Wróć

Przygotuj sklep do zamawiania online na Święta Wielkanocne

Pierwsze promyki słońca to nieodłączny symbol zbliżającej się wiosny, a wraz z nią – Świąt Wielkanocnych. By ten wyjątkowy czas umilić klientom, warto wprowadzić rozwiązania, które ułatwią i zwiększą sprzedaż w naszym lokalu. 

Zastanawiasz się, czego potrzebuje Twoja restauracja w tym wyjątkowym okresie albo jak uatrakcyjnić ofertę, by przyciągnąć większą ilość gości? Z pewnością jednym z obowiązkowych elementów będzie wzbogacenie menu o specjalne świąteczne potrawy, których nie może zabraknąć na wielkanocnych stołach. Dobrym rozwiązaniem może okazać się również wprowadzenie zestawów świątecznych oraz możliwości zamawiania online na konkretną datę czy godzinę.

Wprowadź specjalne menu na święta

Święta Wielkanocne to oczywiście tradycyjne potrawy, które od lat goszczą na naszych stołach. Z pewnością nie może zabraknąć wśród nich żurku, pieczonego schabu, wytrawnych pasztetów czy słodkich mazurków. Dziś, ze względu na ilość innych obowiązków, klienci szczególnie cenią sobie możliwość zamówienia świątecznych dań online. Warto zatem wzbogacić menu swojej restauracji o produkty tymczasowe. Odmieniona karta dań sprawi, że klienci zwrócą uwagę na nowe pozycje i chętniej złożą zamówienie, co będzie miało bezpośredni wpływ na zwiększenie sprzedaży w Twoim lokalu. 

Doskonale sprawdzą się także specjalne zestawy świąteczne. Stworzenie pakietów, w których znajdą się zróżnicowane pozycje, to duże ułatwienie dla konsumentów, którzy nie będą musieli wybierać osobno poszczególnych dań, a całe zamówienie skompletują jednym kliknięciem. 

Przyjmuj zamówienia na konkretną datę i godzinę

Okres przedświąteczny to czas bardzo intensywny dla branży gastronomicznej. Restauracje są wtedy mocno oblegane, a bez wcześniejszej rezerwacji wielu klientów traci możliwość zamówienia i odbierania dań w ten sam dzień. Aby przyspieszyć obsługę, warto wprowadzić opcję zamawiania posiłków na konkretną datę i godzinę. W rezultacie klienci będą mogli złożyć zamówienie z wcześniejszym wyprzedzeniem, a Ty zyskasz dodatkowy czas na przygotowanie wszystkich dań.

Wykorzystaj rozwiązanie GoOrder

A gdyby tak wszystkie funkcjonalności móc wprowadzić dzięki jednemu systemowi? Takim rozwiązaniem z pewnością może okazać się platforma GoOrder. Pozwala ona na utworzenie swojego indywidualnego sklepu internetowego w mniej niż 15 minut! W aplikacji w prosty sposób stworzysz specjalną kategorię “Menu świąteczne”, a jej ofertę wzbogacisz o wyjątkowe zestawy, przygotowane z myślą o wielkanocnym czasie. Będziesz mógł również realizować zamówienia na konkretną datę i godzinę, zgodnie z preferencjami klientów. 

Co więcej, z GoOrder nie musisz rezygnować po świątecznym czasie. Przecież rozwiązania, które uatrakcyjniają ofertę warto wprowadzać przez cały rok. Postaw na system, który pozwoli Ci wykorzystać wszystkie funkcjonalności za pomocą jednego narzędzia i zwiększaj sprzedaż w swoim lokalu każdego dnia. 

Jesteś zainteresowany naszym rozwiązaniem? Zapraszamy do kontaktu! Możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej  lub skontaktować się telefoniczne, dzwoniąc pod numer +48 794 050 200. Pozostajemy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

// End the loop.