Wróć

Mobilna obsługa kelnerska na sezon ogródkowy

Sezon ogródkowy to okres, którego z upragnieniem wyczekują nie tylko klienci, ale także restauratorzy. Piękna pogoda i długie, ciepłe wieczory zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Także w punktach gastronomicznych klienci częściej wybierają możliwość zjedzenia posiłku na zewnątrz, a właściciele lokali cieszą się wówczas wzmożonym ruchem i większą sprzedażą. Jak na przyjęcie gości przygotować się w nowym sezonie letnim? Jakie rozwiązania wprowadzić, by usprawnić obsługę klientów oraz wpłynąć na ich zadowolenie z Twoich usług?

Obsługuj gości szybko i bezbłędnie

W sezonie letnim kelnerzy mają dwa razy więcej pracy. Obok obsługi sali wewnątrz budynku dochodzi jeszcze ogródek letni. Większa ilość gości to oczywiście wzmożony zysk dla lokalu, ale też wyzwanie dla sprawnej i szybkiej obsługi. Aby zwiększyć satysfakcję klientów i ułatwić pracę kelnerom warto wyposażyć ich w tablety. Takie rozwiązanie pozwoli skrócić czas obsługi gości do minimum i zniweluje wiele błędów. 

Pozwól klientom zamawiać samodzielnie

Sprawna obsługa to klucz do sukcesu w każdym lokalu. W sezonie letnim, gdy klientów nie brakuje, szczególnie warto wprowadzić rozwiązania, które mogą pomóc jeszcze bardziej ją usprawnić. Jednym z nich z pewnością będzie pozwolenie klientom na samodzielne składanie zamówień. Wystarczy, że na stolikach w Twoim lokalu umieścisz specjalne kody QR, które po zeskanowaniu przekierują gości do menu Twojej restauracji. 

Sprzedawaj nawet bez Internetu 

Specyficzna lokalizacja letnich ogródków sprawia, że czasami mogą pojawić się pewne problemy z łączem Internetowym. Takie punkty gastronomiczne muszą być zatem wyposażone w rozwiązanie, które zapewni im komfort i szybkość pracy, bez względu na napotkane trudności. Przy wyborze danego systemu warto pamiętać o funkcjonalności, dzięki której nie będziesz już musiał martwić się o utratę wszystkich danych i problemy z przyjmowaniem nowych zamówień.

GoPOS – system stworzony Twoich potrzeb 

Z odpowiedzią na wszystkie potrzeby Twojej restauracji w okresie letnim przychodzi GoPOS. Dzięki zaledwie jednemu systemowi możesz zyskać wiele, niezbędnych i ułatwiających pracę funkcjonalności. Pierwszą z nich jest mobilny kelner. Dzięki niemu Twoi pracownicy nie będą musieli tracić czasu na ciągłe bieganie i sprawdzanie, czy dane zamówienie jest już gotowe, co w rezultacie przełoży się na sprawną obsługą pozostałych konsumentów. Umieszczenie na stołach QR Menu pozwoli na bezkontaktowe przyjmowanie zarówno zamówień, jak i płatności, a dzięki dostępom do informacji w bezpiecznej chmurze oraz sprzedaży nawet bez Internetu, możesz obsługiwać swoich gości bez względu na położenie Twojego ogródka.  

A co gdy z pewnych rozwiązań nie będziesz chciał korzystać poza sezonem, kiedy pogoda nie pozwoli na swobodne użytkowanie ogródków letnich? W GoPOS oferujemy rozwiązanie, dzięki któremu płacisz tylko za miesiące, w których faktycznie korzystasz z naszego systemu. Nie musisz zatem martwić się o dodatkowe koszty czy niewykorzystane funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

// End the loop.