nasza i zespołu
  • Jak efektywna organizacja i procedury wpływają na harmonogram, czyli koszt pracy
  • Osiągnij najlepsze efekty - pracuj z systemem GoPOS i Kadromierz!

Sprawdź szkolenie gastronomiczne tam, gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych darmowych szkoleniach gastronomicznych online oraz wszelkich publikacjach, które przygotowujemy!

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Szkolenie gastronomiczne prowadzi

Piotr Komór

Business Development Representative

Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu restauracjami, pełnił funkcję General Managera Hard Rock Cafe w Warszawie i Oslo, w latach 2006-2012 zasiadał w zarządzie kultowej restauracji Blue Cactus w Warszawie oraz zarządzał ogólnopolską siecią meksykańskich restauracji. Specjalizuje się w doradztwie dla branży gastronomicznej, budowaniu systemów motywacyjnych i wdrażaniu nowoczesnych narzędzi zarządzania. Szkolił i doradzał wielu znanym restauracjom oraz hotelom, a obecnie odpowiada za rozwój i wsparcie klientów z segmentu Horeca w Kadromierzu.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, oferująca darmowe szkolenia gastronomiczne online dla branży HoReCa. Znajdziesz tu kursy gastronomiczne, które pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i skutecznie rozwijać własną firmę. Wszystkie szkolenia dla gastronomii zostały zaprojektowane tak, by dostarczać Ci jak najwięcej cennych informacji, porad i wskazówek od największych ekspertów w branży. Sprawdź już teraz bogatą bibliotekę bezpłatnych szkoleń gastronomicznych online, które pomagają tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Wypróbuj GoPOS przez 14 dni za darmo