Wróć

Spotkaj GoPOS na Targach EuroGastro!

Zbliża się kolejna szansa na bezpośrednie spotkanie z nami! GoPOS wraz z eService to jedni z wystawców podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EuroGastro. O wszystkich szczegółach wydarzenia, w tym jak uzyskać bilet wstępu oraz co szykujemy dla Ciebie na miejscu, dowiesz się z tego artykułu. 

EDIT: Zmiana stanowiska! GoPOS znajdziesz w punkcie b3.05, w hali B.

Targi EuroGastro- 25 lat tradycji

Targi EuroGastroto jedno z najważniejszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń dedykowanych sektorowi HoReCa. Już od 25 lat wspiera rozwój branży gastronomicznej i staje się istotnym miejscem dla wymiany wielu spotkań branżowych. To, co jeszcze wyróżnia całe wydarzenie to jego zróżnicowany i bogaty program, przewidujący miejsce dla licznych pokazów i degustacji, seminariów, szkoleń edukacyjnych oraz paneli dyskusyjnych. Targi EUROGASTRO co roku przyciągają setki ważnych dla branży HoReCa firm i producentów, którzy w jednym miejscu i czasie przedstawiają swoje rozwiązania wszystkim zainteresowanym klientom. 

Dlaczego warto?

Tego typu wydarzenia to zawsze świetna okazja, by pozyskać wiele biznesowych kontaktów i dokładnie przeanalizować oferty firm, których rozwiązania szczególnie nas interesują. Podczas targów można zapoznać się także z najnowszym trendami w branży, zdobyć cenną wiedzę i sprawdzić wiele narzędzi w praktyce – to właśnie wtedy wystawcy dokładnie prezentują dostępne funkcjonalności, by każdy z odwiedzających mógł dokładnie sprawdzić, jak działają.  

Kiedy i gdzie rozpocznie się wydarzenie?

Tegoroczna edycja Targów EuroGastro odbędzie się w dniach 17-19 maja 2022 roku, w centrum targowo-kongresowym PTAK WARSAW EXPO, na al. Katowickiej 62. Swój udział zapowiedziało już blisko 580 wystawców, w tym firmy i przedsiębiorstwa zarówno z Polski, jak i z zagranicy. 

Targi z udziałem firmy GoPOS.

Czekamy na Ciebie na stoisku GoPOS!

Jeśli myślałeś o spotkaniu z nami, te Targi będą do tego świetną okazją. Przez cały okres trwania wydarzenia będziemy dostępni na stoisku b3.05, w hali B. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału i spotkań z nami. Dodatkowo podczas tegorocznej edycji naszym partnerem będzie firma eService – lider w transakcjach bezgotówkowych, który doskonale integruje się z naszymi systemami. 

A czego konkretnie będziesz mógł dowiedzieć się na naszym stoisku? Dzięki wykwalifikowanym specjalistom GoPOS poznasz wszystkie oferowane przez nas autorskie aplikacje. Sprawdzisz jak działają i jakie możliwości posiadają narzędzia idealne do obsługi gości w lokalu, jak Mobilny Kelner, czy rozwiązania całkowicie samoobsługowe – GoKiosk oraz innowacyjne E-menu. Poza tym dowiesz się, jak łatwo usprawnić komunikację w lokalu dzięki aplikacji GoKDS oraz systemowi numerków.

Właścicieli i managerów, którzy chcą wydajniej zarządzać swoim punktem, a przy tym generować jeszcze większe zyski, z pewnością zainteresuje program GoManager,  pozwalający nadzorować biznes z dowolnego miejsca i urządzanie osobistego, a ponadto aplikacja GoStock idealna do stałego nadzoru stanów magazynowych, czy system GastroSupplier automatyzujący proces zakupów i minimalizujący jego koszty. Szukasz jeszcze więcej przydatnych funkcjonalności, które lepiej poznasz na spotkaniu z nami? W naszej ofercie znajdziesz także aplikację do inwentaryzacji, która usprawni ten pracochłonny i wymagający proces w każdej gastronomii oraz programy lojalnościowe, które skutecznie zachęcą gości do ponownych odwiedzin Twojego lokalu. 

Dla odwiedzających zainteresowanych wdrożeniem sprzedaży online lub już posiadających to źródło u siebie, szczególnie interesujące będą nasze rozwiązania delivery, takie jak: własny i bezprowizyjny sklep online, integracje z zewnętrznymi portalami, umożliwiające zarządzanie wszystkim napływającymi zamówieniami bezpośrednio z jednego panelu POS oraz centralka telefoniczna i aplikacja dla kierowców, przyspieszająca realizację dostaw w mieście.  

Jak uzyskać bilet wstępu?

Aby wziąć udział w Targach konieczna jest rejestracja lub zakup biletu. Wszelkie zaproszenia mają jedynie formę informacyjną i nie upoważniają do wejścia na teren wydarzenia. Bilety można uzyskać w przedsprzedaży lub na miejscu, w specjalnych recepcjach. Dla osób, które dokonają rejestracji online za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targowym zostały przewidziane bezpłatne wejściówki. Pula takich biletów jest jednak ograniczona, dlatego nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się na wydarzenie, by bez opłat korzystać z całej oferty targów. 

Do zobaczenia na miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *