Funkcje GoPOS | GoPOS.pl

Get to know GoPOS

GoPOS is a modern sales system aimed at owners of gastronomic premises. The software has many extensive functions that will allow you to bring your premises to a higher level of management and customer service.

Green dots
Quote mark

Prostota i intuicyjność programu przerosła nasze oczekiwania. W pracy managera liczy się czytelność oraz pełna kontrola nad tym co dzieje się podczas zmiany. Czytelne menu, wszystko dostępne online w każdym miejscu, gdzie sięga zasięg internetu, to jest to czego oczekuję od systemu POS w dzisiejszych czasach.

Artur Majstrak
Manager Klubu, COCO Music Club Kraków

Restaurant
Green dots
Quote mark

Wcześniej pracowaliśmy na innym systemie POS, w którym większość ustawień trzeba było zlecać informatykom. Obecnie po kilku godzinach nauczyłem się wszystkiego sam z małą pomocą infolinii, system bardzo intuicyjny dający wiele możliwości.

Andrzej Frymar
Manager Restauracji, Shrimp House

Restaurant
Green dots
Quote mark

Dla restauracji wyróżnionej w przewodniku MICHELIN Guide istotną kwestią przy wyborze oprogramowania była szybkość oraz prostota obsługi kelnerskiej. GoPOS to idealne rozwiązanie dla naszego miejsca, prosta obsługa nie zaburza interakcji kelnera z klientem.

Przemek Greniewicz
Właściciel restauracji, Enoteka Pergamin Kraków

Restaurant
Green dots
Quote mark

Przy wyborze oprogramowania najistotniejszą kwestią była dla nas obsługa selekcji na bramce oraz możliwość tworzenia kart lojalnościowych. Dzięki GoPOS nasi stali goście nie muszą już czekać w kolejce do wejścia, a my wiemy dokładnie, ilu ludzi nas odwiedziło przez całą noc.

Mariusz Modyński
General Manager Klubu, Frantic Music Club Kraków

Restaurant
Green dots
Quote mark

W naszym schronisku często zdarzają się problemy z Internetem, dlatego szukając systemu POS najważniejsza była dla nas możliwość sprzedaży offline. Ostatecznie wybór padł na GoPOS i jesteśmy zadowoleni.

Konrad Kałkowski
Manager Schroniska, PTTK Murowaniec

Restaurant
Green dots
Quote mark

Po wyposażeniu kelnerów w tablety nasza sprzedaż znacznie wzrosła. Obsłudze przyjmującej zamówienie wyświetlają się produkty polecane do posiłków, dzięki czemu nawet nowe osoby mogą zacząć więcej sprzedawać od samego początku.

Katarzyna Krasuska
Właściciel Restauracji, Casa Mia Kraków

Restaurant
Green dots
Quote mark

Ręczne liczenie wszystkich produktów było bardzo uciążliwe i zdarzały się niejednokrotnie pomyłki podczas inwentaryzacji. Przeprowadzanie jej telefonem komórkowym z pomocą wagi i kodów kreskowych znacznie skróciło czas, a co najważniejsze wyeliminowało błędy.

Michał Uszko
General Manager Klubu, Teatro Cubano Kraków

Restaurant
Green dots
Quote mark

Obsługa klienta znacznie się skróciła odkąd używamy tabletów do obsługi gości. Złożone zamówienia trafiają bezpośrednio na kuchnię, dzięki czemu od razu pojawiają się na ekranie telewizora. Znacznie usprawniło nam to pracę restauracji.

Emil Hołubiczko
Właściciel Restauracji, Nadwiślańska Resto & Vodka Bar Kraków

Restaurant
Green dots
Quote mark

Wybraliśmy system GoPOS, ponieważ daje on naszym kelnerom większą swobodę działania. Dodatkowo system numerków pozwolił nam w prosty sposób przyspieszyć realizację zamówień i obsługę gości.

Stanisław Majerczyk
Właściciel, Gospoda u Olejorzy

Restaurant
Green dots
Quote mark

Prowadzę dwupiętrowy lokal w centrum Krakowa. Jakiś czas temu zdecydowałem się na wyposażenie kelnerów w tablety, aby jak najbardziej ograniczyć czas związany z obsługą zamówień. Obecnie po przyjęciu zamówienia przez kelnera, trafia ono od razu na bar co znacznie przyspiesza cały proces.

Tobiasz Kałkowski
Właściciel Kawiarni, Bubble Toast

Restaurant
Green dots
Quote mark

Podczas sezonu odwiedzają nas goście z całego Świata. Rozglądając się za systemem zależało nam, aby był on w stanie kontrolować na bieżąco liczbę osób znajdujących się w lokalu oraz miał możliwość tworzenia dowolnych kart lojalnościowych. Wybór padł na GoPOS'a i jesteśmy zadowoleni z efektów.

Jagoda Gibas
Manager Klubu, La Bodega del Ron

Restaurant
Green dots
Quote mark

Wyposażenie kelnerów w tablety pozwoliło naszej restauracji na szybszą i sprawniejszą obsługę gości. Kelner nie musi już biegać z każdym zamówieniem na bar czy kuchnię, a komunikacja między zespołem znacznie się poprawiła.

Iza Lazarowicz
Manager Restauracji, VELO Food&Bar

Restaurant
Green dots
Quote mark

W GoPOS najbardziej spodobała nam się możliwość sprzedaży produktów na wagę. Klienci mogą zamówić dowolną ilość pieczywa, które następnie jest przez nas ważone i sprzedawane. System tworzy również raporty sprzedażowe dzięki którym wiemy dokładnie, które produkty sprzedają się najlepiej.

Iza Lazarowicz
Manager, Piekarnia Zmączeni

Restaurant
Green dots
Quote mark

Otwarcie sklepu internetowego pozwoliło nam dotrzeć do większej ilości klientów i zwiększyć naszą rozpoznawalność. Dużym plusem jest dedykowana aplikacja dla kierowców.

Przemek Greniewicz
Właściciel Restauracji, Tashi Thai & Sushi

Restaurant
Green dots
Quote mark

Karty klubowicza cieszą się w klubie olbrzymią popularnością. Pozwalają one wchodzić naszym stałym klientom bez konieczności czekania w kolejce. Na duży plus mogę zaliczyć również możliwość tworzenia Happy Hours w wybranych dniach tygodnia oraz w konkretnych godzinach.

Tobiasz Kałkowski
Właściciel Klubu, Prozak 2.0

Restaurant
Green dots
Quote mark

W GoPOS najbardziej cenię możliwość szybkiej obsługi klienta. System jest intuicyjny i przejrzysty, dzięki czemu pracownicy mogą przyjąć zamówienie zaledwie w kilku ruchach. Zakupione urządzenia działają płynnie i zajmują bardzo mało miejsca co w przypadku Food Truck'a jest dość istotnym elementem.

Tobiasz Kałkowski
Właściciel, What a Truck

Restaurant
Green dots
Quote mark

“Potrzebowaliśmy systemu, który połączy zarządzanie wszystkimi naszymi lokalami. Dodatkowym wyzwaniem było stworzenie własnej platformy sprzedażowej online. System GoOrder działa bezbłędnie, a my kontynuujemy sprzedaż nawet podczas lockdownu. Nasze wyniki sprzedaży i promocji stale rosną”

Tomasz Dereń
Właściciel restauracji Tao

Restaurant
Green dots
Quote mark

Kilkanaście lat pracowaliśmy na konkurencyjnym systemie operacyjnym, jednak to co oferuje GOPOS przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Program jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, obsługa klienta zawsze pomocna, wdrożenie przebiegło szybko i sprawnie, a dostęp do systemu mamy z każdego miejsca na ziemi. Szczerze polecamy rozwiązania zastosowane w GOPOS, jedyne czego żałujemy to to, że nie zmieniliśmy systemu dużo wcześniej.

Andrzej Kozubowski
Właściciel, Fat Cow

Restaurant
Green dots
Quote mark

GoPOS używamy w Food Trucku, system bardzo się sprawdza, działa szybko i bezproblemowo. Urządzenia nie są drogie, aby wyposażyć lokal w porównaniu do standardowych systemów POS. Abonament można w dowolnej chwili zawiesić i odwiesić. Polecam.

Łukasz Kasztelan
Właściciel, Przybij Piątaka

Restaurant
Green dots
Quote mark

System sprzedażowy oferowany przez GoPOS spełnia wszystkie moje oczekiwania - jest prosty, intuicyjny, pozwala na wprowadzenie szybkich zmian, zbiera mnóstwo danych. Dodajmy do tego niezawodne wsparcie techniczne. Otrzymałem produkt, z którego jestem bardzo zadowolony.

Michał Musiał
Manager Kawiarni, Boardowa

Restaurant
Green dots
Quote mark

System GoPOS to najlepsze rozwiązanie dla naszej restauracji. Posiada dużo funkcji, przydatnych w prowadzeniu biznesu. Kelnerzy szybko się w nim odnajdują. Jako właściciel mam prosty dostęp do raportów oraz statystyk. System GoPOS posiada wszystko co potrzebne w każdej restauracji.

Julia Powierża
Właściciel Restauracji, Lokalna Saska

Restaurant
Green dots
Quote mark

GoPOS jest naszym jedynym systemem sprzedaży w trzech różnych miejscach. Ogromną zaletą systemu jest niezawodność, a jeśli w jakimkolwiek przypadku zawiedzie - zawsze można liczyć na szybką obsługę klienta poprzez zawarty w systemie czat. Z czystym sumieniem możemy polecić GOPOS dla początkujących w branży gastronomicznej, jak również i tych o wiele bardziej zaawansowanych. Kolejnym plusem jest możliwość założenia dedykowanego sklepu online.

Agnieszka Hajduk
Manager, Toaster, Cakester, Placek Wolnica

Restaurant
Yellow dots

Try GoPOS 14 days for free