Wróć

POLAGRA 2021 – spotkajmy się na Targach!

Największe wydarzenie dedykowane branży spożywczej i sektorowi HoReCa odbędzie się już w październiku 2021 roku. Tegoroczna edycja Targów POLAGRA zaskoczy nie tylko ciekawym programem, ale też nowatorską i odmienioną formułą wydarzenia, co pozwoli uczestnikom jeszcze bardziej poszerzyć zakres kontaktów międzynarodowych. Koniecznie sprawdź, co na Ciebie czeka i spotkaj się z nami na targach w Poznaniu lub online!

Wydarzenie z tradycją

Targi POLAGRA to jedno najważniejszych wydarzeń dla branży spożywczej i HoReCa. Ich różnorodna i bogata oferta co roku przyciąga kilkuset wystawców, którzy swoją ofertę prezentują na trzech równoległych salonach: FOOD, FOODTECH oraz HORECA, gdzie możesz spotkać także naszą firmę. W rezultacie podczas wydarzenia można uzyskać informacje na temat preferencji dietetycznych konsumentów, nowych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią pracę obiektów gastronomicznych i hotelowych. Targi POLAGRA odbędą się od 4 do 6 października 2021 roku w Poznaniu. 

Program tegorocznych targów, poza możliwością tradycyjnych spotkań z wystawcami, został wzbogacony o wydarzenie POLAGRA EXPORT MEETING. Współfinansowany ze środków Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii kongres skupiać się będzie wokół rozmów na temat perspektyw rozwoju polskiego eksportu czy barier wejścia na rynki zagraniczne. Poza tym nie zabraknie licznych warsztatów kulinarnych, konkursów oraz tematycznych konferencji i szkoleń.

Nowa formuła targów

Targi POLAGRA powracają i to w wielkim stylu. W tym roku organizatorzy przygotowali nową formułę ekspozycji, która połączy tradycyjne spotkania w przestrzeni wystawienniczej ze spotkaniami w wirtualnej rzeczywistości,  gdzie także możesz spotkać się z nami nawet bez wychodzenia z domu.

Dzięki temu wydarzenie będzie miało szansę dotrzeć do jeszcze większej grup odbiorców, zwłaszcza tych zagranicznych, którzy ze względu na ograniczenia w podróżowaniu mogą mieć utrudniony udział w Targach. Spotkania online z wystawcami będzie można odbyć poprzez platformę internetową, opartą na działaniu sztucznej inteligencji wykorzystywanej w kojarzeniu partnerów biznesowych. Co ważne, obie przestrzenie – stacjonarna i wirtualna – nie wykluczają się, lecz stanowią doskonałe dopełnienie i dają znacznie więcej możliwości.

Spotkajmy się!

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia nie zabraknie też firmy GoPOS, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy do udziału i spotkań z nami! Masz do nas jakieś pytania? Doskonale! Targi to najlepszy sposób i miejsce, by uzyskać wszystkie odpowiedzi i poznać nas lepiej!

Czego będziesz mógł dowiedzieć się na naszym stoisku? Przede wszystkim pokażemy Ci, jak nasze funkcjonalności działają w praktyce. Dowiesz się więcej na temat innowacyjnych rozwiązań delivery, w tym integracji z agregatorami, jak Uber Eats, Glovo, czy Pyszne.pl oraz zobaczysz, jak łatwo i szybko możesz stworzyć swój własny sklep onlineNasi eksperci zaprezentują Ci także, jak dzięki naszym rozwiązaniom delivery możesz w prosty sposób zarządzać wszystkimi zamówieniami online za pomocą zaledwie jednego panelu, niezależnie od źródła, z jakiego pochodzą. Co jeszcze? Na targach poznasz także rozwiązania, które pozwolą Ci przyspieszyć obsługę gości. Zobaczysz, jak działają Mobilni Kelnerzy czy nowatorskie E-menu. Dodatkowo będziesz mógł sprawdzić naszą aplikację do zarządzania i kontrolowania magazynu GoStock, narzędzie automatyzujące procesy zakupowe GastroSupplier, program lojalnościowy GoClient czy system usprawniający komunikację między salą a kuchnią GoKDS.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę bliżej, czekamy na Ciebie na stoisku numer 57. 

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Bilety na Targi POLAGRA 2021 można zdobyć wyłącznie on-line na stronie ToBilet.pl. Po ich nabyciu będziesz mógł korzystać zarówno z wydarzeń stacjonarnych, jak i z tych zaplanowanych w przestrzeni online. 

Nie zwlekaj! Kup swój bilet już dziś i spotkaj się z nami na Targach POLAGRA 2021!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

// End the loop.